Efsanevi ‘Asla Pes Etme’, 21. yüzyıl Rickroll’ları için bu 4K 60 fps AI restorasyonunda her zamankinden daha iyi görünüyor

Eski içeriğin en iyi kalitesinin keyfini çıkarmaya gelince en iyi zamanda yaşıyoruz. Klasik filmler evde hiç bu kadar iyi görünmemişti Blu-Ray UHD için iyi bir 4K HDR restorasyonunda olduğu gibi, ancak böyle bir şeyden faydalanan sadece onlar değil. Birkaç ay önce, bazı video kliplerin kaydedildiği muhteşem 4K restorasyonlarından bahsetmiştik. filmve şimdi ‘Senden Asla Vazgeçmeyeceğim’in sırası.

Seksenlerin sonlarına ait bir marş olmasının yanı sıra, bu Rick Astley şarkısı, İnternet’in RickRolling için kullanımındaki daimi memlerinden biridir. Tüm takipçileriniz artık kendileriyle hile yapabileceklerini bilmekten memnun olacaklardır. 60 fps’de 4K’da RickRoll Louis Lumière’in 1896 tarihli bu harikası gibi çok eski videolara uygulanana benzer yapay zekalı bir restorasyon sayesinde.

Topaz Video Enhance AI, bu sihrin büyük sorumlusu

rickroll

Filme kaydedilen videoların 4K restorasyonlarının arkasında, orijinal içeriğin zahmetli bir kare kare taraması varsa, Yapay zeka kullanılarak restorasyon veya ölçekleme durumunda, süreç çok daha doğrudan. 4K 60 fps’ye ‘Senden Asla Vazgeçmeyeceğim’ adlı yeni yüklemenin yazarı, bunu nasıl yaptığı hakkında çok fazla detay vermese de asıl aracın Topaz Video Enhance AI olduğunu söyledi.

NVIDIA Graphics AI'yi Test Ediyoruz: DLSS 2.0'ın Performans ve Görüntü Kalitesi Üzerindeki Etkisini Analiz Ediyoruz

199,99 $ fiyatla, Windows ve Mac için bu Topaz uygulaması vaat ediyor düşük çözünürlüklerden 8K’ya kadar üst düzey video, SD videoyu 4K’ya veya Full HD videoyu 8K’ya ölçeklendirmede çok iyi sonuçlarla. Sonunda, Pixelmator Pro’nun ML Süper Çözünürlüğü veya hatta Waifu2x gibi bu tür ölçeklemenin gerçekleştirildiği diğer birçok durumda gördüğümüz gibi, çözünürlüğü bu kadar artırmak için görüntünün kenarları ve belirli bölümleri biter. kadar yumuşatıldı.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/38/3c/c2/6021add74bd22fc588/default-standard-360.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/14/df/23/6021ad993bef074aee/orijinal/que-es-la-inteligencia-artificial-captcha-1×01.jpeg»}

Orijinal video karelerinin 60’a kadar enterpolasyonu için yazar, Vulkan ve özellikle Nvidia’nın CUDA’sını kullanan Windows için açık kaynaklı bir grafik arayüz uygulaması olan Flowframes’i kullandığını iddia ediyor. RickRoll’u 21. yüzyıla taşıyan iki araç.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Efsanevi ‘Asla Pes Etme’, 21. yüzyıl Rickroll’ları için bu 4K 60 fps AI restorasyonunda her zamankinden daha iyi görünüyor aslen yayınlandı Genbeta Antonio Saban’ın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…