Dosyalar daha iyi olmaya devam ediyor: Modern tasarımlı ve sekmeli gözatma sahip Windows 10 Explorer harika bir alternatif

Genbeta’da birkaç yıldır bir konu hakkında konuşuyoruz. Windows 10 için alternatif dosya gezgini Microsoft’un Fluent Design çizgilerini takip eden modern bir tasarıma ve ayrıca çok istenen gezinme sekmelerine sahip olduğunu.

Başlangıçta buna Files UWP deniyordu ve çok şey vaat etmesine rağmen yeşildi. 2021’de hikaye farklıdır ve birkaç hafta önce tartıştığımız gibi, yeni Dosyalar mevcut tarayıcıyı değiştirmek için iyi bir alternatif olarak zaten ekilmiştir. En son güncellemesi sayesinde bu, her zamankinden daha doğru. yeni sürüme dahil edilen birçok iyileştirme.

Bulut belgeleri, daha hızlı dosya aktarımları, önizleme bölmesi, klasör sabitleme ve daha fazlası

Windows 10 Dosyaları Yeni Önizleme Bölmesi

Yeni önizleme paneliyle dosyalar

Dosyalar mükemmel değil, bir süredir test ediyoruz ve geliştirmede uzun bir yol kat etmesine rağmen, hala iyileştirilmesi gereken birkaç şey var. Ancak bağımsız bir geliştiricinin işi olarak, şu ana kadar sahip olduğumuz en yakın şey.Windows 10’da çalışan modern tarayıcı.

Masaüstü veya pencereler yanıt vermeyi bıraktığında Windows 10 Gezgini nasıl hızlı bir şekilde yeniden başlatılır

Birkaç gün önce yayınlandı sürüm 1.2 Ve haberlerle dolu geldi. Windows Gezgini’nde özlediğimiz bazı işlevleri getiren ve onu giderek daha fazla gerçek bir alternatif olarak ekleyen yenilikler. Bu tam liste:

bir sürücü

Dosyalarda iCloud ve OneDrive

 • Dosya aktarım işlemleri iyileştirildi.
 • Birden fazla hesap için destek eklendi OneDrive.
 • İle uyumluluk eklendi amazon sürücüsü.
 • İşletme hesapları için destek eklendi açılan kutu.
 • Mevcut düzen modu şimdi durum çubuğundaki düzen açılır menüsünde gösterilir.
 • Kullanıcı arayüzünün genel performansı ve yanıt verme hızı önemli ölçüde iyileştirildi.
 • Hızlı erişim için dosyaları sürükleyebileceğiniz kutular eklemek için bir ana sayfa widget’ı eklendi.
 • Ayrıntılar ve önizleme paneli eklendi.
 • Panodaki görüntüleri doğrudan bir dizine yapıştırma özelliği eklendi.
 • Kenar çubuğuna gizli klasörleri sabitleme seçeneği eklendi.
 • Birim widget’ına sağ tıklayarak birim özelliklerine erişme seçeneği eklendi.

Dosyalar ücretsiz ve açık kaynaklıdır, doğrudan Microsoft Store’dan indirebilir ve zaten yüklediyseniz, bu iyileştirmelerle birlikte 1.2.2.0 sürümünü edinmek için Mağaza’yı açın ve yüklü uygulamalarınızın güncellemelerini alın.

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/3d/39/42/5e9f15593bef0722a7/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/31/c7/75/602ba98d4bd22fc86a/orijinal/25-programas-gratuitos.jpeg»}

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Dosyalar daha iyi olmaya devam ediyor: Modern tasarımlı ve sekmeli gözatma sahip Windows 10 Explorer harika bir alternatif aslen yayınlandı Genbeta Gabriela Gonzalez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…