Elektrikli diş fırçası mı arıyorsunuz? Karşı konulmaz bir fiyata Oral-B iO 8

Teknoloji diş fırçalarına kadar evlerimizi işgal etti. Ve bugün Bluetooth bağlantılı ve hatta yapay zekalı elektrikli diş fırçası modellerini bulabiliriz. Elektrikli diş fırçasına geçmeyi düşünüyorsanız, ancak bunun aynı zamanda uygun ağız hijyenini sağlamak için mükemmel bir rehberiniz olmasını istiyorsanız, elektrikli diş fırçası satın almak harika bir seçenektir. Oral-B iO şimdi size gösterdiğimiz ve yapabileceğimiz bunun gibi ilginç bir indirim ile teklif alın.

Braun’un elektrikli diş fırçası dünyasının önde gelen üreticilerinden biri olduğunu söylemeye gerek yok ama gerçek şu ki, bazı modelleri de giderek daha akıllı hale geliyor. Bu durum Braun Oral-B iO 8altı akıllı temizleme modu, Bluetooth bağlantısı ve yapay zeka ile şarj edilebilir bir elektrikli diş fırçası.

Ağız hijyeninizi iyileştirmek için yapay zeka

Devrim niteliğindeki sayesinde optimum temizlik sunan bir fırça iO manyetik teknolojisi profesyonel bir temizlik hissi sunan ve fırçalama modelleri hakkında önemli bilgileri gösteren veya fırça başlığının değiştirilmesini hatırlatan interaktif renkli ekrana sahip.

Bu Braun Oral-B iO 8 fırçasının güçlü yönlerinden biri, yapay zeka ve bu nedenle fırçalama tarzımızı tanıyabilir ve daha iyi bir temizlik için bize rehberlik edin. Ağız hijyenimizin optimal olması için temizlenmeden bıraktığımız alanları tespit edebilmektedir. Ayrıca, uyguladığımız basıncın derecesini bir ışıkla bize gösterebilen ve böylece diş etlerinin kanamasına veya optimal olmayan temizliğe neden olabileceğinden, bunun istenenden daha yüksek olmasını önleyebilen akıllı bir basınç sensörüne sahiptir.

bu altı temizleme modu Bu fırçanın sunduğu ürünler şunlardır: günlük temizlik, hassas, diş eti bakımı, yoğun temizlik, beyazlatma ve süper hassas. Bu nedenle istediğimiz temizlik türünü istediğimiz zaman seçebiliyoruz. Bluetooth bağlantısı sayesinde Oral-B uygulaması üzerinden fırçayı cep telefonumuzla senkronize ederek tüm temizlikleri, fırça başlığının kullanımını vb. kontrol edebiliyoruz. Tüm bu teknoloji, bu Oral-B iO 8’i günümüzün en iyi bağlantılı elektrikli diş fırçaları arasında yapıyor.

Oral-B iO 8 elektrikli diş fırçası teklifi

Braun Oral-B ailesinden gelen bu elektrikli diş fırçasının resmi fiyatı 219,95 Euro’dur ancak Amazon’un bu modele uyguladığı indirim sayesinde daha uygun fiyata satın almanızı sağlar. Spesifik olarak, uygulanan indirim %23’tür ve bu yaklaşık 50 euro tasarruf. Bu nedenle, bu teklifle birlikte nihai fiyat Braun Oral-B iO 8 169,99 Euro.

Amazon Prime kullanıcıları ücretsiz gönderimden yararlanabilir. Teslimat süresi neredeyse anında, çünkü 1 ila 2 gün arasında fırçayı evde alabiliyoruz. Satışta olan model mor renkte, 17.8 x 10 x 25.3 cm boyutlarında ve toplam ağırlığı yaklaşık 486 gramdır. Kutu, fırça, yedek başlık ve seyahat çantası içerir.

Yazı Elektrikli diş fırçası mı arıyorsunuz? Karşı konulmaz fiyatıyla Oral-B iO 8, Topes de Gama’da ilk kez karşımıza çıkıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…