Ecobee SmartCamera, her zaman açık modu da dahil olmak üzere bebek monitörü olarak işlev görecek yeni özelliklere kavuşuyor

Ecobee, şimdiye kadar başka vesilelerle bahsettiğimiz bir güvenlik kamerası markasıdır. yeni bir özellik eklemek için tekrar güncellendi. Bu, mobil uygulama içindeki bir konfigürasyon aracılığıyla bebekleri izlemek için monitör olarak kullanılabilme yeteneğidir.

Bu yeni mod Bebek Monitörü modudurkamera ayarlarını ön alandaki LED ışıkların kısılacağı şekilde ayarlayan ve aynı zamanda uygulama kapalı olsa bile sesi takip etme imkanı ekleyen bir mod.

Bir kamera bebekleri izler

ekobee

Bebek Monitörü modu, bebeklerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Daha önce de söylediğimiz gibi uykuyu engellememek için ön kısımdaki led ışıklar kısılmış durumda. Ayrıca kamera sireni yanlışlıkla devreye girmemesi için bloke edilir ve sesli arama yapabilme seçeneği ekler. uygulamayı kapatsak veya cep telefonu bloke edilse bile ne olduğunu dinleyin.

Özellikle kullanışlı olan ses işleviekrana bakmamız gerekmediğinden ve herhangi bir şüpheli ses durumunda, dikkatimizi gerektiren bir şey olup olmadığını kontrol etmek için uygulamaya erişmeniz yeterli olacaktır.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/37/9b/b2/5ff420c84bd22f5529/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/7f/f6/f2/5ff423c43bef075c23/original/amazon-echo-show.jpeg»}

Bu tür kameraların, küçüklerin uykusunu kontrol etmeye adadığı üç temel işlev vardır. SmartCamera tarafından iletilen tüm videolara erişilebilir Echo aralığındaki bir ekran hoparlöründen veya Bir iOS veya macOS cihazı kullanıyorsanız ev uygulaması.

Farklı bir dokunuş vermek için iOS'ta Home uygulamasının özellikleri ve görünümü nasıl özelleştirilir?

Gizliliği sağlamak içinÇocukların görüntüleri ile uğraşırken son derece önemli olan Ecobee SmartCamera, kameranın kayıtlı olduğu hesaba erişebilmek için iki faktörlü bir doğrulama sistemi sunar.

ekobee

SmartCamera platformla uyumludur Amazon Alexa, aynı zamanda HomeKit ile ve aynı şekilde yakın zamanda Apple’ın HomeKit Secure Video sistemine nasıl entegre edildiğini gördük.

Yeni Bebek Monitörü modu geleneksel gözetim modlarını destekler. Gerektiğinde, kamerayı yönettiğimiz aynı uygulamadan birinden diğerine geçiş yapabilirsiniz.

üzerinden | Sınır

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Ecobee SmartCamera, her zaman açık modu da dahil olmak üzere bebek monitörü olarak işlev görecek yeni özelliklere kavuşuyor aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…