Elite Pro, Elite Active ve Elite 3: Bunlar yeni...

Elite Pro, Elite Active ve Elite 3: Bunlar yeni…

Jabra, gerçek kablosuz kulaklık serisini yeniden icat eden üç yeni ürünü duyurdu: Elite Pro, Elite Active ve Elite 3. Bu yeniden icat, sınırları zorluyor ve bu, çağrı teknolojisini, kulak içi teknolojiyi geliştiren yeni gerçek kablosuz Elite kulaklık serisiyle kanıtlanıyor. uyum ve ses deneyimi ve tasarımı. Kesinlikle iyi adaylar 2021’in en iyi kulaklıkları, bu yüzden temel özelliklerine daha yakından bakalım.

Yeni eklenenler arasında en yeni MultiSensor VoiceTM teknolojisini içeren ve en iyi arama performansını sunan tamamen devrim niteliğinde bir ürün olan Jabra Elite 7 Pro yer alıyor. Jabra ayrıca aktif bir yaşam tarzına sahip kullanıcılar için mükemmel olan öncü ShakeGripTM kaplamaya sahip Elite 7 Active’i piyasaya sürüyor.

Son olarak, üçüncü ekleme: Jabra Elite 3 harika bir ses sunarlar ve daha geniş bir kitleye yöneliktirler. Elite serisinin bu yeniden tanımıyla, Jabra kablosuz teknolojinin ön saflarında yer alıyor, çünkü yeni modellerin her biri kablosuz deneyimi yeniden icat etmek için özel olarak tasarlanıyor, yeni teknolojiler sunuyor, belirli bir kullanım için optimize edilmiş ve modern bir tasarıma sahip ve zarif.

Jabra, kablosuz teknolojiyi tanıtan ilk şirketlerden biriydi ve altı nesildir çalışma ve öğrenmeden sonra, gerçek kablosuz ürün teklifini günümüzün milyonlarca gerçek kablosuz kullanıcısının ihtiyaçlarına mükemmel şekilde uyacak şekilde yeniden icat etti. Yeni Elite serisi, farklı kullanım durumları için özel olarak tasarlanmıştır. Yeni kategori Jabra Pro, aramalarda ve müzikte en iyinin en iyisini isteyenler içindir ve kullanıcılara sınırsız gerçek bir kablosuz deneyimi sunar. Aktif kategorisi, özellikle aktif bir yaşam tarzına sahip olanlar için yapılmıştır ve kulaklıklar spor yaparken yerinde kalacak şekilde tasarlanmıştır.

Son olarak, Elite 3, gerçek kablosuz dünyasında ilk adımlarını atmak isteyenler için cazip bir fiyata yeni bir ses standardı olan Jabra’nın amiral gemisi kategorisinin bir parçasıdır.

Jabra Elite 7 Pro, MultiSensor VoiceTM ile

Elite 7 Pro, en gürültülü yerlerde bile en yüksek arama kalitesini sunan yenilikçi Jabra MultiSensor VoiceTM teknolojisini sunar. Gittikçe daha fazla insan sesle bağlantı kuruyor: sesli aramalar yıldan yıla arttı ve aslında, müzik dinledikten sonra kulaklık kullanmanın en önemli 2 nedeni bunlar.

Elite 7 Pro, ANC etkinleştirildiğinde dokuz saat ve şarj kutusuyla 35 saat kesintisiz müzik çalma sunar, bu da hızlı şarj işleviyle bize sadece 5 dakikada 1,2 saat pil sağlar.

En iyi arama kalitesini sağlamak için bir kemik iletim sensörü, dört mikrofon ve gelişmiş algoritmaları bir araya getiren Jabra MultiSensor Voice. Jabra’nın akıllı algoritmalar geliştirme konusundaki deneyimi ve uzmanlığı, bu hibrit teknolojiyi kullanan ilk tüketici kulaklıklarından birinin tasarlanmasını sağladı.

Her iki kulakiçi kulaklıkta bulunan son teknoloji bir ses alma (VPU) sensörü, Jabra’nın MultiSensor VoiceTM teknolojisini çok etkili kılıyor. Akıllı algoritmalar, yerleşik mikrofonlar tarafından alınan gürültü türlerini sürekli olarak analiz eder ve rüzgar gürültüsü algılandığında otomatik olarak VPU sensörünü etkinleştirir. Sesi çene titreşimleriyle iletmek için kemik iletim teknolojisi kullanılır ve akıllı algoritma, en iyi çağrı netliğini iletmek için en iyi kemik iletim sensörü ve mikrofon kombinasyonunu kullanır.

Ayrıca, ayarlanabilir Aktif Gürültü Önleme (ANC) tamamen sürükleyici bir deneyim yaratır. Jabra MySound teknolojisiyle kişiselleştirilmiş bir ses profili oluşturularak ve kullanıcının tam olarak ne kadar dış gürültüye izin vermek istediğini tanımlamasına olanak tanıyan HearThrough özelliği kullanılarak ses daha da kişiselleştirilebilir.

Jabra Elite 3

Jabra Elite 3, daha cazip bir fiyata harika ses ve net aramalar arayanlar için mükemmel seçimdir. Olağanüstü ses kalitesi sunan giriş seviyesi kulaklıklar için pazarda bir fırsat yakalayan Jabra, yılların deneyimini harika bir müzik deneyimini herkesin erişimine sunmak için kullandı.

Kulaklıklar, 6 mm hoparlörlerle müziğe hayat vermek ve 4 mikrofon teknolojisi, sınıfında lider müzik ekolayzır, Qualcomm aptXTM HD ses dahil etme ve yedi saatlik pil ömrü sayesinde net aramalar yapmak için tasarlanmıştır.Pil (şarj kutusuyla 28 saat) .

Kulaklıklar mükemmel ses yalıtımı sunar ve HearThrough işlevi sayesinde kullanıcılar çevrelerindeki seslere erişebilir. Elite 3 ayrıca tüm gün kullanım için rahat ve güvenli bir uyum, şık bir Danimarka tasarımı ve koyu gri, lacivert, leylak ve açık bej gibi yeni bir renk yelpazesiyle geliyor.

Elite 3 1 Eylül’den itibaren, Elite 7 Pro ve Elite Active 1 Ekim’den itibaren satışa sunulacak. Tüm ürünler, seçkin satıcılardan önerilen fiyatla satışa sunulacaktır: Elite 7 Pro için 199,99 €, Elite 7 Active için 179,99 € ve Elite 3 için 79,99 €. Bunlar JABRA web sitesinden satın alınabilir.

Leave a Reply