Disney + ödemesiyle ilgili sorunlar: aboneliklerde neler oluyor

Dahil edilen Disney+ film ve dizi akış hizmeti geçen şubat 23 Kataloğundaki Star platformu, kullanıcılarını engelleyen bir dizi teknik sorun yaşıyor abonelik yenileme ödemesini yapın.

Disney+ müşterileri aboneliklerini yenilemede sorun yaşıyor

Disney+ aboneliğinizi yenileyemeyeceğiniz hata budur.

Disney +, 24 Mart 2020’de İspanya’ya ilk abone olan kişi için bir promosyon fiyatıyla geldi. 59,99 € ilk yıl, sonra maliyete devam ediyor 69,99 € tüm kullanıcılar için yıllık

Geçen ay akış platformu, teklifine Star’ı ekledi ve bu hizmetin maliyetini yılda 89,99 Euro.

Daha fazla bilgi: Disney+’daki Star: platformdaki en iyi dizi

Ancak Disney+, bu yılın 23 Ağustos tarihinden önce aboneliklerini yenileyen tüm kullanıcıların, 1 yıl için 69,99 €ancak platformun Twitter’daki destek hesabı sayesinde şimdi öğrendik ki birçok kullanıcı aboneliğini yenilemede sorun yaşıyor.

Birçok Disney+ abonesi, yenileme ödemesinin yapılamayacağını bildiren bir e-posta alıyor, çünkü ödeme yönteminiz başarısız oldu. Akış platformu hesabımıza erişirken yenilenmediğini ve ödeme yöntemini değiştirmeye çalışırken görüyoruz. aynı hatayı döndürmeye devam ediyor.

Bu neden oldu Disney + sosyal ağlarında bir protesto barajıözellikle de destek hesabının, iletişim kurduğu kullanıcılardan mesaj almayı bırakmadığı Twitter’da Aboneliğinizin süresi doldu ödeme yapamadığım için

Disney+ tarafından sunulan çözüm budur.

Disney+ aboneliklerini yenilemelerine izin verilmeyen ve platform desteğiyle telefon veya sohbet yoluyla iletişime geçen tüm kullanıcılara, tek çözümün bu olduğu söyleniyor. hesabı yılda 89,99 Euro’luk bir fiyatla yenileyin daha sonra tutarında bir geri ödeme almak için 19,91 €sonunda ödemeleri gerekenden 9 sent fazla ödüyorlar, özellikle 70,08 €.

Daha fazla bilgi: Disney+’da “İzlemeye Devam Et”ten içerik nasıl kaldırılır?

Bu sorun hakkında daha fazla bilgiye sahip olur olmaz, makaleyi tüm haberlerle güncellemek Andro4all haber odasına geldiklerini söyledi.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Disney+ ödeme sorunları sonrası: aboneliklere neler oluyor ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…