Ehliyet geçmek için ücretsiz testler içeren en iyi 8 web sitesi

Ehliyet geçmek için ücretsiz testler içeren en iyi 8 web sitesi

yapmak üzereysen ehliyet albilmelisiniz ki, temel gereksinimlerden biri, sürüş testi. İspanya’daki mevcut yol düzenlemeleriyle ilgili bilgi düzeyinizi belirlemek için küçük ama çok önemli bir değerlendirme.

Bu durumda size yardımcı olmak istiyoruz. sınav testini geç Bu testi ücretsiz olarak alabileceğiniz ve final sunumunuz için pratik yapabileceğiniz çeşitli web sayfaları ile. Bunların ne olduğunu öğrenmek istiyorsanız okumaya devam edin.

Bu, sürüş sınavına girmek için web sayfalarının bir listesidir.

Daha fazla bilgi: Bu harika uygulamalarla araba kullanmayı öğrenin

Bunlar, ehliyeti geçmek için ücretsiz testler içeren web sayfalarıdır.

 • DGT
 • TestViral
 • TodoTest
 • teorik.net
 • Deneme testi
 • Irk
 • şişe
 • DGT Sınıfı

Test yapılacak web sitelerinin seçiminde sürüş testini geçmek, izin türlerine göre farklı seçenekler ve her birinde tamamen farklı değerlendirmeler bulacaksınız. Hepsinden iyisi, onlar tamamen ücretsiziçin mükemmel bir seçimdir. pratik yapmaya başla.

DGT

DGT: Yol güvenliğiniz için sürüş testini kontrol edin

DGT: Yol güvenliğiniz için sürüş testini kontrol edin

bu Genel trafik yönü senin hesabında resmi web hazırlanmak isteyenler için özel bir bölümle direksiyon sınavına başvurmak. Bu alternatifi karakterize eden şey, sunduğu resmi değerlendirmeler daha önce yapılmış olan.

Diğer sayfalardan farklı olarak, bir değerlendirmeyi kendi başına çözmeyeceksiniz, ancak aşağıdakileri görebileceksiniz. olası cevaplar bir tek. Öyle bile olsa aklınızda şüphe ile ayrılmayacaksınız, teste başladığınızda butona tıklayarak cevapların altında doğru seçeneği göreceksiniz. “cevap göster”. Elbette, hile yapmadan cevap verin.

TestVial

Test Şişesi: ücretsiz çevrimiçi sürücü kursu

Test Şişesi: ücretsiz çevrimiçi sürücü kursu

TestVial farklı teklifler sunan bir web sitesine karşılık gelir. tamamen ücretsiz sürüş testleri böylece final sınavına girmeden ve ehliyetini almadan önce pratik yapabilirsin. Belki testlere ulaşmak biraz zor ama imkansız da değil.

Web’e girdiğinizde, işlemek istediğiniz izin türü, ardından gösterilen seçeneklerden birini seçin ve son olarak o testle ilgili seçeneklerden birini seçin. Şimdi yalnız Soruları cevapla ve sonunda senin olacak başarılarınıza göre değerlendirme.

TodoTest

TodoTest: 4 milyondan fazla kişinin güvenini kazanmış bir portal

TodoTest: 4 milyondan fazla kişinin güvenini kazanmış bir portal

Direksiyon sınavına girmek istiyorsanız, TodoTest çok sayıda tamamen ücretsiz denemeler hangi ile yapabilirsiniz ehliyetinizi almak için pratik yapın. Çalışması oldukça basittir, bu yüzden onu kullanırken sorun yaşamayacaksınız.

B tipinden aşağıdakiler gibi en zorlu izinlere kadar farklı izin kategorilerine erişin D1/D, B+E veya C+E ücretsiz. Tabii ki platform, premium olma ve diğer içeriklere erişme seçeneği sunar ve Ek fonksyonlar. Şimdi, temel sürümle yedekleyeceksiniz.

teorik.net

Teorico.net: ehliyet sınavı

Teorico.net: ehliyet sınavı

Biri en popüler alternatiflergüvenilir ve kullanımı kolay yol testi. Bu noktada bulabileceksiniz temalara göre sürüş testipratik yapmak istediğiniz kategoriyi seçerken oldukça rahat olan bir şey.

Girdiğinizde, seçin girmek istediğiniz sınav testi ve sonra altta gerçekleştirmeniz için farklı test seçeneklerine sahip bir tablo bulacaksınız. Uygulamayı bitirdikten sonra cevaplarınıza göre sonucunuzu alacaksınız. Hepsinden iyisi, her şeyi yapabilirsin ücretsiz DGT testi ve kayıt olmadan.

Deneme testi

En pratik: en son DGT testi güncellendi

En pratik: en son DGT testi güncellendi

Bu listedeki diğer seçeneklere benzer şekilde, Deneme testi için farklı testler sağlama konusunda uzmanlaşmış bir web portalıdır. ehliyet almak. Farklı kategorilere sahiptir ve izin türleriözellikle ücretsiz olduğu için web’deki en eksiksizlerden biri haline getiriyor.

Sayfanıza girdikten sonra, işlemek istediğiniz izin türü ve değerlendirmeyi çözmeye başlayın. Biraz daha ileri gitmek isterseniz, premium sürüm yeni akıllı testleri deneyebileceğiniz, yeni DGT testlerihaftanın sınavları ve daha fazlası.

Irk

Yarış: Bugün ehliyetinizi geçer miydiniz?

Yarış: Bugün ehliyetinizi geçer miydiniz?

Irk yapmak isteyenler için başka bir mükemmel seçenektir. sürüş testini geçmek için test tamamen ücretsiz. Bu web sitesinde bir test örneği bulacaksınız. ehliyet almak belirlemek için cevaplamanız gereken teorik bilgi.

Bu platformla ilgili vurgulanmaya değer bir şey basitliğidir, bu nedenle girer girmez, başlamaya hazır olacaksınız. 30 sorudan oluşan test. Bitirdikten sonra, üzerine tıklayın sınavı düzelt puanınızı almak için.

şişe

Flakon testi: Bu testle önce teoriyi onaylayın

Flakon testi: Bu testle önce teoriyi onaylayın

Şişe Testi içeren bir web portalıdır. uygulanan en son testler almak için sürücü ehliyeti. İçeriği tamamen ücretsizdir ve her zaman güncel tutulur, bu nedenle testler daha güvenilirdir.

Web’e girdiğinizde bulacaksınız iki test kategorisi, sadece uygulamak istediğinizi seçin ve başlatın. Değerlendirmeleriyle ilgili dikkat çekici bir şey, tüm yanlış cevapların bir açıklamasının olacağıdır, böylece gerçek bağlamı anlarsınız, böylece son testinizde doğru cevap verebilirsiniz.

DGT Sınıfı

DGT Aula: Sürücü ehliyetini geçmek için ücretsiz testler sunan en iyi web sitelerinden biri

DGT Aula: Sürücü ehliyetini geçmek için ücretsiz testler sunan en iyi web sitelerinden biri

Başka bir seçenek Genel trafik yönü senin içinde başka bir seçeneğin var sanal sınıf ehliyet geçmek için ücretsiz bir test yapmak çok yararlıdır. Teste ulaşmak oldukça basit ve kolaydır, bu nedenle herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Ek olarak, tüm değerlendirmeler gerçek sınavla aynı formatı takip eder.

Web’e girerken yapmanız gerekenler talimatları okuyun görüntülenir, ardından öğesine dokunun. “kabul etmek”. Ardından, farklı temalara göre sürüş testleriüzerine tıklayarak durumunuza uygun olanı seçmeniz gereken yer “Danışman”. Son olarak, teste erişiminiz olacak ve onu alabileceksiniz.

Tüm bu seçeneklerle artık sorun yaşamayacaksınız ehliyetinizi almak için testinizi sunun, özellikle İspanya’da. Benzer şekilde, tavsiye ederiz okumak ve araştırmak trafik düzenlemeleri ile ilgili her şey, bu nedenle başvurmanız çok daha kolay olacaktır. Geri kalanı için size sadece başarılar dilemek kalıyor.

Daha fazla bilgi: Trafik işaretlerini öğrenmek için en iyi 7 uygulama

Bu makaleyi beğendiyseniz, Google’ın Android’de gerçekleştirmek istediği proje olan Dijital Sürücü Ehliyetlerine göz atmaktan çekinmeyin veya daha da iyisi, Android Auto’nun yerini alan Google Asistan sürüş modunun nasıl kullanılacağına bakın. mobil.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

 • Sony Xperia 5 III, analiz: kompakt akıllı telefonların kralı tüm izleyiciler için uygun değil
 • Kulaksız (1) Black Edition, analiz: büyük bahisler olarak asetatlar ve ses kalitesi
 • Huawei Vision S 55″, analiz: Bu devasa akıllı ekran, eski TV’nizi kullanımdan kaldırmak istiyor
 • realme GT Neo 2, inceleme: tasarım için geldik, mükemmel performansı için kaldık
 • TicWatch Pro 3 Ultra, analiz: yazılımın eşleşmesini bekleyen harika bir saat
 • Creative Outlier Air V3, analiz: bilinmeyen seçenek, ancak 70 avroya daha eksiksiz
 • Realme C11’in (2021) analizi: Her şeye sadece 100 Euro’ya sahip olabilir misiniz?
 • HAMMER 5 Smart, en basit ama aynı zamanda en sağlamlaştırılmış olanı test ettik

Sürücü ehliyetini geçmek için ücretsiz testler içeren En İyi 8 web sitesi girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…