Dell, farklı açılar elde etmek için farklı konumlarda mıknatıslanabilen kablosuz bir web kamerası oluşturur

Uzaktan çalışma ve görüntülü arama çağının ortasında, web kameraları hemen hemen aynıdır ve çok az yenilik vardır. Temiz hava, kullanılabilen kablosuz bir web kamerası olan Concept Pari ile Dell’in önerisidir. hem geleneksel hem de taşınabilir bir şekildegörüntüyü farklı açılardan ve konumlardan odaklayabilme.

Concept Pari şu anda bir prototip ve sona yakın bir durumda görünse de, şu anda Dell bunu yalnızca CES 2022 vesilesiyle duyurulacak yeni fikir ve ürün kataloğunun bir parçası olarak duyurdu.

İlgilendiğimiz yere yerleştirmek için mikrofonlu bir web kamerası

Konsept Pari Pozisyonu

Pari, arkasında mıknatıs bulunan bir web kamerasıdır. Herhangi bir şey gibi kullanmak istersek, ekranın yükseltilmiş orta konumuna yerleştireceğiz ve alıştığımız gibi çalışacaktır.

Yenilik, onu basitçe yakalayıp ekranda manyetize olacağı herhangi bir konuma yerleştirebilmemizdir. olmak Görüntülü görüşme yapılan kişiyle doğrudan bakışı korumak istiyorsak veya yan tarafa bakmak istiyorsak ekranın ortasında örneğin, teleprompter gibi açık bir belgemiz veya notumuz varsa.

Video konferans çağındayız ve çoğu dizüstü bilgisayarın web kamerası dehşet verici

{«videoId»:»x86bkq4″,»autoplay»:false,»title»:»Dell video – Kusursuz İş Deneyimleri»}

Dell’in fikri, biz de masadaki bir nesneye doğrult, görüntülü aramanın diğer tarafındaki kişilerin neye odaklandığımızı ayrıntılı olarak görmelerini istiyorsak. Bu yararlı olabilir, çünkü bazen görüntülü aramalarda belirli bir nesneye odaklanmak isteriz.

Dezavantajı, tutturmak için manyetize bir yüzeye ihtiyacınız olacak, bu nedenle tüm monitörler veya yüzeyler yapmayacaktır.

Web kamerası toplam ağırlığı 30 gram ve mikrofon içerir. İkincisi ilginç çünkü web kamerasını normalden farklı bir konumda tutarsak ses de doğru şekilde çalacaktır.

Pari Pozisyonu

pari teklifleri 1080p çözünürlük ve WiFi ile çalışır. Bir LED ışığı, açık olduğunu ve şarj etmek için bir USB-C bağlantı noktasına sahip olduğunu gösterecektir.

Dell, Concept Pari’nin şüphesiz en çarpıcı fikir olduğu uzaktan çalışmaya odaklanan birkaç prototip gösterdi. Henüz ticari olarak duyurulmamış ancak iyi sonuç verebilecek bir ürün. Web kamerası pazarının yeniden icatlara ihtiyacı var ve Pari’nin sunduğu taşınabilirliğin oldukça faydalı olabileceğine inanıyoruz.

Xataka’da | Beş teklif, video görüşmeleri, uzaktan çalışma ve çevrimiçi sınıflar için tavsiye ve satın alma önerileriyle birlikte web kamerası

– Haberler Dell, farklı açılar elde etmek için farklı konumlarda mıknatıslanabilen kablosuz bir web kamerası oluşturur aslen yayınlandı Xataka Enrique Perez’in fotoğrafı.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…