Deepfake videosu, Wonder Woman olarak Gal Gadot’u Danny Trejo olarak değiştirdi ve internet bozuldu

son zamanlarda herhangi bir video derin sahte internette dolaşmak rahatsız edici olduğu kadar büyüleyici. Ama çok az kişinin güveneceği bir şey, birinin karıştırmayı düşüneceğidir. mucize kadınGal Gadot ve Danny Trejo’nun kendisi ile.

Machete filmleriyle ve komedi, aksiyon ve korku türündeki birçok kült filmiyle tanınan bu oyuncu, herkes tarafından tanınan sert bir adamdır.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

Ancak onu ilk Wonder Woman filminde kadın başrol olarak düşünmek imkansızdır. Bu video gelene kadar viral oldu.

Görmek inanmaktır

Video ilk olarak YouTube kanalında yayınlandı Pooj’un Çeşitlilik Saatison birkaç saat içinde doğrudan yükleyen kullanıcılar tarafından diğer sosyal ağlarda dolaşmasına rağmen.

Sadece görsel-işitsel olarak 1 dakika 12 saniye Wonder Woman’ın belki de en iyi elde edilen sahnesinin ne olacağını, siperlerdeki dövüş sahnesini görüyoruz.

Burada sadece Gal Gadot’un yüzü, Danny Trejo’nun sert erkek yüzü ile değiştirilir ve sonuçlar çarpık olduğu kadar komiktir:

Gördüğümüz gibi, deepfake’in kalitesi, aynı zamanda viral olan DC Comics evrenini de ima eden diğer videolarda olduğu kadar ayrıntılı değil.

Örneğin, Joker’in ne fazla ne de eksik olduğu o videoyu unutmak zor. Jim Carrey, ancak bu yeni viral fenomende elde edilenler de aynı derecede çarpıcı.

@import url(https://fonts.googleapis.com/css?family=Fira+Sans:300,400,400i,600);@import url(https://assets.metrolatam.com/assets/oembed.css?v= BS12);

son saatlerde hbo max hala ilk fragmanını filmi şeklinde yayınladı Zack Snyder’ın Adalet Birliği bu DC karakterleri için öfkeyi yeniden alevlendirdi.

Dürüst izlenim, uzun metrajlı bir film olacağı yönünde. çoklu üretim sonrası yamalar ve gişede daha başarılı olan diğer filmlere tutunmak için son dakikada eklenen sahneler.

Ancak topluluğumuzun kendileri için karar vermesi için burada paylaşıyoruz. Günün sonunda Danny Trejo’nun videosuna geri dönme seçeneği her zaman vardır:

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…