CrossFit’i mobil, ücretsiz ve Google Play’de eğitmek için en iyi uygulamalar

CrossFit, California polis memurları için bir eğitim olarak başlayan ve mükemmel sonuçlarından dolayı askeri personele, itfaiyecilere genel halka ulaşana kadar öğretilmeye başlanan bir eğitim türüdür. Bugün büyük popülaritesi sayesinde, cep telefonumuzda bu tür işlemleri gerçekleştirmemize yardımcı olan uygulamalar bile bulabiliriz. yüksek yoğunluklu antrenman.

Bu nedenle, en iyileri içeren bir liste getiriyoruz CrossFit’i eğitmek için 9 uygulama mobilden ve Bedavaancak daha hafif bir egzersiz yapmak için bir uygulamayla başlamayı tercih ederseniz, burayı tıklayın.

CrossFit’i eğitmek için en iyi uygulamalar

Bunu hatırlamalıyız CrossFit yüksek yoğunluklu antrenmandırbu nedenle bu uygulamaların çoğu herhangi bir seviye için tasarlanmış olsa da, ağırdan almalıyız yaralanmayı veya aşırı antrenmanı önlemek için.

kahraman WOD

Bu uygulama, her gün için bir WOD (İngilizce kısaltması için günün işi) sunar, bu antrenmanlar aynı uygulama içinde kaydedilebilir onları istediğimiz zaman yapmak için. Her eğitim türüne uyum sağlayan bir zamanlayıcı ayarlayabildiğimiz Kahraman Zamanlayıcı adlı bir işlevi vardır.

CrossFit Oyunları

uygulama crossfit oyunları

2007’den beri her yıl düzenliyorlar herkesin sıralamaya çalışabileceği CrossFit oyunları, ve bu, bu oyunların resmi uygulamasıdır. Bu uygulama ile yeni antrenmanların ne zaman yayınlandığını, puanlarımızı göndermek için son tarihi, sonuçları karşılaştırmayı ve çok daha fazlasını ilk öğrenenlerden biri olacağız.

Ayrıca bu uluslararası yarışmaya katılmak için uymanız gereken tüm düzenlemelere sahipsiniz.

CrossFit Eğitim Uygulaması

CrossFit Egzersiz Uygulaması

Bu uygulama, kullanıcıları tarafından iyi bir alıcılığa sahiptir. Kullanıcı dostu arayüzşu anda sadece İngilizce olmasına rağmen kullanımı zor değil.

burada buluyoruz 5000’den fazla farklı egzersizspor salonu hareketleri ve vücut ağırlığı, egzersiz jeneratörü AMRAP(mümkün olduğunca çok tekrar), EMOM(AMRAP ile aynı, ancak aralar var), ZAMAN İÇİN(belirli bir süre içinde bir dizi alıştırma ve tekrar), tabata(her biri 20 saniyelik 8 set) ve daha fazlası.

WOD Jeneratör

WOD Oluşturucu uygulaması

4500’den fazla farklı egzersiz arasından seyahat, vücut ağırlığı, partner, güç, direnç, AMRAP, EMOM gibi çok çeşitli rutinleri seçebiliriz, toplamda bunlar 12 farklı kategoriHer şey, egzersiz sırasında neye ihtiyacımız olduğuna ve ne yapabileceğimize bağlıdır.

bir ile say karanlık mod pil tasarrufu ve daha iyi görüntü için.

Akıllı WOD

Akıllı WOD uygulaması

Sahip olduğu bir avantaj, elimizdeki ekipmanın türünü seçebilirizve böylece yapamayacağımız egzersizlerden kaçının. Sağlık topu, atlama ipi, halter, koşu parkuru, egzersiz bisikleti gibi toplam 21 farklı seçeneğiniz var.

Eğitimin sonunda, her turda elde edilen sonuçların yer aldığı bir tablo görebiliriz.

SmartWOD Zamanlayıcı

SmartWOD Zamanlayıcı uygulaması

CrossFit’te antrenman yapmak için bulacağımız en iyi zamanlayıcılardan biri. Dır-dir basit ve kullanımı kolay tüm yaygın fonksiyonel ve çapraz eğitim için. Sadece yapacağımız WOD veya eğitim türünü seçmeliyiz ve hepsi bu.

Elde ettiğiniz şey, bir puana sahip 1 milyondan fazla indirmeden sonra Google Play Store’da 4.9, motive edici sesleri ve herhangi bir kutuda bulduğumuz klasik zamanlayıcı gibi saati cep telefonundan çok uzakta görebiliyoruz. Motive edici sesler yerine müzik dinlemeyi tercih etseniz de, burada eğitmek için 5 mükemmel Spotify çalma listemiz var.

WOD Ruleti

WOD Rulet uygulaması

Profesyoneller veya CrossFit Oyunlarına veya başka bir yerel yarışmaya katılmak isteyen herkes için bu uygulama çok yardımcı olacaktır, çünkü rastgele WOD adı verilen bir işleve sahiptir antrenmanlar, tıpkı gerçek bir yarışmada yapmamız gerektiği gibi rastgele görünecek.

Mevcut WOD’lar, klasiklerden neredeyse hiç yapmadığımız yenilerine kadar uzanır. Merdiven tarzı eğitim, türe göre ölüm, ortak eğitimi, bu uygulamanın sahip olduğu eğitim türlerinden sadece birkaçı.

wodster

WODster uygulaması

WODster uygulaması, çok iyi bir rutin koleksiyonu sunmanın yanı sıra, Kendimizi yazmamıza veya mevcut WOD’ları değiştirmemize izin verirne yapacağımızı daha iyi anlamak için fotoğraf ve görsel bile ekleyebiliriz.

Zamanlayıcılar da özelleştirilebilir rutinlerimize göre.

kutsal kelime

Bu uygulamayı benzersiz kılan şey, sporcunun sahip olduğu herhangi bir seviyeye uyarlanabilir ve kilo verme, kas kütlesini artırma, direnç kazanma ve daha fazlası gibi farklı ihtiyaçlarına yöneliktir.

Her egzersizin kendi video gösterimi ve diğerlerinin yanı sıra spor salonu ekipmanı, evden egzersizler gibi bir kutudan yapılacak rutinleri seçebiliriz.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

CrossFit’i mobil, ücretsiz ve Google Play’de eğitmek için en iyi uygulamalar girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…