DigiTimes’a göre iPhone 13 A15 işlemcilerinin üretimi planlanandan önce başlayacak

DigiTimes’ın öğrendiği gibi, birkaç nesildir iPhone çiplerinin üreticisi olan TSMC, iPhone 13’ün A15’ini beklenenden daha erken üretmeye başlayacak. Mayıs ayının sonunda, işlemcilerin üretimi başlayacak ve bu, sürpriz olmazsa bu eylülde görürüz.

Zamanında bir sürüm için vaktinden önce başlayan bir üretim

{«videoId»:»x80f601″,»autoplay»:true,»title»:»iOS ve macOS’ta DUPLICATE kişilerden nasıl KAÇINILIR? Applesfera Eğitimleri»}

Geçen yıl, sağlık durumu nedeniyle Apple’ın Eylül ayındaki normal lansman ritminin dışında, Ekim ayında iPhone 12’yi piyasaya sürmek zorunda kaldığını hatırlayın. Sağlık durumunun çok geliştiği açıktır, ancak yine de iPhone’u geciktirebilecek başka faktörler de var.

Bunların en önemlilerinden biri, Apple’ı şu anda başarısızlığa uğratabilecek bir durum olan küresel çip sıkıntısı öngörülemeyen durumları telafi edebilmek için A15’in üretimini ilerletmek Bu, yeni iPhone’un üretiminde ortaya çıkabilir.

Ming-Chi Kuo’nun nispeten yakın zamanda yayınladığına inandığını hatırlayalım. Apple, iPhone 13’ü Eylül’de piyasaya sürmeyi planlıyor, normal programa geri dönüyor. Yeni işlemcinin Mayıs ayının sonundan bu yana seri üretiminin açıkça desteklediği bir şey.

iOS 14.5'in son sürümü yaklaşıyor: çıkışını ne zaman göreceğiz

Gerçek şu ki, bu yıl Apple silikonlu Mac’lerin ve yepyeni M1 işlemcilerin gelmesinden sonra A15, iPhone serisindeki en büyük ilerlemelerden birini temsil edebilir. Kameralarda bazı değişiklikler, hatta çentik boyutunda bir küçülme beklediğimiz doğru ancak Apple, güç ve enerji tüketimi düzeyinde bize büyük bir sürpriz verebilir. Cupertino mühendislerinin neler yapabileceğini göreceğiz.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler DigiTimes’a göre iPhone 13 A15 işlemcilerinin üretimi planlanandan önce başlayacak aslen yayınlandı elma küresi David Bernal Raspall tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…