El Hijo ya disponible para iPhone y Android, un juego de infiltración de enorme calidad y gran diseño

El Hijo artık iPhone ve Android için mevcut, muazzam kalitede ve harika tasarımlı bir sızma oyunu

El Hijo artık iPhone ve Android için mevcut, muazzam kalitede ve harika tasarımlı bir sızma oyunu

Sızma tamircisi, mükemmel bir konsol ve bilgisayar oyununun uyarlanmasıyla mobilde yeni bir unvan kazanıyor: The Son. Bir çocuğun oynadığı ve ayrıntılara verilen özenle karakterize edilen renkli grafikler, El Hijo – A Wild West Tale, duygusal olduğu kadar komik bir deneyim sunuyor. Google Play ve App Store’dan zaten satın alınabilir.

Mobil oyunlar sadece kalite açısından büyük bir sıçrama yapmakla kalmadı, aynı zamanda mekaniklerini de öyle bir genişletti ki, konsollarla mesafeleri kapattılar. Oyunlara adanmış bir cihazın kalite ve karmaşıklık düzeyine asla ulaşamayacaklar, ancak farklılıkları telafi edecek pek çok oyun olduğuna şüphe yok. Örneğin, Oğul bunlardan biridir.

Bir çocuğun oynadığı vahşi batıda duygusal bir macera

Oğul

El Hijo – Bir Vahşi Batı Masalı, haydutlar tarafından taciz edilen bir çiftçinin çocuğu olan hikayenin kahramanına atıfta bulunur. Yaşadıkları çiftliği ateşe veren çocuk, annesini kurtarmak zorundadır. çölde, batının inşaatlarında veya tren raylarında maceraya atılmakdiğer senaryolar arasında. Hepsi 3D olarak ve çizgi film muamelesiyle oluşturulmuştur.

2022'nin en iyi mobil oyunları

El Hijo’nun anahtarı, aşırı karmaşıklık olmadan sızmasıdır: dokunmatik kontroller, ayarlar, karakterler ve nesnelerle etkileşime girmenizi sağlar. haydutlar küçük olanı görmeden sahneleri geç. Yere çömelin, gölgelerden yararlanın, düşmanları yanıltmak için tam anı bulun… Hepsi telefonun ekranına iyi uyum sağlayan kullanımı kolay kontrollerle.

Oğul, tamamen zevk alan 30 ayrıntılı ve yüksek kaliteli seviyeye sahiptir. çok geniş olmadan, bu onun dezavantajlarından biridir. Spagetti western ortamı özellikle müzik için çok iyi: Aktardığı deneyim hikaye, grafikler ve eğlenceyle mükemmel bir şekilde birleşiyor. Karmaşık değil, basit de değil.

Oğul

Yeni gizli oyun artık mobil mağazalarda mevcut. onun kadar ucuz değil €9.99 uygulamalarda alışılmışın dışındalar, ancak maliyetinin her kuruşuna değer: El Hijo, oynamaya değer harika bir küçük mücevher.

Oğul - Bir Vahşi Batı Masalı

Oğul – Bir Vahşi Batı Masalı

– Haberler El Hijo artık iPhone ve Android için mevcut, muazzam kalitede ve harika tasarımlı bir sızma oyunu aslen yayınlandı Engadget Mobil Ivan Linares tarafından.

Leave a Reply