Dahili Alexa ile Estena Smart TV Samsung 65″ ve 190 € tasarruf edin

Oturma odanız için büyük bir TV arıyorsanız, başka yere bakmayın. Gerçek şu ki, birçok durumda ihtiyaçlarımıza ve bütçemize uygun bir televizyon bulmak kolay olmayabilir, ancak şimdi size yüksek kaliteli bir televizyonu ilginç bir indirimle getiriyoruz. Daha fazla ve daha azı olmayan bir Samsung modeline atıfta bulunuyoruz. 65 inç ve şimdi satın alabileceğimiz bir neredeyse 200 Euro tasarruf.

Belirli model Samsung Kristal UHD 65TU8005a 65 inç akıllı televizyon ve mümkün olan en iyi görsel-işitsel deneyimi yaşayabilmemiz için mükemmel görüntü kalitesi ve akıllı ses sunabilen 4K çözünürlük. Crystal UHD paneli, bir milyardan fazla rengi büyük bir saflıkla üretebilir.

Mükemmel görüntü kalitesi ve akıllı ses

Ayrıca Crystal 4K işlemciye sahiptir. renk ve HDR yüksek dinamik aralığı optimize eder. Bu televizyon ile her sahnede daha derin siyahların ve harika detayların keyfini çıkarabiliyoruz. HDR10 + sayesinde bu TV parlaklığı artırır ve en karanlık sahnelerde bile geniş bir renk ve ayrıntı yelpazesinin keyfini çıkarmanızı sağlar.

65" Smart TV Samsung 65TU8005 ön

sayesinde yapay zekaBu model, harika görüntü kalitesinin keyfini çıkarabilmenin yanı sıra, varyasyonları algılayarak sesin yoğunluğunu ayarlayabilir, böylece sahne türüne gerçek zamanlı olarak uyum sağlayarak akıllı ses sunar.

Bu Smart TV Samsung 65TU8005’in en göze çarpan işlevlerinden diğer Çoklu Görünümİçeriği oynatırken TV’de mobil ekranı görmenizi sağlayan, Bir Uzaktan Kumandatelevizyonumuzun, dekoderimizin ve konsolumuzun tüm uygulamalarına tek bir uzaktan kumandadan veya Ortam Modubize TV’yi fotoğraflarımız ve favori müziklerimizle kişiselleştirme imkanı sunuyor.

Sihirbaz ile sayılan bir an Alexa entegre Alexa ile konuşmamıza ve basit bir sesli komutla ondan herhangi bir şey istememize izin veren televizyonun kendisinde. En sevdiğimiz içeriği oynatmasını, bize havanın ne yapacağını, trafik koşullarını söylemesini ve hatta asistanla uyumlu diğer cihazları kontrol etmesini istemek mümkün.

144,94 x 28,21 x 90,66 cm boyutlarında, Tizen işletim sistemi, Samsung’un kendi, Bluetooth bağlantısı, WiFi, USB, HDMI, Ethernet vb. özellikleri olan bir televizyon.

Samsung 65TU8005 Akıllı TV sunuluyor

Bu Samsung 65TU8005 Smart TV’nin resmi fiyatı 899 Euro, ancak Amazon’da bulduğumuz teklif sayesinde ilginç bir indirimle hemen satın almak mümkün. Spesifik olarak, çevrimiçi alışveriş devi %21’lik bir oran uyguladı. 190 Euro tasarruf. 65" Smart TV Samsung 65TU8005 Yan

Bu nedenle, teklif edilen son fiyat 709 €, onu para için en iyi değere sahip büyük Smart TV’lerden biri yapan bir fiyat. Teslimat süresi sadece birkaç iş günüdür ve ücretsiz kargo imkanı sunar. Bu teklifle ilgileniyorsanız, mevcut birkaç birim olduğundan acele edin.

Entegre Alexa ve 190 € tasarruflu Estena Smart TV Samsung 65″ girişi Topes de Gama’da ilk olarak görünüyor.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…