Dış mekan kullanımı için su geçirmez telsizler

Macera sporlarını seviyorsanız veya sadece bir aile kaçamağının tadını çıkarıyorsanız, Satın alabileceğiniz en iyi cihazlardan biri telsizdir. Cep telefonunuzda sinyal olmasa bile diğer kişilerle iletişim kurmanızı sağlayan, bu sayede sizi birden fazla sıkışmadan kurtarabilen bir cihaz.

Tabii ki bir depoda kullanılacak bir telsiz ile yurt dışına götürmek istediğiniz bir model aynı şey değil. Esas olarak, dikkate almanız gereken farklı faktörler olduğu için. Ve en önemli unsur sert havadır. Yağmur, elektronik bileşenlerin en büyük düşmanıdır ve gün ne kadar güneşli görünürse görünsün, en kötü anda hoş olmayan bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. Çözüm? Su geçirmez telsizleri arayın.

Sağlam telsizlerin avantajları

telsizli aile

Size daha önce de söylediğimiz gibi, telsizler, genellikle dışarıda faaliyet yürütüyorsanız kaçırmamanız gereken bir alettir. Kapsama alanınız olmadığını görebileceğiniz birçok durum vardır ve bu tür bir cihaz, bir telefon antenine bağlı kalmadan mükemmel şekilde çalışır, bu nedenle dikkate alınması gereken bir değerdir.

Ve belirttiğimiz gibi, Dış mekan kullanımı için almak istediğiniz telsizin su geçirmez olması çok önemlidir.. Temel olarak, sert hava koşulları bu tür bir cihaz için sorun olmayacaktır. Öte yandan su geçirmez veya su itici modellerin büyük çoğunluğunun aynı zamanda darbelere ve düşmelere karşı da dayanıklı olduğunu belirtmek gerekir. Bu sayede kötü bir düşüş veya tesadüfi bir darbe telsize zarar vermez.

Dikkate alınacak modeller

Suya dayanıklılığın önemini göz önünde bulundurarak, büyük problemler yaşamadan ıslanabileceğini belgeleyen sertifikaya sahip farklı modelleri bulacağınız bir seçim hazırladık. Ayrıca ve ileride göreceğiniz gibi mevcut modeller listesi, farklı fiyat aralıkları ile geniş bir olasılık yelpazesi arasından seçim yapmanızı sağlayacak, böylece bütçenize uygun bir telsiz alırken herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. .

Retevis RT647

Retevis RT647

Bu derlemeye, dayanıklı bir model arıyorsanız satın alabileceğiniz en iyi telsizlerden biriyle başlıyoruz. Hakkında konuşuruz Retevis RT647su sorun olmaması için IP67 sertifikasına sahip bir ürün, ayrıca iletişim kurmak için herhangi bir tuşa basmanıza gerek kalmaması için VOX işlevine sahip bir ürün.

Motorola TLKR T92 H2O PMR

Motorola TLKR T92 H2O PMR

Bu özelliklere sahip bir ürün satın almak söz konusu olduğunda Motorola’nın en büyük referanslardan biri olduğunu zaten söylemiştik, bu nedenle bu derlemede firmadan birkaç telsiz bulacaksınız. Bu durumda şunu önermek istiyoruz: Motorola TLKR T92 H2O PMRArkadaşlarınız ve sevdiklerinizle büyük problemler yaşamadan iletişim kurabilmeniz için 10 kilometreye kadar menzil sunan iki üniteden oluşan bir paket.

Midland G9 Plus Blaze

Midland G9 Plus Blaze

Telsiz alırken en çok tanınan firmalardan biri de bu modeldir. Midland G9 Plus Blaze. Suya dayanıklılığını öne çıkaran ve acil durumlar için özel bir düğmesi olan, şüpheye yer bırakmayacak özelliklere sahip bir ürün: Basarsanız, başka bir frekansta olsalar bile menzil içindeki tüm telsizlere yayın yapmaya başlar.

UHF Telsizler

UHF Telsizler

Dikkate alınması gereken bir başka mükemmel seçenek de bu UHF modeli. Her ortamda net ve canlı ses sağlamak için akıllı işleme sistemi, yüksek gürültü azaltma performansı, hızlı kodlama devresi ısı üretimi ve yüksek kararlılık kullanan bir telsiz. Buna bir uyarı sistemi eklemeliyiz, böylece en kötü zamanda piliniz asla bitmez.

Motorola 59T80EXPACK

Motorola 59T80EXPACK

Satın alabileceğiniz en iyi Motorola telsizlerinden birini önermek için Amerikalı üreticiye dönüyoruz. Motorola 59T80EXPACK, darbeye dayanıklı tasarımı, dahili el feneri ve 8 adet PMR446 kanalı, 38 alt kanalı ve 121 kodu ile övünen bir modeldir, bu nedenle seçenekleriniz eksik değildir.

Telsiz SOCOTRAN

USB Telsizler

Yurtdışında kullanılacak en iyi telsizleri bulacağınız bu derleme ile devam ederken, firmanın bu modelini önerme fırsatını da kaçırmadık. SOKOTRAN. Estetik düzeyde mükemmel kalite sunan ve yetersiz aydınlatılmış ortamlarda araç kullanırken size yardımcı olmak için tabanda bir el feneri bulunan bir ürün.

Motorola Talkabout T82 Extreme

Motorola Talkabout T82 Extreme

Amerikan firmasının tavsiye etmek istediğimiz son modeli şudur. Motorola Talkabout T82 Extreme. Satın alabileceğiniz en dayanıklı telsizlerden birinden bahsettiğimizi söylemek gerekirse, bu yüzden her türlü macera sporunun tadını kötü bir darbenin kırabileceği endişesi duymadan çıkarmak mükemmeldir.

Retevis RT648

Retevis RT648

Özellikle iyi özerkliğe sahip bir model arıyorsanız, göz önünde bulundurulması gereken en iyi seçeneklerden biri de şudur: telsiz Retevis RT648. Bu özel modelde bir VOX işlevi vardır, böylece düğmeye basmak zorunda kalmadan konuşabilirsiniz. Sizi hiç hayal kırıklığına uğratmayacak bir seçeneğe sahip olmak için şüpheye yer bırakmayacak bir özerklik ekleyin.

Topcom RC-6406

Topcom RC-6406

Kullanımı kolay ve size herhangi bir sorun yaşatmayan bir telsiz almak istiyorsanız, bu Topcom-RC-6406’yı kaçırmamalısınız. Airsoft pratiği yapmak için tasarlanmış bir ürün, bu yüzden bu hobiyi seviyorsanız bu güçlü modeli kaçırmamalısınız.

Telsiz Fansteck

Telsiz Fansteck

Evdeki minikleri şaşırtmak istiyorsanız bu derlemeyi satın alabileceğiniz en iyi telsizlerle, mükemmel bir modelle kapatıyoruz. Bu Fansteck imza setinin dört üniteden oluştuğunu söylemek gerekirse, çocuklarınız arkadaşlarıyla eğlenebilsin. Ayrıca bu modelin suya, darbelere ve düşmelere karşı dayanıklı olması onu güvenle ve gönül rahatlığıyla kullanılabilecek bir ürün haline getirmektedir.

Dış mekan kullanımı için su geçirmez telsizler girişi ilk olarak Topes de Gama’da görünür.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…