DOTA tarzı MOBA olan ‘Pokemon Unite’, beta sürümünü Mart ayında Android’de açacak

Pokémon oyun fabrikası üretimini durdurmuyor ve makineler hiç durmasın diye zaman zaman Japon şirketinden oyunlar gelmeye devam ediyor. 2019 yılında hem iOS hem de Android’e içeriden satın almalarla ücretsiz bir oyun şeklinde gelen ‘Pokémon Masters’ duyuruldu ve yayınlandı ve geçen yıl ‘pokemon birliği’.

Şimdi, ‘Pokémon Unite’ sonunda bir pazar varış tarihine sahip olmasına rağmen, başlangıçta yolunuz bir beta testi şeklinde olacak. Bu test Kanada’daki kullanıcılarla sınırlı olacak ve Mart ayında başlayacak, ancak nihai uluslararası lansmanından önce daha fazla ülkeye açılması muhtemelen uzun sürmeyecek.

Tarafımızdan eğitilen Pokémon ile çok oyunculu savaşlar

pokemonit

‘Pokémon Unite’ TiMi Studios’tan sorumlu‘Call of Duty: Mobile’, ‘Arena of Valor’ veya tükenmez ‘Honor of Kings’ gibi başarılı oyunlardan zaten sorumlu olan dev Tencent’e ait bir geliştirme stüdyosu, sürekli olarak en çok kazanan oyunlar arasında yer aldı. küresel mobil manzara.

Android'de oynayabileceğiniz League of Legends'a beş alternatif oyun

‘Pokémon Unite’, önerecek çevrimiçi çok oyunculu bir savaş oyunu olan bir MOBA olacak 5v5 maçlar, DOTA gibi diğer iyi bilinen (ve ayrıca Tencent’e ait olan) başlıkları takip ederek. Oyun, zaferi kazanmak için her oyun süresi boyunca kırsal ekipten daha fazla puan elde etmekten oluşacaktır.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/2e/65/62/5ef36da64bd22f1c90/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/12/a6/32/5ef360ad4bd22f1c01/original/pokemon-unite.jpeg»}

Tabii ki, Pokémon DNA’sı iyi olacak çünkü yakaladığımız ve eğittiğimiz Pokémon ile rekabet edeceğiz seviye atlamaları için, yani oyunun arka planında ne yaptığımız, her bir dövüş karşısında çok önemli olacak. Oyun, özel olmasına rağmen menşei ülkesi Çin’de zaten küçük bir betaya sahipti, ancak şimdi ilk uluslararası adımlarını atmak için Kanada’ya açılıyor.

Kanada’da bu ilk betaya kaydolmak için, o ülkede ikamet ediyor olmanız ve en az 16 yaşında olmanız gerekir. ‘Pokemon Birleştir’ beta aşamasındaki oyunların akış yoluyla yayınlanmasına izin vermeyecek ve oyun nihayet piyasaya sürüldüğünde, betada kaydettiğimiz tüm ilerlemeler, sıfırdan başlamak üzere sonsuza kadar kaybolacak.

Pokemon BİRLEŞTİR

Pokemon BİRLEŞTİR

Daha fazla bilgi | Pokemon Şirketi

– Haberler DOTA tarzı MOBA olan ‘Pokemon Unite’, beta sürümünü Mart ayında Android’de açacak aslen yayınlandı Android Samuel Fernandez tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…