El Corte Inglés'de tüm aile için bilgisayar 120€ indirimli

El Corte Inglés’de tüm aile için bilgisayar 120€ indirimli

Birçok kişi bilgisayar seçerken her yere götürebilecekleri taşınabilir bir modeli tercih ediyor. Ancak, yalnızca evde çalışmak için bir masaüstü bilgisayarı tercih eden birçok kişi var. Durumunuz buysa ve eski bilgisayarınızı yenilemeyi düşünüyorsanız, şimdi bu güçlü Medion bilgisayara büyük bir indirimle sahip olma fırsatına sahipsiniz. İngiliz Mahkemesi.

İlk bakışta, bu masaüstü bilgisayar, kompakt boyutu ve zarif görünümü ile gümüş renkli bir tasarıma sahip olmasıyla dikkat çekiyor. 23,5 x 48,8 x 48,3 cm boyutlarında olduğu için diğer bilgisayarlar kadar yer kaplamayan bir kule.

Her türlü görev için güç

Kutusunun altında güçlü bir işlemci buluyoruz. Intel Core i5 2,9 GHz hız sunan ve buna eşlik eden onuncu neslin 8 GB RAM DDR4, iyi performans sunmak ve her türlü uygulamayı veya çoklu görevi sorunsuz bir şekilde çalıştırabilmek için. Depolama bölümünde, katı hal sürücüsü veya 512 GB SSDtüm dosyalarımızı, belgelerimizi, fotoğraflarımızı veya videolarımızı depolamak için fazlasıyla yeterli alan ve ayrıca dosya erişimi ve aktarımı için yüksek hızlar sunar.

orta yan bilgisayar

Grafik düzeyinde, anakartta Intel’den de entegre bir kart var ve bir USB C 3.1 bağlantı noktası, iki USB 3.0 bağlantı noktası, iki USB 2.0 bağlantı noktası, bir HDMI bağlantı noktası, mini bahsetmeye değer eksiksiz bir bağlantı bölümüne sahip. 3.5 mm jak ve bir port displayport.

Medion bilgisayarların iç mekana hızlı ve kolay bir şekilde erişebilecek şekilde tasarlandığını belirtmek önemlidir. Dahası, içeride, en ustanın herhangi bir zamanda herhangi bir bileşeni değiştirebileceği veya değiştirebileceği ve sırayla, hava akışını bir süre için kolaylaştıran mükemmel şekilde organize edilmiş kablolara sahip kusursuz bir yapı bulacağız. optimum havalandırma.

Tüm bu donanımların yönetiminden sorumlu işletim sistemi, Windows 10 Ana Sayfasıyeni müşteriler için 30 günlük ücretsiz deneme sürümüyle birlikte Microsoft 365 sürümüyle birlikte gelir.

Çok indirimli Medion masaüstü bilgisayar

Söz konusu model, Medion MD34739az önce bahsedilen konfigürasyona sahip bir masaüstü bilgisayar, resmi veya tavsiye edilen perakende fiyatı 599 € ve beklediğimiz gibi, El Corte Inglés’de ilginç bir indirimle satın almak artık mümkün.

orta ön bilgisayar

Spesifik olarak, uygulanmış bir %20 indirim, orijinal fiyatına göre 120 Euro’luk bir tasarrufu temsil ediyor. Bu nedenle, orijinal fiyatının 599 avrosunu ödemek zorunda kalmak yerine, her birinde onu alabileceğiz. sadece 479 euro Ve teklif, herhangi bir varış noktası için üç iş günü teslimat süresi ile ücretsiz nakliye masraflarını içerir.

Ek olarak, belirli şehir veya bölgelerde onu almak mümkündür. ücretsiz teslimat aynı gün içinde veya El Corte Inglés’in sunduğu hizmetlerden, mağazadaki müsaitliğe bağlı olarak ücretsiz Click&Collect veya ayrıca ücretsiz Click&Car’dan yararlanın.

El Corte Inglés’de tüm aile için 120€ indirimli Bilgisayar girişi ilk olarak Topes de Gama’da görünüyor.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…