ekler misin yoksa çıkarır mısın? İnanılmaz Windows Hesap Makinesi Hileleri

Windows 10 sistemini sıfırdan yüklemeyi bitirdikten sonra, ilk kez başlattığımızda bir dizi önceden yüklenmiş UWP uygulaması buluyoruz. Bunlar, en yaygın kullanım türlerinden bazılarına atıfta bulunur. Bunlar arasında Posta, Hava Durumu, Fotoğraflar, Filmler ve TV veya Hesap Makinesi.

Bunların genel anlamda kullanıcılar tarafından yaygın olarak kabul edildiği söylenemezse de, bizim için işleri çok daha kolaylaştırabilirler. Redmond firmasının tüm bunlarla birlikte en büyük hedeflerinden biri, kullanıcıların çalışmaya başlayacak programlara sahip olmalarıdır. Windows 10 ilk dakikadan. Bununla birlikte, çoğu için anlamsız bir şekilde işgal edilen gereksiz bir alandır. Her şeyle ve onunla birlikte, bilmeliyiz ki UWP uygulamaları bu türden daha iyi ve diğerleri daha kötü.

Aslında bu programları reddedenlerin bir kısmı, bize sunduklarına bir göz atmak için birkaç dakika dursa, fikrini değiştirirdi. Windows’a entegre edilmiş Hesap Makinesi ile tam olarak bu durumda konuşacağımız durum budur. Ve ilk başta bunun, pek çokları gibi, kullanılacak bir hesap makinesi olduğunu düşünebildik. Ama gerçekte, bize sunduklarına yakından bakmak için yalnızca birkaç dakika harcarsanız, hoş bir şekilde şaşırabilirsiniz.

Bütün bunlar için, aynı satırlarda, bu aracın belki de varlığından haberdar olmadığınız bazı entegre işlevlerinden bahsedeceğiz. Ayrıca, hepsinden tam olarak yararlanabiliriz. Bedavadiğer çok benzer üçüncü taraf programları gibi değil.

Farklı türde hesap makineleri, hepsi bir arada

Bu çapta bir hesap makinesi düşündüğümüzde, muhtemelen çoğumuzun aklına temel işlemler, bu çok daha ileri gider. Bu türden birine ek olarak, basit, bilimsel bir hesap makinesi buluyoruz, diğeri grafik, programcılar ve hatta bir tarih hesaplayıcı için. Tüm bunlar, her durumda bizi ilgilendirene erişmek için farklı arayüzlere bölünmüştür.

Windows hesap makinesi

Çok sayıda birim dönüştürücü

Ve hepsi bu değil, çünkü Windows hesap makinesi Ayrıca bize çok faydalı olacak bir dizi birim dönüştürücü sunuyor. Bu nedenle, aralarında para birimi, hacim, uzunluk, sıcaklık, enerji, hız, zaman ve daha birçok dönüştürücüden bahsedebileceğimiz çok sayıda tür görüyoruz. Tüm bu modları uygulamanın ana menüsünde bulabiliyoruz, kullanmak istediğimize tıklamamız yeterli.

Ticaret geçmişi

Sırasıyla, Windows’un bu öğesiyle her türlü işlemi gerçekleştirirken, ana pencerenin sol tarafında bir geçmiş buluyoruz. Bununla ilgili yararlı olan şey, herhangi bir taahhütte bulunmamız durumunda her şeyden çok, geri dönmemize veya kaldığımız yere geri dönmemize izin vermesidir. hata.

Çoklu görünümler ve bireysel görüntüleme bölümleri

Bitirmek için size uygulama için şunu söyleyeceğiz UWP her birinin ihtiyacına göre uyarlanır, ayrıca çeşitli görünümleri ve bağımsız bölümleri vardır. Örneğin, eklediğimiz öğelerin bulunduğu bir sekme buluyoruz. hesap makinesi hafızası. Aynı şekilde, bu tip bir elemanın sadece en temel işlemlerine ihtiyaç duymamız durumunda da hayatımızı gereğinden fazla karmaşıklaştırmamak için sadeleştirilmiş bir bakış açısına sahibiz.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…