Dayanılmaz! 75″ Samsung Smart TV, 400 €’nun üzerinde indirime girdi

Bugün trend, evden çıkmadan yüz kişilik bir deneyim yaşamak amacıyla oturma odasında daha büyük televizyonlara sahip olmak. En çok talep edilen boyutlardan biri 55 inç olsa da, giderek daha fazla insan 60, hatta 65 inçlik engeli aşmayı ve odanın alanı veya boyutları izin verdiği sürece cömert bir ekrana sahip olmayı tercih ediyor ve tabii ki ayrıca bütçe. Bu durumda, bir süredir büyük bir televizyon hayali kuranlardansanız, artık bu Samsung modelini daha fazla ve daha azından almak mümkün. 400 Euro’dan fazla tasarruf ile 75 inç.

ev sineması deneyimi

Söz konusu model, Samsung Akıllı TV 75TU8005çözünürlüğü olan Asyalı üreticinin geçen yıl 2020 kataloğundan bir televizyon 4K UHD, teknoloji Kristal Ekran4K işlemci ve desteği HDR10+. Bu Smart TV, bir milyardan fazla rengi mükemmel saflıkta üretebildiğinden, renkleri ve yüksek dinamik aralığı işleyip optimize edebildiğinden ve ayrıca daha derin siyahların keyfini çıkarabildiğinden, bu şekilde harika görüntü kalitesinin keyfini çıkarabileceğiz. Her sahnenin seviyesi.

Ses açısından, bu Samsung 75TU8005 Smart TV’nin akıllı sesi de vardır, bu nedenle yapay zeka sayesinde her türlü değişikliği algılayarak ve sahne türüne uyum sağlayarak sesi ayarlama yeteneğine sahiptir. gibi ilginç özelliklere de sahiptir. Çoklu GörünümTelevizyonda içerik oynatılırken mobil ekranı görmemizi sağlayan, Bir Uzaktan Kumandatüm uygulamalarımıza, kod çözücümüze veya konsolumuza aynı komutla erişmek için veya Ortam ModuTV’nizi en sevdiğiniz fotoğraf ve müziklerle kişiselleştirmenizi sağlayan .

Bu modelin sahip olduğunu unutmadan Alexa entegre, böylece asistandan bize en sevdiğimiz filmi kesmesini, hava durumunu, trafik durumunu söylemesini, haberleri okumasını vb. basit bir sesli komutla isteyebilirsiniz.

Samsung 75TU8005 Smart TV için büyük indirim

Bu Samsung 75TU8005 Smart TV’nin resmi fiyatı 1.274.92 Euro, özellikleri ve boyutu için oldukça uygun, ancak gerçek şu ki şimdi onu karşı konulmaz bir fiyata bulabiliriz. Teklif, orijinal fiyata %32’lik bir indirimin uygulandığı ve 400 avronun üzerinde inanılmaz bir tasarrufu temsil eden Amazon’da bulunur. Bu, onu bir projektörü unutabileceğimiz 75 inç Smart TV’lerden biri yapıyor.

Bu şekilde bu televizyonun son fiyatı sadece €869.99. Bu durumda nihai fiyatı biraz daha yüksek olsa da, dört taksitte ödemek için Amazon’un sunduğu hizmetle doğrudan finanse edebileceğimiz bir fiyat. Amazon Prime müşterileri için nakliye masrafları ücretsizdir. Teklif sınırlı bir süre için geçerlidir, bu yüzden eğer ilgileniyorsanız, fırsatı kaçırmamak için acele etmelisiniz.

Giriş Dayanılmaz! Topes de Gama’da ilk olarak 400€’dan daha fazla azaltılmış Samsung Smart TV 75″ görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…