Dyson V15 Detect, zemini lekesiz bırakmak için lazer toz algılamalı el tipi elektrikli süpürge

Dyson, hava temizleyicileri ve klima sistemleri ile piyasada bulunan bir markadır. Ancak buna ek olarak, kataloğunda, elektrikli süpürgenin gelişiyle birlikte büyüyen bir katalog olan evi temizlemek için cihazlar da buluyoruz. Dyson V15 Algılama.

Ve şu ki, temizlik hakkında konuştuğumuzda robot elektrikli süpürgeler bağlantılı evlerin en büyük kahramanları olsa da, elektrikli süpürge pazarının hala söyleyecek bir şeyi varözellikle performans ve fiyat için asil aralıkta rekabet etmeye gelen bir modelle karşı karşıya kaldığımızda.

lazer görüşte toz

Dyson

Dyson’ın V15 Detect el tipi elektrikli süpürgesi, kendisini pazardaki amiral gemisi modeli olarak konumlandırmak için burada. başaran bir pozisyon bir lazer toz algılama sistemi entegre edin Bu, evdeki kirleri ortadan kaldırmayı amaçlar.

Bu lazerin yaptığı, elektrikli süpürgenin uçlarından çıkan iki ışın vasıtasıyla tozu aydınlatmak, böylece kiri kolayca görebiliriz ve daha fazla parçacığın takdir edildiği alanlara konsantre olun.

{«videoId»:»x806ik0″,»autoplay»:true,»title»:»James Dyson, lazer teknolojisine sahip yeni Dyson elektrikli süpürgeyi piyasaya sürdü.»}

Çoğu elektrikli süpürgede ışıklarla aydınlatma sistemleri Düşük ışık koşulları olduğunda, işlevi alanı aydınlatmak olan temizleme kafasında.

Dyson V15 Algılama

Dyson V15 Detect elektrikli süpürge, katalogda zaten bulunan V11’in yerini alıyor. Lazer algılama ile birlikte bu model Ayrıca bir LCD ekran ekler kullanıcıya pil şarj seviyesi, kalan özerklik veya kullanılan vakum modu gibi bilgiler sunan.

Dyson V15 Detect ayrıca aşağıdakilerden sorumlu olan yeni bir akustik piezoelektrik sensör içerir. hava girişini izleyin ve ne kadar toz emdiğinizi belirleyin. Bu şekilde toplanan tüm bilgiler motora gönderilir, bu da topladığı kir miktarına bağlı olarak gücü arttırır ve tesadüfen verileri ekranda gösterir.

Bir robot elektrikli süpürge satın almayı düşünüyorsanız, bunlar üzerinde çalışmanız gereken bazı hususlardır.

Özerklik söz konusu olduğunda, bu model dört buçuk saatlik bir şarj süresi gerektirir ve bu da sonuç olarak şu imkanı sunar: tek bir şarjla 60 dakikaya kadar kullanın.

Fiyat ve müsaitlik

Dyson V15 Detect elektrikli süpürge Dyson web sitesinden zaten satın alınabilir 699,99 $ fiyatla. Şimdilik, yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’nde kullanılabilir.

Daha fazla bilgi | DysonVia | Sınır

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Dyson V15 Detect, zemini lekesiz bırakmak için lazer toz algılamalı el tipi elektrikli süpürge aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…