Dizüstü bilgisayarı yenilemenin zamanı geldi mi? Bu teklifleri kaçırmayın

Arada sırada yüksekte pazarlık buluruz. uygun fiyata laptop al. Ve eski bilgisayarınızı yenilemek istiyorsanız sizler için seçtiğimiz bu indirimleri kaçırmayın.

En iyi marka dizüstü bilgisayarlardan bahsediyoruz ve şimdi gerçek yıkım fiyatlarına sahip olabilirsiniz. Tabii ki acele etmeniz gerekecek, çünkü aşağıda göreceğiniz bazı teklifler sınırlı bir süre için veya belirli sayıda mevcut. promosyondaki birimler. O halde bu fırsatı kaçırmayın!

Bu indirimlerle eski dizüstü bilgisayarınızı yenileyin

Lenovo ThinkPad L13 Yoga 2. Nesil Dizüstü Bilgisayar

Ayrıca, daha sonra göreceğiniz gibi, sizin için seçtiğimiz tüm teklifler en iyi markaların modelleridir, bu nedenle ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacak yüksek kaliteli dizüstü bilgisayarlar bulacaksınız. Düşük bir bütçeniz mi var? Merak etmeyin, daha sonra göreceğiniz gibi, farklı fiyat aralıklarında modeller var, böylece ihtiyaçlarınıza en uygun olanı bulabilirsiniz.

HUAWEI MATTEBOOK D14

Huawei Huawei Matebook D14 dizüstü bilgisayarın yan tarafı

eBay’in Pembe Günlerinden yararlanarak, bu Huawei MateBook D14 bilgisayarı büyük bir indirimle satın alma fırsatına sahip olacaksınız. Kullanılmış bir model olduğunu söylemek, ancak sahip olmasının yanı sıra mükemmel durumda çalışmaya devam ediyor. iki yıl garanti Nakit Dönüştürücülerden. Bu nedenle, bu dizüstü bilgisayarın sunduğu özellikleri, inanılmaz tasarımı ve düşük fiyatı görünce, günün pazarlığını kaçırmasanız iyi olur.

LENOVO X1 YOGA

Lenovo ThinkPad X1 Yoga Dizüstü Bilgisayarı

Eski dizüstü bilgisayarınızı yenilemek istiyorsanız, eBay Pembe Günleri kapsamında göz önünde bulundurmanız gereken bir başka mükemmel seçenek, sunulan bu Lenovo X1’e bahse girmektir. İki yıl garantili ikinci el bir modeldir. Ve bu satırların başında gelen görselde de görebileceğiniz gibi, bu, ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacak çok solventli bir dönüştürülebilir.

LG Gram

LG Gram

İstediğiniz her yerde çalışmak için güçlü bir dönüştürülebilir araba arıyorsanız, bu LG Gram’ı kaçırmayın. Ağırlığı olan bir model bir kilogramı geçmez böylece en rahat şekilde taşıyabilirsiniz. Buna bir de yükseklik gücü ve 14″ ekran eklemeliyiz ki ister tablet ister bilgisayar olarak kullanabilesiniz ve basit yuvarlak bir ürününüz olsun.

Medion Akoya S15449

Önden Medion Akoya S15449

Ürününüzü önermek için üretici Medion’a gittik. Medion Akoya S15449 dizüstü bilgisayar. Şu anda bir Amazon Prime müşterisiyseniz ücretsiz kargoya ek olarak 52 Euro’luk indirime sahip bir ürün. Bu hizmeti denemediniz mi? Endişelenmeyin, bu bağlantı aracılığıyla herhangi bir kalıcılık olmadan bir ay boyunca ücretsiz denemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu fırsattan yararlanın!

Xiaomi Redmi Kitap 16

Xiaomi RedmiBook 16 teklifi

Bu zirveyi dizüstü bilgisayarlarda en iyi fırsatlarla kapatıyoruz. Xiaomi RedmiBook 16 Gearbest’te indirimde. Hem estetik hem de donanım olarak her bir gözeneklerinden kalite yayan bir ürün. Ve satın alma işleminizde yaklaşık 300 avro tasarruf etmenizi sağlayan %32 indirimini de hesaba katarsanız, kaçırmamanız gereken bir teklif.

Giriş Bir dizüstü bilgisayarı yenilemenin zamanı geldi mi? Topes de Gama’da ilk görünen bu teklifleri kaçırmayın.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…