Dyson V15: Yeni dikey elektrikli süpürge, biz geçerken toz lekelerini analiz etmek ve aydınlatmak için lazerler ekliyor

Dyson V15, Dyson’ın yeni kablosuz el tipi elektrikli süpürgesidir. Mevcut Dyson V11’in yerini alan ve ana yeniliğin bir tozu aydınlatmak için lazer sistemi. El tipi elektrikli süpürgeler arasında denenmemiş benzersiz bir çözüm, evdeki kirle bu şekilde uğraşmak zorunda kalma konusunda karışık duygular yaratır.

Yeni Dyson’ın lazeri, zemini belirli bir yeşilimsi tonla aydınlatacak ve toz notalarının daha iyi görüntülenmesine olanak tanıyacak. zeminin temiz olup olmadığını gözlerinizle kontrol edin.

{«videoId»:»x806ik0″,»autoplay»:true,»title»:»James Dyson, lazer teknolojisine sahip yeni Dyson elektrikli süpürgeyi piyasaya sürdü.»}

Dyson V15 veri sayfası

Dyson V15

Boyutlar

Ağırlık

Özerklik

Yüklenme zamanı

Güç

Kafa

Tank kapasitesi

Ekran

Fiyat

126×26,7×24,89 cm

3.08kg

60 dakikaya kadar

4.5 saat

220 W (14 siklon)

‘Lazer İnce Kabarık’, dolaşmayan tarak ile tork, hafif dönen başlı fırça, motorlu mini fırça

0,76 litre

renkli LCD

$699

Toplanan parçacıklar hakkında bilgi içeren LCD ekran

Dyson Parçacıkları

Dyson V15, önceki modelin bazı özelliklerini tekrarlıyor. 60 dakikalık özerklik veya 220 W gücü. Ayrıca 0,76 litrelik tank kapasitesi. Ana ekleme, toz zerreciklerinin kolayca görülebilmesi için etkinleştirilebilen bu lazer sistemidir. Hem görüntülerde hem de demo videoda Dyson V15 geçtiğinde yere yeşil bir lazerin yansıtıldığı ve herhangi bir düzensizliğin daha iyi gözlemlendiği görülebiliyor.

Dyson kullanır 1,5º ve 7,2 mm açıyla monte edilmiş lazer diyotları kısa atış yeşil hale ile yerden. Diğer elektrikli süpürgeler de ışık içerir, ancak Dyson V15 ayrıca toplananları analiz etmek için bu lazerden faydalanabilir.

Dyson V11 Absolute Extra, inceleme: Dyson'ın en gelişmiş dikey elektrikli süpürgesi, kızağı devre dışı bırakabilir

Özerklik hakkında detaylı bilgi alabileceğimiz LCD ekranı sayesinde, boyutun bir fonksiyonu olarak emilen parçacıkların sayısını gösterir. Dyson V15 lazer sistemi sayesinde bunları ayırt edebiliyor ve bize bazı istatistikler sunabiliyor.

Dyson Ekran

Sistem parçacıkları algılar 10 mikrometreden itibaren (PM10), bunları dört türe ayırarak. 10 mikrondan büyük olanlar, 60, 180 ve 500 µm’den büyük olanlar.

Dyson V15, saçları ve döşemeli yüzeyleri temizlemek için özel olarak tasarlanmış küçük bir konik fırçaya sahiptir. Tüyleri toplamak ve dolaşmaları önlemek için bir tork fırçası.

Dyson V15’in sürümleri ve fiyatı

Dyson V15 Lazer

Yeni Dyson V15 Detect, resmi bir fiyatla satılacak. $699, aralarında lazer, dolaşıklık önleyici, saç, köşe, yumuşak fırça, zor kirler için fırça, duvar braketi, şarj yuvası ve şarj cihazının bulunduğu farklı başlıklar mevcuttur. Bu yeni modeller satışa sunulacak 21 Haziran’dan itibaren İspanya’da.

Daha fazla bilgi | Dyson

– Haberler Dyson V15: Yeni dikey elektrikli süpürge, biz geçerken toz lekelerini analiz etmek ve aydınlatmak için lazerler ekliyor aslen yayınlandı Xataka Enrique Perez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…