Creative, Sound Blaster PLAY’i sunar! 4, görüntülü aramalarda sesi iyileştirmek için bir cep USB DAC’si

Creative Technology, piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Sound Blaster OYNA! 4içinde iletişimi geliştirmeye odaklanan USB bağlantılı taşınabilir bir DAC çevrimiçi aramalar ve toplantılar çeşitli teknolojilerin, belirli işlevlerin ve SmartComms Kit yazılımı şimdilik yalnızca Windows bilgisayarlar için kullanılabilir.

Uygulamanın teknolojileri var VoiceDetect ve İki Yönlü Gürültü Önleme kullanım kolaylığını korurken seslerin anlaşılmazlığını iyileştirmeyi amaçlar. Böylece, örneğin birincisi, mikrofonu otomatik olarak açarak kesintisiz olarak özgürce konuşmanızı sağlar. ses algılama sistemi.

Tasarım 1440

Mikrofon, kullanıcının sesini algıladığı anda sessize alınmayı durduracak ve algılamayı bıraktığında tekrar sessize alacak, böylece aramalarda arka plan gürültüsünden kaçınılacaktır. Öte yandan, teknolojinin iki yönlü gürültü iptali Hem gelen hem de giden aramalar sırasında ortam gürültüsünü azaltma yeteneğine sahiptir.

Sound Blaster OYNA! 4 çözünürlüğe sahip 110 dB’de 24 bit ve 192 kHz gibi işlevler sayesinde müzik, film ve oyunlarla da yararlanabildiğimiz Bas Kuvvetlendirme bası vurgulamak ve ekolayzerler Dinamik EQ’lar cihazdaki EQ düğmesi ile erişilebilir.

Ayrıca erişimimiz olacak Sound Blaster Akustik MotoruSurround daldırma ve CrystalVoice tarafından yönetilen bir dizi ses işleme teknolojisi, vokallerin netliğini artırmak ve surround konumlandırma. Ek olarak, DAC’ın temel işlevleri PC, Mac, PS5, PS4 ve Nintendo Switch platformlarıyla uyumludur ve ekipmanı bir USB Type-C arabirimi (USB-C’den USB-A’ya dönüştürücü de dahildir) aracılığıyla bağlar.

DAC nedir?

Fiyat ve müsaitlik

DAC Sound Blaster OYNA! 4 şimdi üreticinin web sitesinde bir fiyat için mevcut 29.99 €.

Daha fazla bilgi | Yaratıcı

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Creative, Sound Blaster PLAY’i sunar! 4, görüntülü aramalarda sesi iyileştirmek için bir cep USB DAC’si aslen yayınlandı Xataka Akıllı Ev Paco Rodriguez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…