Disney+’ın Movistar’ın 4K dekoruna son bölümde entegrasyonu

Disney+’ı Movistar’da operatörün müşterisi olarak görme olasılığı, ülkemizde bu platformun inişinden bu yana bir realitedir. Ancak, henüz etkinleştirilmemiş içeriği görüntülemenin hala bir yolu var. Elbette birçok Movistar + kullanıcısı neden bahsettiğimizi biliyor ve Disney + içeriğinin entegrasyonundan başka bir şey değil. doğrudan Movistar’ın UHD 4K diskinden izleyin (tıpkı Netflix’in entegre edildiği gibi). Disney+’ın İspanya’ya gelişinden bir yıl sonra, Disney+’nın Movistar’ın 4K dekoruna entegrasyonunun son aşamada olduğunu onaylayabiliriz.

“İlk başta Disney+ Movistar+ kod çözücüsünden sağlanmayacak, ancak Movistar daha sonra UHD kod çözücüden Disney+’ın keyfini çıkarabilmeniz için çalışıyor. Disney+’ın TV platformumuza entegrasyonu ile ilgili haberler hakkında sizi bilgilendireceğiz. Bu, operatör tarafından başlatılan mesajdı. İlk günler Disney ile imzalanan anlaşmanın ardından.

Tüm bu aylar boyunca, kullanıcılar forumları ve sosyal ağları bu entegrasyonla ilgili sorularla doldurdu. Olmak karmaşık bir süreç, gerçek şu ki, operatör için kesin bir kapanış tarihi bir yana, güçlü bir cevap verebilmek kolay olmadı. Ancak, son aşamada olduğunu ve hiçbir şey ters gitmezse, bu olasılık etkinleştirildiğinde bu bahar olacağını doğruladık.

İçinde Movistar Topluluğu daha da ileri gittiler ve bir moderatör aşağıdaki mesajı gönderdi “Disney+’ın UHD disklere entegrasyonunun Nisan ayı boyunca gerçekleşeceğini belirtin. Dağıtım tarihi yaklaştıkça size daha fazla ayrıntı vereceğiz”. Bildiğimiz kadarıyla, iniş yakın olmasına rağmen, böyle belirli bir tarih vermekte biraz cesaret etmiş olabilir.

disney film yıldızı

Yakında Netflix gibi Movistar dekorunda Disney + ‘ı göreceksiniz

Movistar, diğer operatörlerin aksine, üçüncü taraf platformlarını televizyonuna entegre etmeyi seçiyor. sadece uygulamaya basit bir erişim eklemek yerine. Bu şekilde, Movistar’ın içeriğini gördüğümüz gibi üçüncü şahısların içeriklerini de görebiliriz. Bu aynı zamanda onları arama motorundan bulabileceğimiz anlamına gelir. Müşterinin onu yayınlayan platform hakkında endişelenmesine gerek yoktur, sadece görmek istediğini arar.

Ve bu süreç kolay değil ve entegre platforma bağlı olarak büyük ölçüde değişiklik gösteriyor. Netflix örneğinde entegrasyon gerçekten hızlıydı, ancak Disney+ ile çok daha uzun sürdü. bu sürecin teknik karmaşıklığı Açıklanmasından bir yıl sonra gerçekleşeceğini anlamak için anahtar oldu.

Disney+ entegrasyonu sona erdiğinde DAZN başlayabilir. Anlaşmayı onaylayan basın bülteninde okuyabildiğimiz “Bu anlaşma, DAZN platformunu bu yıl boyunca Movistar+’a entegre edecek”. Bu, DAZN isteğe bağlı içeriği Netflix ve çok yakında Disney+ ile aynı şekilde bulabilmek anlamına gelir.

Disney+’ın Movistar’ın 4K dekoruna entegrasyonunun son bölümünde ilk olarak ADSLZone’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…