Diğer iyileştirmelerin yanı sıra yuvarlatılmış köşeler ve kayan bir başlangıç ​​menüsü: Sonbahar güncellemesiyle Windows 10 böyle görünecek

Microsoft’un Windows 10’un gelecekteki revizyonlarında sunabileceği iyileştirmelere özen gösteriyoruz. Şimdilik, bahar güncellemesinin çok hafif, neredeyse bir sunucu paketi olacağını biliyoruz. her şey bizi sonbahara bakmaya teşvik ediyoriyileştirmelerle dolu bir güncelleme sunabilecek bir dönem.

Umarım Microsoft her şeye bahse girer 2021 sonbaharında büyük bir güncelleme. Ve bu güncellemede, Sun Valley güncellemesiyle zaten üzerinde çalıştıkları bazı yeni şeyleri görebilecek miyiz bilmiyoruz. Ve şimdi Windows 10 için kayan bir başlat menüsüne bakıyoruz, ayrıca bazı “yumuşatılmış” köşeler ve açı yok.

Büyük bir estetik değişiklik

Windows Ayarları Uygulaması

Menülere yuvarlatılmış köşelerin gelmesiyle arayüzün nasıl değişeceğini gördük ve bu iyileştirme ile birlikte artık Windows 10 için yeni bir kayan başlat menüsünün nasıl göründüğünü de görmüş olduk. başlat menüsü görev çubuğundan ayrılmıştır bir şekilde ve kim bilir onu ekranın herhangi bir alanına götürebilir miyiz?

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/03/7d/d2/5e32a3153bef075eb6/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/3f/c9/02/5e32a3044bd22f7e62/orijinal/como-limpia-windows-10-y-increase-its-speed.jpeg»}

Windows En Son tarafından yansıtılan bu yeni kayan menü, yuvarlatılmış köşeler sunar ve görmenizi sağlar. onunla görev çubuğu arasında boş bir alan. Atlama listesi menüsünde bile, köşeleri olmayan bu ayrım da görünür.

Fluent Design ile gelen keskin köşeleri geride bırakmaya hazır görünen Sun Valley ile daha pürüzsüz köşeler, böylece Windows’un önceki sürümlerinin görünümünün bir kısmını kurtarma.

Windows 10 Atlama Listesi

Windows’un tüm bölümlerine ulaşıyormuş gibi görünen yuvarlatılmış köşeler** ve hatta yeni bir bağlam menüsü, ayrıca yüzersağ düğmeyi kullandığımızdaki seçeneklerle, keskin köşeleri hendekle de bahse girerim.

Windows 10 başlat menüsünde görünen uygulamaları ve klasörleri düzenlemek için gereken adımlar şunlardır:

Windows 10 Sun Valley veya aynısı, 21H1 şubesiyuvarlatılmış köşelere odaklanacak, ancak diğerlerinin yanı sıra Aero Shake, yeni bir pil monitörü veya özel web kamerası ayarları gibi özelliklerle ilgili iyileştirmeler de olacak.

Windows 10 arayüzünde yapılan bu değişiklikleri görmek için, birkaç ay daha beklememiz gerekecek ve ondan önce, daha sonra Windows 10’un 21H2 sürümünün nasıl geldiğini görmek için bu baharda piyasaya sürülmesi gereken 21H1 şubesi güncellemesinin gelmesi gerekiyor.

üzerinden | Windows En Son

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Diğer iyileştirmelerin yanı sıra yuvarlatılmış köşeler ve kayan bir başlangıç ​​menüsü: Sonbahar güncellemesiyle Windows 10 böyle görünecek aslen yayınlandı Xataka Windows José Antonio Carmona’nın fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…