Dikey ve yeniden boyutlandırılabilir sekmeler böyle görünür, Windows ve macOS için Edge’de zaten test edilebilir

Edge güncellemelerinden birinde gelen en ilginç yeni özelliklerden biri dikey sekmelerin varlığıydı. Çalışma alanını optimize etmenize olanak tanıyan, bildiğimiz sekmelerde bir değişiklik, bir şey özellikle sıkı bir diyagonal monitörümüz olduğunda anahtar.

Sekmeler, tarayıcının üst şeridini terk eder ve onları en aza indirme olasılığı ile yanlara gider. Seçeneğin seçileceği değişiklikler bunları kullanıcıya uyacak şekilde yeniden boyutlandırabilmebir sonraki Edge güncellemesiyle gelecek bir değişiklik.

Beğeninize göre yeniden boyutlandırın

Microsoft zaten hazırlamış yeniden boyutlandırılabilir dikey sekmeleri kullanma desteği üç geliştirme kanalında Edge’deki herkes için ve zaten testler. Fare imlecinizi bu sekmelerin üzerine getirmeniz yeterlidir; açılırlar ve ardından bunları ayarlamak ve yeniden boyutlandırmak için imlecinizi kullanabilirsiniz.

{«videoId»:»x7zpd4q»,»autoplay»:true,»title»:»27 MICROSOFT EDGE’DE BİR PRO gibi UZMAN OLMAK İÇİN İPUÇLARI ve HİÇBİR ŞEKİLDE»}

Sekmeler artık genişlikte değiştirilebilirBu, şimdiye kadar olan bir şey olan simge durumuna küçültülmüş modlarından görüntülemek zorunda kalmadan kullanıcıya daha fazla bilgi göstermelerini kolaylaştırıyor. Ayrıca, imleç üzerlerinde olmadığında bunlar “minimum” durumlarına geri dönerler.

Sekmeler

Edge’in yerel dikey sekmeleri, şimdiye kadar sadece iki olası tasarımları vardıMicrosoft forumlarındaki kullanıcıların geri bildirimlerini dinlerken Microsoft adına bu değişikliği motive eden bir şey.

Uyuyan Sekmeler özelliği Edge'e geliyor: böylece birden fazla etkin sekmeniz varsa tarayıcının daha az RAM kullanmasını sağlayabilirsiniz

Microsoft, Edge’i Chromium’a dayalı olarak geliştirmeye devam ediyor ve şimdi sekmelere tekrar dokundu. kullanıcı deneyimini geliştirmek için kilit unsur.

bir fonksiyon 90.0.810.0 numarası ile Edge’in Canary versiyonunda zaten test edilebilir, aynı zamanda bu bağlantıdan indirebileceğiniz Dev veya Beta kanallarında. Global versiyona gelmeden önceki fiyat adımıdır.

üzerinden | Windows Merkezi

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Dikey ve yeniden boyutlandırılabilir sekmeler böyle görünür, Windows ve macOS için Edge’de zaten test edilebilir aslen yayınlandı Xataka Windows José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…