Creative, Super X-Fi holografik sese sahip yeni kablolu oyun kulaklığı SXFI AIR GAMER’ı piyasaya sürüyor

Creative, piyasaya sürüldüğünü duyurdu. SXFI HAVA OYUNCUoyunculara odaklanan, aynı zamanda müzik dinlemek, film izlemek ve sesli arama yapmak isteyen ancak ses kalitesine ek olarak ekstra özellikler isteyen geleneksel kullanıcılara odaklanan yeni bir off-road kulaklığı.

bir modelle karşı karşıyayız. kulak üstü tasarım bağlantısı olan kapalı akustik kutunun Bluetooth 5.0 ve kablolu USB-C Dış kısımda ses seviyesini ve müzik çalmayı kontrol etmek için geniş bir dokunmatik panele sahip büyük yastıklı pavyonlar.

Kahraman Sxfi Hava

İçeride neodimyum mıknatıslı bazı sürücüler buluyoruz. 50mm çap 20 Hz ile 20 KHz arasında frekans tepkisi ve teknoloji ile Süper XFiÜreticinin diğer ekipmanlarında test etme fırsatı bulduğumuz ve holografik olarak adlandırdıkları surround ses deneyimini kulaklıklar aracılığıyla çok kanallı bir hoparlör sisteminden simüle etmemizi sağlayan .

{«videoId»:»x7zig0g»,»autoplay»:true,»title»:»Pahalı kulaklıklar her zaman ucuz olanlardan daha mı iyidir?»}

ile uyumludur SXFI SAVAŞ Moduözellikle video oyunları için tasarlanmış ve oyunda nereye hareket etmemiz gerektiğine dair daha net bir fikir sunmak için oyundaki düşmanların konumlarını iyileştirmeye çalışan bir ses profili.

Kulaklıkta ayrıca bir Komutan Mikrofon bir pop filtresini ve SXFI inPerson teknolojisini, görüntülü aramalarda gürültü bastırma ve ses geliştirme ile bütünleştirir. Ek olarak, bu model, Bluetooth ses kaynaklarıyla holografik sesin kullanılmasına izin veren GamerChat teknolojisini içerir.

ahize

Son olarak, kulaklıklar bir rgb led halka ışık 16 milyon renkle özelleştirilebilir, dayanıklılık ve sağlamlık için Kevlar ile güçlendirilmiş USB-C kablosu, 3,5 mm giriş kablosu, alternatif NanoBoom mikrofon hareket halindeyken kullanım için daha kısa ve daha gizli olan CommanderMic’e ve bir USB-C – USB-A adaptörüne.

Yaratıcı SXFI AMP incelemesi: Bu holografik ses amplifikatörü, kulaklıklarımızın vazgeçilmez bir müttefiki olmak istiyor

Kullanılabilirlik ve fiyat

Creative SXFI AIR GAMER’ın önerilen fiyatı: €139,99 ve üreticinin web sitesinde mevcuttur.

Daha fazla bilgi | Yaratıcı

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Creative, Super X-Fi holografik sese sahip yeni kablolu oyun kulaklığı SXFI AIR GAMER’ı piyasaya sürüyor aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev Paco Rodriguez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…