El Corte Ingles, bu Hisense ses çubuğunun fiyatını düşürdü

Buraya kadar geldiyseniz, televizyonunuzun ses bölümünü iyileştirmek için mümkün olduğunca az harcama yapan kaliteli bir sound bar aradığınızdandır. Eh, bu durumda doğru yeri buldunuz, çünkü artık bunu elde etmek mümkün Hisense ses çubuğu inanılmaz bir indirimle.

Söz konusu model, Hisense HS205, Bluetooth teknolojisine sahip bir ses çubuğu, böylece onu oturma odamızın herhangi bir yerine sorunsuz bir şekilde yerleştirebiliriz. Ayrıca cep telefonumuz veya tabletimiz ile senkronize ederek en sevdiğimiz müzikleri de buradan dinleyebileceğiz. Bir destekle doğrudan duvara da sabitleyebiliriz.

Kompakt tasarım ve Bluetooth bağlantısı

Ancak bu ses çubuğu, kablosuz bağlantı seçeneğine ek olarak ürünle birlikte verilen bir HDMI kablosu aracılığıyla televizyonumuza bağlantı sağlar. Bluetooth. Modern bir tasarıma ve önde ızgaralı kaliteli bir kaplamaya sahiptir ve 95 cm uzunluğunda, 6 cm derinliğinde ve sadece 6,6 cm yüksekliğindedir. İnç sayısı ne olursa olsun her türlü televizyon için ideal bir model.

hisense hs205 ses çubuğu ön

Bu Hisense HS205 ses çubuğu, 60WBu, orta sınıf bir Smart TV’nin genellikle sunduğu gücün üç katıdır, çünkü modellerin büyük çoğunluğunda 20W güç sunan iki hoparlör bulabiliriz. Bu şekilde, yeniden ürettiğimiz herhangi bir içeriğin ses kalitesini şüphesiz iyileştirebileceğiz.

Bunu yapmak için farklı ses modları vardır, Müzik modu, Film modu ve Haber modu. Bu nedenle, çaldığımız içeriğin türüne bağlı olarak, çubuğun kendisi en iyi ses deneyimini garanti etmek için uygun ayarları yapabilir. Haber modunda net, ileriye dönük ses, film modu için ayrıntılı ve derin bas açısından zengin ve müzik modu için daha sürükleyici.

%30 indirimli Hisense ses çubuğu

Şimdiye kadar tasarımı ve özellikleri ile sizi ikna eden bir model ise, fiyatını öğrenene kadar bekleyin. Bu Hisense HS205 ses çubuğunun önerilen fiyatı 99 Euro’dur, ancak şu anda El Corte Inglés web sitesinde bulduğumuz teklif sayesinde inanılmaz bir fiyatla almak mümkün. %30 indirim.

hisense hs205 yan ses çubuğu

Bu, 30 Euro’luk bir tasarrufu temsil eder, bu nedenle teklifteki nihai fiyatı şu şekildedir: sadece 69 euro. Bununla birlikte, siparişi verirken, İngiliz Mahkemesinin nakliye masraflarına karşılık gelen 5,9 Euro’yu nasıl eklediğini görebiliriz. Bu nedenle, nihai fiyat 74,90 Euro olacaktır. Yine de, teklif buna değer. Öte yandan ünlü işletmenin Hisense HS205 ses setinin teslimatı için sunduğu teslim süresinin yaklaşık bir hafta olduğunu bilmek önemlidir.

El Corte Inglés girişi, bu Hisense ses çubuğunun fiyatını çekiyor, ilk olarak Topes de Gama’da görünüyor.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…