Dokuzlara Mario: Bir grafik kartı için 1.500 dolarınız varsa, ışın izleme ile ‘Super Mario 64’ oynayabilirsiniz

Nintendo 64’ün 3D’sindeki efsanevi ‘Süper Mario’nun ilk kez yoğun bir makyaj alması değil. Geçen yılın ortasında, efsanevi Nintendo oyunu, bu efektleri içeren bir PC’ye bağlantı noktası ile yüksek çözünürlüklü yoğun bir makyaj aldı. Aslında, o zaman, Nintendo’nun seminal platform oyununun bir versiyonunu yayınlayacağına dair söylenti yeniden ortaya çıktı. üç boyutta, hiç olmamış bir şey.

Ancak YouTube kullanıcısı Darío’nun başardığı şey 1500 dolarlık bir grafik kartı ve zaten eski Nintendo oyunu ile tek kelimeyle muhteşem. Darío daha önce, oyunu görsel olarak tamamen değiştiren etkileyici bir 4K ‘Sonic Unleashed’ modu gibi bazı muhteşem modlar yapmıştı. Ayrıca bir ‘Sonic Generations’ seviye düzenleyicisi gerçekleştirdi ve ‘Dragon Ball Xenoverse’ modları oluşturmak için araçlar yayınladı.

Her şey Mario 64’e yansıyor

Karşılaştırılabilir bir yön, bu yenilenen ‘Süper Mario 64’ün neye benzediğidir, nerede oyun ilk çıktığında sudaki kesinlikle düşünülemez yansımaları görebiliyoruz. Senaryolar, karakterler ve ışık efektleri, bu klasiği daha önce hiç görmediğimiz bir ziyarette tamamen yenilendi. Darío bunu, bilgisayarına bu özelliklere sahip bir oyun için kesinlikle ezici grafik gücü veren bir RTX 3090 kartı ile gerçekleştirdi.

Nintendo'dan büyük bir sızıntı, klasik oyunlarının ve SNES ve N64 için yayınlanmamış projelerinin daha önce hiç görülmemiş sırlarını ortaya koyuyor

oyuncular Japon şirketinin arkasından Nintendo klasiklerinin kaynaklarıyla uğraşmaya devam ediyorlar. Geçen yaz, büyük bir sızıntı, şirketin klasik oyunlarının daha önce hiç bilinmeyen sırlarını ortaya çıkardı ve oyuncuların eline birkaç beklenmedik araç verdi. modcularşirket klasiklerine birbiri ardına vernik vermeye özen gösterenler.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Dokuzlara Mario: Bir grafik kartı için 1.500 dolarınız varsa, ışın izleme ile ‘Super Mario 64’ oynayabilirsiniz aslen yayınlandı Xataka John Tones tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…