Disney + fiyatları: 26 Mart’tan itibaren, yeni müşteriler için hem yıllık hem de aylık planlarda fiyatlar artıyor

Bir yıl önce, pandemi ile aynı zamana denk gelen Disney+, hem eğlence hem de iş için tüm tüketim nedeniyle ağların olası çöküşü etrafında üretilen tartışmalar arasında Avrupa’ya geldi. O zamandan beri bir yıl ve Şimdi fiyat artışı zamanı.

İlk lansmanından sonra gelen bir fiyat artışında, ikamet edilen ülkeden bağımsız olarak tüm kullanıcıları etkileyecek bir artış (örneğin Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri’nde geçerlidir). Birçoğunun, ilk yılın bir teklif olarak maliyeti olan 59,99 Euro’dan yararlandığını unutmayın. Şimdi, aylık ücret 6,99 ila 8,99 avro arasında değişiyor ve yıllık planı seçerseniz 89,99 Euro… gerçi bu açıdan size şimdi anlatacağımız küçük bir avantaj var.

Aylık ve yıllık ödemelerde artış

Disney+

bir yükseliş Disney+ kendi prodüksiyonlarını artırmaya başladığı için geçerli sadece The Mandalorian’ın müşterileri çekmek için hizmet verdiği ilk yıldan sonra platforma uyarlandı (Scarlet Witch ve Vision veya Falcon ve kış askeri var). Ayrıca Star kanalının gelmesiyle platformun büyüdüğünü de unutmuyoruz.

Star neden Disney+'ın Netflix'e karşı rekabet etmedeki en büyük varlığıdır (Clear the X # 128)

Olumlu yanı, o zaman zaten 59.99 Euro’luk yıllık teklife abone olduysanız, 69,99 Euro’ya bir yıl daha tekrarlayabilirsiniz yeni abonelere mal olacak 89,99 avro yerine.

Disney

Öte yandan, aylık planlara kaydolmak veya yıllık plandan aylık plana geçmek istiyorsanız, portföye bakmanız gerekecek, çünkü fiyatlar 2 euro arttı, 6.99 Euro’dan ayda 8.99 Euro’ya mal oluyor. İki aylık ödeme tasarrufu sağladığından, kullanıcıların yıllık planı kullanmaları için bir artış.

{«videoId»:»x7zhhc8″,»autoplay»:true,»title»:»AMAZON PRIME VIDEO TV’nizde_ YÖNTEMLER, ALTERNATİFLER ve RESMİ UYGULAMALAR»}

Yeni fiyatlar 26 Mart’tan itibaren geçerli olacakve platformun Amerika Birleşik Devletleri’nde sunduğu gibi yeni fiyatlar veya özel planlar eşlik etmeyecek.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Disney + fiyatları: 26 Mart’tan itibaren, yeni müşteriler için hem yıllık hem de aylık planlarda fiyatlar artıyor aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…