Digi, fiber ile sözleşme yaparsanız gigabaytları mobil hattınıza ücretsiz olarak yükler

sayısal geçen Ocak ayında portföyünün tamamen yenilendiğini duyurdu. oranlar1 Gbps fiber ile 30 Euro’ya oldukça ucuz modaliteler sunan ve mobil ile birleştiğinde çok düşük fiyatlarla, sadece 20 Euro’ya sınırsız bir hatta sahip olabiliyoruz. Şimdi, sahip oldukları ücretsiz artan gigabayt onun birinde mobil tarifeler.

Digi, Ocak ayında fiber hızlarını ücretsiz olarak artırdı ve 25 Euro’ya 300 simetrik Mbps ve 30 Euro’ya 1 simetrik Gbps sundu. Bu fiber oranlarına, altı modalite arasından seçim yapmak için düşük bir fiyata dört adede kadar mobil hat ekleyebiliriz. En ucuz, ayda 2 avro daha fazla, 2 GB veriye (kümülatif) ve ayda 100 dakikalık görüşmeye sahip olmanızı sağlar. İkincisi, ayda sadece 5 avro daha fazla bir fiyata 6 GB (ayrıca kümülatif) ve sınırsız arama teklif etti.

Fiber ile anlaşmanız durumunda ayda 5 Euro’ya 8 GB ve sınırsız görüşme

Şimdi, bu ikinci oran sunduğu gigabaytları artırdı, 6 GB’den 8 GB’a çıkıyor fiyat yükselmeden. Artık fiber anlaşması yaparken ekleyebileceğimiz ek mobil tarife fiyatları, anlaşma yaptığımız fiberin türü ne olursa olsun aynı tutarda olmak üzere şu şekildedir:

  • 2 GB ve 100 dakika: Ayda 2 Euro
  • 8 GB ve sınırsız arama: Ayda 5 Euro (önceden 6GB)
  • 12 GB ve sınırsız arama: Ayda 6 Euro
  • 24 GB ve sınırsız arama: Ayda 9 Euro
  • 60 GB ve sınırsız arama: Ayda 12 Euro
  • GB ve sınırsız arama: ayda 20 Euro

Optik fibere maksimum ekleyebiliriz 4 ek mobil hat, tümü eklediğimiz ilk satırla aynı fiyata. Bu sayede ayda 50 Euro’ya 8 GB data ve sınırsız görüşme ile 1 Gbps fiber ve 4 mobil hat sahibi olabiliyoruz. 1 Gbps fiber ve biri sınırsız GB, diğeri 8 GB olmak üzere iki mobil hat istendiğinde, aylık 55 Euro’luk nihai bir fiyatımız olacaktı, IlimiTODO ile Digi’de tüketim konusunda endişelenmenize gerek yok. Tabii ki, Digi aboneliğinizi iptal etmeyeceğinizden emin olun, çünkü fiber ile olan oranlar 12 ay konaklama.

Aylık 5 GB ve limitsiz görüşmeleri ayda 7 Euro veya 10 GB ve limitsiz görüşmeleri ayda 10 Euro olarak bulmaya devam ettiğimiz fiber dışında mobil tarifelerde herhangi bir değişiklik yok.

Digi, düşük maliyeti daha da sıkılaştırıyor

Gördüğümüz gibi, Digi, şu anda daha yüksek katma değerli ürünlere odaklanan diğer operatörlerle rekabet etmeyi zorlaştıran fiyatlar ile piyasada daha da düşük maliyet sıkıştırmaya devam ederken, düşük maliyetli rakipleri daha da karmaşık hale getiriyor. Fiyatların yükselme eğiliminde olduğu piyasada ne tepkiler üreteceklerini göreceğiz; özellikle büyük operatörlerin ilk aylarda Digi’den daha düşük fiyatlarla sunduğu sınırsız veri hızlarıyla. Artık bu anlaşmalar sona erdiğine göre, Digi’nin mobil sınırsız özelliği bir miktar çekicilik kazanıyor.

ADSLZone’da ilk önce fiberle sözleşme yaparsanız, Digi’nin gigabaytları mobil hattına ücretsiz olarak yükler.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…