Dijital dönüşüm ve hareketlilik, sağlık sektörünün büyük zorlukları

dağıtmanın ötesinde akıllı telefonlar ve tabletler tıp ve sağlık personeli arasındaki bu dijital dönüşüm süreci, mobilite, güvenlik ve IoT (nesnelerin interneti), hastayı bakımın merkezine koymak.

bu teknoloji Sağlık merkezlerinin, hastanede kaldıkları süre boyunca hastanın deneyimini iyileştirmek için bilgi ve eğlence sistemleri sunabilmesini sağlar.

“DTT televizyonu gibi statik bir ürün sunmaktan, hastane hizmetlerinin geri kalanıyla etkileşime giren teknolojik bir ürüne geçtik”, sinyalJose Luis Asensio’yaSağlık İşletme Müdürü YÜZMEK.

Hasta, odasından bilgi alabilir ve hastane hizmetleriyle sürekli iletişim halinde olabilir: günlük ajandalarına erişebilir, sağlık ekibiyle etkileşime girebilir, ilerlemelerini izleyebilir veya sonraki tedavileri için eğitim alabilir, sadece birkaç örnek verir.

Ayrıca video konferans sistemleri aracılığıyla hastane dışında aileniz ve arkadaşlarınızla iletişiminizi sürdürebilir, sosyal ağlar, oyunlar, televizyon ve uzun bir uygulama listesi aracılığıyla eğlencenizi kişiselleştirebilirsiniz.

Anahtarlar: Mobilite, IoT ve GüvenlikBu dönüşüm, merkezlere verimli, güvenli, optimize edilmiş ve yönetilebilir iletişim altyapıları sağlamayı; Bilgiye güvenli ve hızlı erişim sağlayan, erişilebilirlikten taviz vermeyen, güvenlik olaylarını önleyen ve çözen koruma sistemleri ile veri merkezlerine yönelik çözümler; tüm bu altyapı için 365 gün 24 saat dikkati sağlayan bir dizi yönetim, izleme ve destek hizmeti; ve tüm bunlar hastane merkezlerinin BT departmanları çökmeden.

Sağlık sektörünün Hareketlilik GünüBu dönüşüm süreciyle ilgili olarak sağlık sektöründe uzmanlaşmış bir teknoloji şirketi olan SEMIC, ana ortaklarıyla birlikte 14 Haziran’da Barselona’da Katalonya’nın sağlık alanındaki CEO’larına ve BT Yöneticilerine yönelik bir teknik konferans düzenliyor. Ücretsiz ama yerlerin sınırlı olduğu bu oturumda mobilite, IoT ve Güvenlik ile hastane ve hastane dışı süreçlerin entegre bir şekilde ve başarı garantisi ile mobilizasyonu tartışılacak.