Dayanılmaz! Hisense 55″ Smart TV sadece 479 Euro

Hayallerinizden biri büyük bir televizyon satın alarak sevdiğiniz dizileri, filmleri veya spor etkinliklerini sinemadaymış gibi ama çok fazla para harcamadan izlemekse, artık bunu elde etmek mümkün. 55 inç akıllı televizyon karşı konulmaz bir fiyata. Görsel-işitsel deneyimin mümkün olduğunca eksiksiz olması için 4K çözünürlük ve mükemmel ses kalitesi sunan Hisense üretici kataloğunda bulduğumuz modellerden biridir.

Söz konusu model, Hisense 55AE7400F, ekranda görüntülenen renkleri artırmak için Geniş Renk Gamı teknolojisini içeren ve yapay zeka ile UHD çözünürlüğüne görüntü ölçeklendirme özelliğine sahip bir Smart TV. Sanki bu yetmezmiş gibi, Ultra Karartma sayesinde görüntüler yüksek kaliteli vurgular ve gölgelerle daha iyi ayrıntı gösteriyor. Ek olarak, hareketi yumuşatmak ve deneyimi geliştirmek için bir spor moduna sahiptir.

İyi görsel-işitsel deneyim

Şüphesiz, tüm formatlarla da uyumlu kaliteli bir görüntü sunmak amacı ile teknolojiyle dolu bir model. HDR, Dolby Vision, HDR10+, HDR10 ve HLGve bunun da sesi var DTS Sanal-X iki hoparlörlü sisteminize güvenerek daha sürükleyici ve gerçekçi bir dinleme deneyimi yaratmak için.

Akıllı TV Hisense 55AE7400F Yan

Uygulamayı indirip yüklemekle cep telefonumuzdan kolayca kontrol edebileceğimiz bir Smart TV ŞİMDİ uzak, iOS ve Android cihazlar için App Store ve Google Play’de mevcuttur. Kurulduktan sonra TV’yi açıp kapatabilir, içerik paylaşabilir, Alexa’ya komut gönderebilir veya TV’nin kendisi için uzaktan kumanda olarak kullanabiliriz.

Bu nedenle, Uygulamanın kendisi aracılığıyla, Alexa’dan en sevdiğimiz içeriği çalmasını, yeni içerik keşfetmemize, müzik çalmamıza, bugün hava durumunu öğrenmemize ve hatta diğer uyumlu bağlı cihazları kontrol etmemize yardımcı olmasını isteyebileceğiz.

Bu Hisense 55AE7400F bir işletim sistemine sahiptir YAŞAMNetflix, Prime Video, YouTube, DAZN gibi favori uygulamalarımızı ve oyunlarımızı kolayca yükleyip erişebileceğimiz veya web tarayıcısını kullanabileceğimiz . Bu Smart TV’nin boyutları 122,7 x 25 x 77 cm ve 15,4 kilogram ağırlığında.

Akıllı TV Hisense 55AE7400F için teklif

Bu Hisense 55AE7400F Smart TV’nin resmi fiyatı, boyutu ve içerdiği teknolojiler için oldukça dar olan 599 Euro’dur. Şimdi, bu model için Amazon’da bulduğumuz teklif sayesinde, şu anda son fiyatına almak mümkün. 479 €para için en iyi değere sahip 55 inç Smart TV’lerden biri haline geldi.

Akıllı TV Hisense 55AE7400F profili

Bu, promosyon sona ermeden siparişimizi verirsek, bu televizyonu satın aldığımızda 120 Euro’luk bir tasarrufu temsil ediyor. Ve şu andan itibaren altı gün içinde sona erecek sınırlı süreli bir teklif. Amazon Prime hizmetine abone olanlar ücretsiz kargodan yararlanabilecekler. Her halükarda, Amazon’un kendisi tarafından gönderilen ve satılan bir ürün olduğu için teslimat süresi sadece birkaç iş günüdür.

Giriş Dayanılmaz! Topes de Gama’da ilk olarak Hisense 55″ Smart TV sadece 479 Euro’ya çıkıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…