Dragon Ball Super: manga bazı yeni ejderha toplarını ortaya çıkardı ve bunlar gördüğümüz her şeyden tamamen farklı çalışıyorlar.

Yeni Dragon Ball Super manga arkının başlangıcı oldukça umut verici görünüyor. İlk başta Akira Toriyama ve Toyotaro, doldurma bölümlerini bir kenara bırakıp karakterleri hemen harekete geçirdi. Sonuç olarak, Granola’nın görünümü daha önce hiç görülmemiş bilgileri açığa çıkarıyor. Örneğini gibi yeni ejderha toplarıtamamen farklı bir şey.

SPOILER UYARISI: BU İNCELEMEDE DRAGON BALL SUPER #69 HAKKINDA BİLGİ VAR

goku ve sebze onlar, her zamanki gibi, yıkım tanrısının gezegeninde eğitim görüyorlar. Orada eşlik ediyorlar faturalar ve ıslık. Ancak, bu yeni eğitimin farklı bir özelliği var. Ortada çoğumuzun bilmek istediği yeni bir teknik var.

Ama Granola örneğinde, nihayet onun menşe gezegeni hakkında çok daha fazla şey biliniyordu: Tahıl gezegeni. olduğu zaten biliniyordu Saiyanlar onu tamamen yok ettiler ve neredeyse tüm ırkını da yok ettiler: Cerezyalılar. Ama şimdi oldukça ilginç bir ekleme var.

Söz konusu gezegende iki zeki varlık ırkı kendi bölgelerini paylaştı. Ve ikincisi ejderha toplarıyla yakından bağlantılıdır. Aslında dizinin tarihi eserlerinin yaratıcıları onlar. Evet, bahsediyoruz Namekyalılar.

Nameks ve Dragon Balls

Cerezyalılar ve isim ejderha toplarının hala var olduğu gezegeni paylaştılar. Aslında, Tahıl gezegeninin her bir ırkından sadece bir örnek kalır. Granola ve Granola’nın Büyükbaba dediği bir tür Büyük Patrik hakkında.

İkisi arasındaki konuşmada, bir yıldıza benzeyen bir ejderha topuna sahip oldukları ayrıntılı olarak anlatılır. O anda hepimiz düşündük: “peki, altı eksik”. Takipçiler için sürpriz, sadece iki tane var.

Tıpkı okuduğun gibi. Bu küreler sadece iki tanedir ve çok küçüktürler. Dizi boyunca, Dünya’nın normal büyüklüktekilerini gördük. gezegendekiler isimdevasa ve ağır ve kanonun bir parçası olmasalar bile Dragon Ball GT’ninkileri sayıyoruz.

Hepsi, büyüklüklerine veya parlaklıklarına bakılmaksızın yedi tane olduğu konusunda hemfikirdi. Tahıl gezegeninde sadece iki tane var ve elde edilmesi zor çünkü ejderha radarı yok. Ancak, Granola onu alır ve bu yeniyi çağırmayı başarır. shenlong. Bir dilek tutar ve tam o anda bölüm biter.

ejderha topları

Dragon Ball Super #63’ü okumak ister misiniz? Bu bağlantıyı girin.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…