Deep Nostalgia, dans eden, öpüşen ve yan bakan eski fotoğrafları yayınladı: bunlar viral uygulamanın yeni animasyonları

Derin Nostalji oldu bu 2021’in viral fenomenlerinden birieski fotoğraflara hareket uygulamak için yapay zeka kullanımı sayesinde, kısa ama ultra gerçekçi animasyonlar.

Aslında, popülaritesi, bir aydan daha kısa bir süre önce şecere portalı My Heritage tarafından piyasaya sürülmesinden bu yana, veBu uygulama şimdiden 72 milyondan fazla fotoğrafın canlandırılmasına izin verdi.

Derin Nostalji’nin başarısının anahtarı, ona adını veren duyguya dayanmaktadır: fotoğraflara hayat ver artık bizimle olmayan (ve çoğu durumda muhtemelen hiç tanıma şansımız olmayan) sevdiklerimizin.

Teknik düzeyde, teknolojisinin temeli, D-ID tarafından geliştirilen Live Portrait adlı bir derin öğrenme algoritmasıdır. MyHeritage çalışanlarının kendi fotoğrafları ve videoları kullanılarak eğitilmiştirböylece yüzlerin sabit görüntülerini hareketleriyle ilişkilendirmeyi ‘öğrendi’.

Böylece hangi fotoğrafların yapay zeka tarafından oluşturulduğunu tespit etmek için testi geçebilirsiniz.

Yeni 10 animasyona nasıl erişilir

Şimdiye kadar, uygulamanın yapay zekasının fotoğrafın belirli özelliklerine göre otomatik olarak seçtiği 10 temel animasyonu bize sundu. Şimdi, repertuarını yeni animasyonlarla genişletmeyi hedefliyor öncekilerden farklı olarak manuel olarak seçip uygulayabiliyoruz.

Deep Nostalgia’da bulunan bu yeni animasyonların isimleri ‘Teşekkürler’, ‘Onay’, ‘Dans 1’, ‘Dans 2’, ‘Öpücük’, ‘Öpücük ve Göz Kırp’, ‘Kaşlar’, ‘Yazık’, ‘Bak’ yandan’ ve ‘Gülümseme’. Kötü haber şu ki… ücretsiz değiller, ancak ‘Tam’ abonelik paketini gerektiriyorlar (mevcut olanların en pahalısı).

Söz konusu abonelik, mevcut %20 indirimden faydalanırsak, yılda 174,99 Euro’da kalırdık. Şecere ile ilgilenenler için kesinlikle bir dizi gelişmiş özellik sunar, ancak aradığınız tek şey Deep Nostalgia’nın yeni özelliklerine erişim ise kesinlikle pazarlık yoktur.

abonelikler

İster bu tutarı ödemeyi, ister temel 10 animasyona bağlı kalmayı düşünüyor olun, Derin Nostaljiyi her ikisi için de kullanabilirsiniz. Play Store’dan cep telefonunuza yükleme basitçe MyHeritage web sitesine erişim.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Deep Nostalgia, dans eden, öpüşen ve yan bakan eski fotoğrafları yayınladı: bunlar viral uygulamanın yeni animasyonları aslen yayınlandı Genbeta Mark Merino tarafından.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…