disney plus extraordinario

Disney+ bu tatil sezonunda artık daha sıra dışı olacak

Disney her zaman Noel’i daha güzel yapar ve popüler yayın platformu bunun açık bir örneğidir. Elinize sunduğu Noel filmlerinin yanı sıra sizi ve ailenizi eğlendirmek için birçok özel içeriğe sahiptir. Ama yine de, Disney+ bu tatil sezonunda artık daha sıra dışı olacak. Okuyun ve kendi sonuçlarınızı çıkarın!

Geçenlerde size bu Aralık ayında Disney+’a hangi film ve dizilerin geleceğini söylemiştik. Buna ek olarak, platformun manşetinde sizi yapabilecek kapasitede birkaç as var. Disney’in büyüsüyle Noel sezonunun bu günlerinin tadını sonuna kadar çıkarın.

disney artı olağanüstü

Disney Plus bu tatil sezonunda daha sıra dışı olacak

Disney+ ile olağanüstü bir Noel

Disney+’ta yılın bu zamanında diğerlerinden öne çıkan birkaç özel prömiyer var. Evet Noel günlerinizi farklı ve unutulmaz kılınbu başlıklardan herhangi birini izleyerek elde edebilirsiniz.

Cazibe

24 Aralık’ta Noel arifesinde, yeni ve uzun zamandır beklenen Disney filmi Enchantment’ı görebileceksiniz. Burada Madrigal’in tarihini bileceksiniz, Güzel ve büyülü bir kasaba olan Encanto’da yaşayan olağanüstü bir aile. Bu yerde, Mirabel dışında kasabadaki her çocuğun sihirli bir armağanı vardır. Ancak ev tehdit edildiğinde, Mirabal kurtuluş için tek umut olabilir.

sonsuzlar

Milyonlarca yıl önce, Gökseller olarak bilinen kozmik varlıklar, insanlar üzerinde genetik olarak deneyler yapmaya başladılar. İyilik yapacak süper güçlere sahip bireyler yaratmaya çalışsalar da bir şeyler ters gitti ve Sapkınlar ortaya çıktı, onların ardından kaosu yok etti ve yarattı.

Her iki ırk da sonsuz bir güç mücadelesinde karşı karşıya geldi. Tarih boyunca. Bu savaşın ortasında İkaris ve Sersi kendi aşk hikayelerini yaşamaya çalışacaklardır. Marvel filmlerini sevenler için mükemmel bir alternatif.

Beatles: Geri Dön

Aralık ayında iyi müzik mi istediniz? The Beatles: Get Back, bu efsanevi grubun müzik tarihinin önemli bir anında yaptığı kayıt seanslarına sizi seyirci yapacak bir belgesel dizisi. Tam olarak nasıl olduğunu öğrenin bu dörtlünün yakınlığı, yoldaşlığı ve yaratıcı dehası. Ocak 1969’da Michael Lindsay-Hogg tarafından çekilen ve daha önce yayınlanmamış 60 saatten fazla malzemeye ve 150 saatten fazla daha önce hiç duyulmamış sese dayanan çığır açan bir yapım.

kurtarma

Derinlerde kurtarma

Derinlerde kurtarma

The Rescue, 2021 Toronto Film Festivali’nde en iyi belgesel ödülüne layık görüldü. Yapım aşamasındayken 2018’de dünyayı felç eden olağanüstü hikaye hakkında bilgi edinin. Kuzey Tayland’da su basmış bir mağarada mahsur kalan on iki çocuk ve koçlarının karmaşık kurtarılması. Mağara dalışının tehlikeli dünyasının nasıl olduğunu, kurtarıcıların inanılmaz cesaretini ve cömertliğini ve çocukları kurtarmak için bir araya gelen uluslararası toplumun dayanışmasını keşfedin. Tahmin edebileceğiniz gibi Disney+’da görebileceğiniz en iyi belgesellerden biri.

Howard

Aladdin, Beauty and the Beast, Little Mermaid gibi Disney klasiklerinin arkasındaki parlak söz yazarı ve Little Shop of Horrors gibi müzikallerin yaratıcısı Howard Ashman’ın anlatılmamış hikayesini gösteren bir film. Yaratıcı dürtüsü ve müziğin ardındaki süreçle bu Disney efsanesinin hayatına daha önce hiç görülmemiş arşiv görüntüleri, film ve kişisel fotoğraflar eşliğinde samimi bir bakış. derinlemesine keşfetmek dünyanın en klasik ve tanınmış aile filmlerinden bazılarının arkasında söz yazarının yaptığı her şey.

Aşağıdaki butondan abone olarak tüm içeriğin keyfini çıkarmaya başlayın!

Disney+’a abone olun

Disney

Disney+ Rehberi Disney+ Kataloğu En İyi Disney+ serisi

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

  • OnePlus Buds Z2, analiz: 100 Euro’dan daha düşük bir fiyata aktif gürültü engelleme özelliğine sahip iyi kulaklıklar
  • HAMMER Blade 5G incelemesi: buna değer mi? Görüş, özellikler ve daha fazlası
  • Sony Xperia 5 III, analiz: kompakt akıllı telefonların kralı tüm izleyiciler için uygun değil
  • Kulaksız (1) Black Edition, analiz: büyük bahisler olarak asetatlar ve ses kalitesi
  • Huawei Vision S 55″, analiz: Bu devasa akıllı ekran, eski TV’nizi kullanımdan kaldırmak istiyor
  • realme GT Neo 2, inceleme: tasarım için geldik, mükemmel performansı için kaldık
  • TicWatch Pro 3 Ultra, analiz: yazılımın eşleşmesini bekleyen harika bir saat
  • Creative Outlier Air V3, analiz: bilinmeyen seçenek, ancak 70 avroya daha eksiksiz

Disney+ girişi şimdi daha sıra dışı olacak bu tatil sezonunda ilk kez Andro4all’da yayınlandı.

Leave a Reply