Disney+ aboneliğinizi nasıl iptal edeceğinizi öğrenin

Disney Plus çok eğlenceli film ve dizilere sahip olsa da içeriği bir noktada sıkıcı gelebilir. Ancak, platformdan nasıl ayrılacağınızı biliyorsanız, bu bir sorun olmayacaktır. Aynı nedenden dolayı, bugün açıklayacağız Disney + aboneliği nasıl kolay ve hızlı bir şekilde iptal edilir.

Disney Plus’ın dünya çapında milyonlarca hayranı olduğu kimse için bir sır değil. Tüm içeriklerden sıkıldıysanız sorun yok. Niye ya? Çünkü yapabilirsin Bu yazıda anlatacağımız her şeyle aboneliği kolayca iptal edin.

Disney+ aboneliğini iptal et

Daha fazla bilgi: Disney+’da kaçıramayacağınız en iyi 15 dizi ve film

Disney Plus aboneliğinizi nasıl iptal edebilirsiniz?

Disney+ aboneliğini iptal etmek çocuk oyuncağı, tek yapmanız gereken bu adımları ve birkaç saniye içinde takip etmek. bu platformun cebinizde yaratabileceği her türlü harcamaya elveda diyeceksiniz. Endişelenmeyin, bir teknoloji uzmanı veya bunun gibi bir şey olmanıza gerek yok, çünkü bunu birkaç dakika içinde ve herhangi bir komplikasyon olmadan yapacaksınız!

disney plus aboneliğini iptal et

Disney Plus aboneliğini iptal et

  • yapman gereken ilk şey giriş yapmak için resmi Disney Plus web sitesine veya mobil uygulamasına gidin. Eğer kurulu değilse indirmek için bu satırların altındaki butona basabilirsiniz.

Bu kadar! İşlem temelde bir bilgisayarda, Android veya iPhone’da aynıdır. anladın mı Disney+ aboneliğinizi iptal etmek için yapmanız gerekenler gerçekten çok basit. Ancak, bu platformun, onu terk etmek için atmaları gereken adımlardan hala habersiz olan ve oluşturabileceği aylık harcamaları bir kez ve herkes için unutan birçok kullanıcı var.

Öte yandan aboneliğinizi iptal ettiğinizde şunu da belirtmek gerekir. mevcut faturalandırma döngünüzün sonuna kadar Disney+’ın keyfini çıkarmaya devam edebilirsiniz. Yani aboneliğiniz 16 Mart’ta sona eriyorsa (örnek vermek gerekirse), aynı güne kadar Disney Plus’ta olan herhangi bir filmi veya diziyi izleyebileceksiniz. Basitçe söylemek gerekirse, o aboneliği iptal etmeye karar verdiğinizde tek kuruş kaybetmezsiniz.

Daha fazla bilgi: Disney+, eksiksiz rehber: neler sunuyor, nasıl kayıt olunur ve bilmeniz gereken her şey

anladın mı Disney+ aboneliğinizi iptal etmek gerçekten çok kolay. Ayrıca sizi Disney+ filmlerini ve dizilerini istediğiniz zaman, cep telefonunuzdan ve internet bağlantınız olmadan izleyebilmeniz için nasıl indireceğinizi açıklayan bu makaleye davet ediyoruz. Ve bu platforma abone değilseniz, şu anda Netflix’te izleyebileceğiniz en iyi 7 Disney filmiyle bu diğerine bir göz atsanız iyi olur. Disney hayranları için ideal!

Disney+ aboneliğinizi iptal etmek istediğinizde bunu yukarıda açıklanan adımlarla herhangi bir rahatsızlık duymadan yapabileceğinizi zaten biliyorsunuz. Herkesin hayal ettiğinden çok daha kolay.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Disney+ aboneliğinizi nasıl iptal edeceğinizi öğrenin yazısı ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…