Dizüstü bilgisayarınızı değiştirin: gülünç bir fiyata eksiksiz bir Lenovo bugün

Evden uzakta bile her yerde çalışmak için piyasadaki en iyi seçeneklerden biri dönüştürülebilir bilgisayarlardır. Bunlardan birini denemek isterseniz, şimdi iyi bir fırsattan yararlanmak mümkün. Lenovo dizüstü bilgisayar satışta bu tür çok kaliteli.

Bahsettiğimiz modelin bir ekranı var. 14 inç Full HD çözünürlük, böylece filmler dahil her türlü içeriğin keyfini çıkarmak söz konusu olduğunda herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Ancak bu bileşen, kullanılan panelin sağlam olması gibi çok ilginç eklemelere sahiptir. dokunsal bir parlaklık ile 250 nit ve ayrıca, Lenovo IdeaPad Flex 5 14IIL05 bir tabletinkine benzer göründüğü için artık döndürmek mümkündür. Bu, hiç şüphesiz, iktidara yerleştirmeye izin verir. Herhangi bir pozisyon yararlı olan takım.

Lenovo IdeaPad Flex 5 14IIL05 Dizüstü Bilgisayar Önü

Windows 10 işletim sistemini kullanan bu Lenovo dizüstü bilgisayarın sunduğu iyi ayrıntılardan bir diğeri, oldukça düşük bir ağırlığa sahip olmasıdır. 1.65 kilo, böylece 14 inçlik bir ekipman sırt çantasında mükemmel bir rahatlıkla taşınabilir ve bu, onu her zaman hareket halindeyken yanınızda taşımak için mükemmeldir. Boyutlara gelince, bu bilgisayarda sahip olduğunuz 321,5 x 217,5 x 20,8 milimetre, ki bu hiç de fena değil ve sahip olduğu gri kaplama, imalat malzemesi ile birlikte. metal.

Bu Lenovo dizüstü bilgisayarı indirimde satın almayı teklif edin

Bir Amazon Prime hesabınız varsa, bu ekipmanı satın almak için mükemmel bir zaman, çünkü şu avantajlardan yararlanabilirsiniz: 20 indirim170 Euro’luk bir tasarrufu temsil ediyor ve bu, nakliye masrafları için hiçbir şey ödememekle birleşiyor. İspanyolca klavyesi olan ve klavyesi olan Lenovo IdeaPad Flex 5 14IIL05’i bugün satın almak için kullanmanız gereken bağlantıyı bırakıyoruz. büyük dokunmatik yüzey hangi kullanımı oldukça rahat.

Bu bilgisayarın içindeki donanım

Bu modelde bulacağınız seçenekler arasında bir işlemci var. Intel Core i5ile birleştirilen genel olarak oldukça güçlü olan , 8 GB RAM Bu, bu modelin çok üretken olmasıyla her türlü yazılımın keyfini çıkarabilmeniz için fazlasıyla yeterli. Ayrıca, mevcut dahili diskin type olduğunu belirtmek önemlidir. SSDyüksek veri aktarım hızı sağlar ve kapasitesi 256 gigabayttır, bu nedenle hızlı bir şekilde harici bir cihaza başvurmanız gerekmez.

Döndürülmüş Ekranlı Lenovo IdeaPad Flex 5 14IIL05 Dizüstü Bilgisayar

Sunulan bu Lenovo dizüstü bilgisayar hakkında bilinmesi ilginç olan diğer seçenekler, parmak izi okuyucu güvenliğinin çok yüksek olmasını ve sakladığı bilgilere üçüncü şahısların erişememesini sağlar. Ek olarak, bağlanabilirlik, aşağıdakiler gibi ihtiyacınız olan her şeyi içerir: Çift Bantlı Wi-Fi ve USB Type-C, bu yüzden şimdi çok ilginç bir fiyata sahip olan bu takımdan en iyi şekilde yararlanmak için herhangi bir eksikliğiniz olmayacak. Şüphesiz, bu harika bir fırsat.

Giriş Dizüstü bilgisayarınızı değiştirin: Bugün saçma bir fiyata eksiksiz bir Lenovo Topes de Gama’da ilk kez görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…