Dragon Ball Super: manganın 69. bölümünün önizlemesi Beerus ve Vegeta arasındaki acımasız eğitimi gösteriyor

Manga’nın yeni bir bölümünü bilmemize 24 saatten az kaldı. Dragon Ball Süper. Ve her zamanki gibi, hikayenin gelişimiyle ilgili bilgileri gösteren kısa bir önizleme sızdırıldı. Bu nedenle, bu yeni bölümdeki gelişmelerin nereye gidebileceğini size anlatıyoruz. hakkında daha fazla bilgi edinmenin yanı sıra Büyük dalgakökeni ve gezegeni, ana odak noktası sebze ve faturalar.

UYARI: BU İNCELEMEDEKİ BİLGİLER, DRAGON BALL SUPER #69 İÇİN SPOİLER İÇERİR

Manga yayıncısı tarafından yayınlanan önizleme, Granola’nın bir gezegene vardığını gösteriyor. Muhtemelen şu anda yaşadığı yer ya da uzun zaman önce Saiyanların saldırdığı yer. Bu henüz bilinmiyor. Bununla birlikte, en iyi tarzda bir ejderhanın görünümü çarpıcıdır. shenlong. Bunu bu Cuma, nihayet bölümü açıkladıklarında öğreneceğiz.

Vegeta ve Beerus

Serinin 68 numarasında, ıslık bunu dene goku geliştirmek aşırı içgüdü, faturalar ve sebze bağlantıyı keserler. O anda yıkım tanrısı, gücünü de artırabilecek başka bir teknikten bahseder.

Ve kendisine ilim vermek niyetinde olmadığını söylese de, ona uymasını söylemek arasında bırakır. Yani Beerus, Saiyanların prensini eğitmeye hazırlanıyor.

Sonuç olarak, #69 sızıntısının bir kısmı, ikisi arasındaki diyalog ve acımasız eğitimin görüntüleri ile ilgili. Her ikisinin de yaptığı konuşmada Beerus, Saiyan ırkının geçmişini ve gezegenlerin popülasyonlarını yok etme yolunu araştırıyor.

Vegeta, yıkıcı bir ırk olmalarına rağmen savaşa daha bağlı olduklarını söylüyor. Ve Frieza için çalışmaya başladıklarında, dünyaları kendilerine mal etmelerinin daha düzenli olmaya başladığını. Diyalog bu çizginin altında gelişir ve Saiyan savaşçısı konuşmanın nedenini anlamaz.

Sonunda Bills ona tüm bunların yeni teknikle ilgili olduğunu söyler. Öyleyse, tahmin edilebilecek olan, yıkım tanrısının, içinde saklanan gerçek Vegeta’yı ortaya çıkarması gerektiğidir. Çevresine ne olursa olsun, amacına ulaşmak için her şeyi yapabilen bu kötü adam.

Yineliyoruz, bu bir varsayım. Bu Cuma çıkacak olan yeni bölümde, Bills’in gerçek niyetinin ne olduğu görülmeye devam ediyor.

Önizlemenin çevirisi, @DBSuperHDMX Twitter hesabının izniyle yapılmıştır. Bu bağlantıyı İspanyolca olarak okuyabileceğinizi unutmayın.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…