Dayanılmaz! 760 € tasarruflu arazi tipi elektrikli bisiklet

Yavaş yavaş elektrikli arabaların nasıl burada kalacağını görüyoruz ve piyasada bulabileceğimiz daha fazla model var. Ayrıca, ülkemizin bu tür bir mobilitenin mümkün olan en yakın gelecekte baskın olması için gerekli altyapıya sahip olması için her geçen gün daha fazla üretici ve şirket çabalara katılıyor. Şimdiye kadar, diğer elektrikli ulaşım araçlarının dünyadaki şehirlerin büyük çoğunluğunun sokaklarını nasıl işgal ettiğini ve elektrikli bisikletlerin en çok kullanılanlardan biri olduğunu gördük. bir satın almayı düşünüyorsanız elektrikli bisikletşimdi bunu elde etme fırsatınız var Tucano teklif edildi.

off-road elektrikli bisiklet

Toplu taşımayı kullanmak zorunda kalmadan veya sonsuz trafik sıkışıklığına maruz kalmadan işe gitmek, ders çalışmak, ayak işleri yapmak veya büyük şehirlerde dolaşmak için kullanabileceğimiz mükemmel kalite ve özelliklere sahip bir bisiklet. Söz konusu model, tukan canavarıbir arazi bisikleti 24 inç jantlar ve katlanır böylece onu tam bir rahatlık içinde saklayabilir veya taşıyabiliriz. Ayrıca bu model çok amaçlıdır yani şehir içinde rahatlıkla kullanabileceğimiz gibi yeşil yollar, dağ yolları vb. diğer alanlarda da rahatlıkla kullanabiliriz.

Pedal çevirme asistanına sahiptir ve 250W fırçasız motor destekli bir hız sunabilen 25 km/saate kadar. 7 ileri Shimano şanzımana sahip olan araç, sürüş moduna bağlı olarak tam şarjla 25 ile 80 km arasında menzil sunuyor. Pil lityumdur, çıkarılabilir ve yaklaşık 5 veya 6 saatte tamamen şarj edebiliriz. Vereceğimiz kullanıma bağlı olarak, bunlar iyi bir özerkliğe sahip bir elektrikli bisikleti doğru şekilde seçmek için bazı ipuçları.

Güvenlik açısından bu Tucano Monster HB, mekanik bir disk fren sistemi ile donatılmıştır. İzin verilen maksimum ağırlık 120 kg’dır, boyutları 92 x 45 x 73.4 cm ve 18,5 kg ağırlık. Bu bisikletin çerçevesi, aynı zamanda hafif olmasını sağlayan güçlü bir alüminyum alaşımdan yapılmıştır.

Tucano Monster elektrikli bisiklet için teklif

Tucano Bikes’in bu komple elektrikli bisikletinin resmi fiyatı 1.459 Euro’dur, ancak Amazon’dan gelen teklif sayesinde bu modeli satın alırken önemli ölçüde tasarruf etmek artık mümkün. Spesifik olarak, çevrimiçi alışveriş devi, daha fazla ve daha az olmayan bir indirim uygulamıştır. resmi fiyatı üzerinden %52, bu da yaklaşık 760 Euro’luk bir tasarrufu temsil ediyor. Bu sizin son fiyatınızı yapar 700 euroşu anda aşağıdaki bağlantıdan satın alabileceğimiz fiyattır.

Satışta olan model beyaz renkte olup, Amazon Prime müşterileri için ücretsiz kargo ve yaklaşık 8 ila 10 iş günü arasında teslimat süresine sahiptir. Dilersek bu bisikletin satın alınmasını finanse edip 179,38 Euro’luk dört taksit halinde ödememiz de mümkün ki bu da nihai fiyat 717,50 Euro anlamına geliyor.

Giriş Dayanılmaz! 760 € tasarruflu arazi tipi elektrikli bisiklet, Topes de Gama’da ilk kez ortaya çıkıyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…