Efsanevi Nokia 3650’yi suskun bırakacak bir video konseptiyle dirilt

Nokia’yı hatırlıyor musun? Yıllar önce, akıllı telefonlar var olmadan önce Fin şirketi, En önemli cep telefonu firmasıydı.

Cihazları güzel, dayanıklı ve olağanüstü kalitedeydi. Ne yazık ki Android’in gelişi firma unutulmaya başladı ve gelecek olan yeni zamanlara nasıl uyum sağlayacağını bilmiyordu.

Ancak Nokia hala hayatta ve zaman zaman bir sürprizle karşılaşıyoruz. Birkaç yıl önce Nokia 3310’u canlandırmanın ötesinde, Finliler, 3650’de olduğu gibi 2021’de bir başka ikonik cihazlarını yeniden piyasaya sürmeyi planlıyor gibi görünüyor. bir hayran, bu yeni deneyin nasıl olabileceğini yeniden yaratıyor ve dürüst olmak gerekirse, onu seviyoruz.

Yeni Nokia 3650’nin böyle olmasını ister miydiniz?

Nokia, 3650’nin yeni bir versiyonu üzerinde çalışacaktı

Nokia, geçmiş yılların popülaritesine sahip olmasa da, gerçek şu ki, telefonları tarihin en iyileri oldu. Bu nedenle, Nokia’nın 3650’nin modernize edilmiş bir versiyonu üzerinde çalışacağı haberi “sızdırıldığında”, hayranlar sevinçten zıplayacak.

Terminalin tasarımı bir yana, bir akıllı telefon olup olmayacağını hala bilmesek de, ilk Concept-Arts’ın ortaya çıkması uzun sürmedi. Bu, kendini bu işe adamış bir youtuber olan Concept Creator’ın durumudur, eski telefonların yeniden piyasaya sürülmesi durumunda nasıl görüneceğini hayal etmek.

Yaptığı şey, en ince telefonu hayal etmek olmuş ve klavyeyi orijinalinde olduğu gibi aynı pozisyonda tutmuş. ancak ekran biraz daha büyük gibizamana daha uygun.

bunu hatırlayalım Nokia 3650, 2.1 inç TFT ekrana sahipti 176 x 208 piksel çözünürlüğe, arkaya monte edilmiş tek bir VGA kameraya ve 805 mAh pile sahip. Açıkçası 2021’de piyasaya sürülen bir mobil cihaz, yalnızca daha iyi özelliklere sahip olmakla kalmayacak, aynı zamanda tamamen yenilenmiş bir tasarıma sahip olacak.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Efsanevi Nokia 3650’yi ağzınızdan kaçıracak bir konsept videoyla Diriltiyor yazısı ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…