E-postalarınızı profesyonel ve kişiselleştirilmiş bir şekilde imzalayın

Açıktır ki, zamanında email Yaz, özellikle iş yerinde kullanırsak, iyi uygulanmış, kaliteyi ifade eden modern bir imzaya sahip olmak bir artı puandır. Bu görevi gerçekleştirmek için bazı tasarım programlarının bilginleri olmamıza gerek yok, çünkü birkaç tane var. web siteleri yapabileceğimiz imza oluştur şablonlarınızı kullanarak. En çok beğendiklerimizi görelim.

Göreceğimiz web siteleri ile isme, fotoğrafa, şirket logomuza, hatta isme daha fazla önem vereceğimiz, farklı türde ve farklı tasarımlarla imzalar oluşturabileceğiz. asıl meselenin sosyal ağlarımız olduğunu. Başka bir deyişle, her zaman istediğimiz imzalara sahip olmamız için birçok imkanımız var.

Benim imzam

Benim imzam

Bu, bu tür görevler için en iyi bilinen web sitelerinden biridir. İster özel düzeyde ister işe kaydolmak isterse her türlü insana yönelik bir araçtır.

Bunun dışında en ilginç şeylerden biri 11 farklı şablon İmzamızı oluşturmak için kullanabileceğimiz şey, gizlilik, çevresel veya kişisel olsun, sorumluluk alanını dahil edebilmemizdir, yani özellikle iş söz konusu olduğunda daha iyi kapsanacak şekilde yapılandırabiliriz.

Her şey olduğu için imzamızı oluşturabilmek için ideal bir web sitesidir. kullanımı oldukça basit. Yapmamız gereken tek şey, en çok beğendiğimiz şablonu seçmek ve onu gerçekten istediğimize mümkün olduğunca yakın görünecek şekilde verilerimiz veya fotoğraflarımızla değiştirmek. yapabileceğimizi söylemek önemlidir. belirli şablon parametrelerini değiştir hepsine katılmamamız durumunda.

imza.e-posta

Bu araç için tasarım imzaları e-posta için çok eksiksiz ve en çok beğendiğimizi oluşturmak için birkaç ilginç seçeneğimiz olacak. Bunlardan birini kullanacağız çoklu şablonlar renkleri, yazı tiplerini, veri sırasını, görüntüleri değiştirebilme, yeni alanlar ekleyebilme, mevcut alanları silebilir ve çok daha fazlasını yapabilme. Gerçek şu ki, Signature.email hakkında en çok sevdiğimiz şeylerden biri, bize sunduğu kişiselleştirme olanaklarının sayısı, her bir şablonu her bir kişinin zevkine göre yerleştirebilmesidir.

Onunla koşabiliriz ücretsiz sürüm ve sonra, web’in zaten sahip olduğu güçleri artıran ücretli sürümler var. Bu seçeneklerden bazıları kesinlikle şirketlere yöneliktir.

Merkez Noktası

merkez noktası

Bu durumda imzalarımızı oluşturma olanağımız var. 6 şablon bizim emrimize verdiklerini. Renkleri değiştirebileceğiz, çeşitli kaynaklar arasında geçiş yapabileceğiz ve diğer bazı öğeleri hareket ettirebileceğiz. Bize en fazla olasılığı sağlayacak web sitelerinden biri değil, ancak bununla ilgili iyi olan şey şu ki kayıt olmaya gerek yok çalışması ve imzaların her birini oluşturmanın son derece kolay olması. Ayrıca, oluşturulduktan sonra, e-posta aracımıza veya aynı e-postaya hemen götürmek için yalnızca kopyalayıp yapıştırmamız gerekir.

MySigMail

MySigMail

E-posta imzalarımız için size sunduğumuz alternatiflerden bir diğeri de MySigMail aracıdır. 5 şablon sunar, istediğimize mümkün olduğunca yakın olmaları için özelleştirebileceğimiz. Farklı yazı tiplerine, renklere veya fotoğraflara ek olarak, sosyal ağlarımıza simgeler de ekleyebiliriz ve hatta belirli bir indirme bağlantısı, örneğin bir mobil uygulama gibi. Başka bir ekstra güce sahip olabileceğimiz ücretli bir Pro sürümü var.

Bilge Damga

Bilge Damga

Bu durumda, birden fazla imza oluşturucumuz var. 50 şablon seçim için farklı ve koyma imkanı ile sosyal medyaFacebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, YouTube veya Pinterest gibi, diğerleri arasında, gerçekten çok sayıda olasılığımız olduğundan, 40’ın üzerinde.

operasyon gerçekten basit, öğrenmesi kolay ve şablonları zevklerimize ve ihtiyaçlarımıza uyarlamak için değiştirme imkanı. Her zaman e-postamızda olmasını istediğimiz imzayı almak için hiçbir şeyi kaçırmıyoruz. Aylık 5,80 ABD Doları tutarındaki Pro sürümünü seçersek, animasyonlu imzalar oluşturabilmek veya sözde premium şablonlara sahip olmak gibi başka avantajlara sahip olacağız.

bal kitabı

bal kitabı

E-postalarımız için imza oluşturabilen bu web sitesi biraz daha profesyonellere, serbest çalışanlara veya şirketlere yöneliktir. Sahip olmak 8 farklı şablon kullanabileceğimiz Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram, Pinterest veya YouTube gibi sosyal ağlar dahil edilebilir. Tüm bunlara ek olarak, şablonlar taşa oturtulmamıştır, bu yüzden onları kendimize göre değiştirebilir ve uyarlayabiliriz. bu basitlik bu web sitesinin temelidir, çünkü sadece bizden istedikleri verileri tamamlayarak, neredeyse tamamlanmış bir imzamız olacak. Açıkçası ona kişisel dokunuşumuzu vermeliyiz, ancak gerçek şu ki birkaç dakika içinde e-postamız aracılığıyla istediğimiz kişiye göndermeye hazır bir imzamız olabilir.

Serbest ÇalışmaGig

Serbest ÇalışmaGig

Bu imza oluşturucuda çeşitli şablonlar sosyal ağlar, şirket politikaları (gerekirse), kaydedilmesini istediğimiz bazı ifadeler ve hatta bir logo veya fotoğraf ekleyebileceğimiz bir yer. Şablonlar değiştirilebilir, ancak size burada söylememiz gerekiyor. modern tasarımlar için sabırsızlanıyoruz, bulduklarımız oldukça klasik olduğu için. Tabii ki, yarattığımız imza ile mümkün olduğunca rahat hissedebilmek için yeterince değişiklik yapmamıza izin veriyor. Arayüzle ilgili olarak, gördüklerimizin en basiti olmadığını, ancak tek bir sorunumuz olmaması için yeterince kolay olduğunu söyleyin.

Gördüğümüz tüm web siteleri ile, her biri bize çok iyi tasarımlar sunduğu için, e-postalarımız için her zaman istediğimiz imzaya, az bir çaba ve birçok farklı olasılık ile sahip olabileceğiz.

ADSLZone’da ilk olarak E-postalarınızı profesyonel ve kişiselleştirilmiş bir şekilde imzalayın yazısı çıktı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…