COVID-19 salgını sırasında çevrimiçi etkinlikler nelerdir?

COVID-19 salgını sırasında çevrimiçi etkinlikler nelerdir?

Hayatlarımız tanınmayacak kadar değişti Kovid19 pandemisi, Eskiden günlük hayatın artık kısıtlı olduğunu ve buna erişimimizin olmadığını düşünmek zor. Sonuç olarak, başvurmak zorundayız çeşitli alternatifler pandemi zamanında kaprislerimizi tatmin ediyor. Neyse ki, hayatımıza en azından bir miktar günlük normalliği geri getirmeye çalışan birçok uygulama oluşturuldu. Bu yazıda, evden çıkmadan iyi vakit geçirmek için mevcut olan olasılıkların çoğunu anlatacağız.

çevrimiçi etkinlikler

İnternet için harika bir kaynak bilgi toplamak Y iyi eğlenceler. Sık sık çevrimiçi uygulamalara ve çözümlere kaçmak zorunda kaldığımız pandemi sırasında son derece eğlenceli. konserler veya spor gibi dış etkinliklerin olmaması. Evde kalmamızı biraz daha kolaylaştırmak için birkaç ilginç uygulama ve çözüm oluşturuldu ve hayata geçirildi. Güzel. üzerinden bir gezi yapabilirsiniz. en büyük müzeler dünyanın, için bilet satın alın çevrimiçi konserler hatta katılmak partiler belirli uygulamaları kullanarak çevrimiçi.

 • Müze ziyaretleri : Sanat hayatımızın o kadar önemli bir parçası ki, onu buraya yerleştirmek zorunda kaldık. Dünyanın dört bir yanındaki birçok müze, sergilerini evinizden bile çıkmadan görmeyi teklif ediyor! Bu müzeler sadece sanat eserlerini ve antik eserleri görmenizi sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda belirli milletlerin ve insanların tarihine dayanan bölümler de sunuyor, bazılarını görmeniz için listeledik.
  • British Museum, Londra: Büyük Britanya’nın başkentinde bulunan en iyi bilinen müzelerden biri. Çevrimiçi tur, geçmişi deneyimlemek için ilgi çekici ve son derece etkileşimli bir yol sunar. Özellikle Mısır tarihi ve çeşitli antik eserler ile ilgileniyorsanız harika bir seçenek, şimdi bir tur atın!
  • Guggenheim Müzesi, New York – ¿ Sanatla çok mu ilgileniyorsunuz? Seni koruduk! Bu müzede ünlü Guggenheim döner merdiven, ve “orada”yken Empresyonist, Post-Empresyonist ve Modern dönemlerden birçok sanatçının çalışmalarını takdir edebileceksiniz. Şimdi bir göz atın!
  • Van Gogh Müzesi, Amsterdam – Van Gogh’un tarihi ile zaten tanındığınızı varsayıyoruz, ancak tanımasanız bile bu eserlere bakmak yine de harika bir fikir, 200’den fazla resim, 500 çizim ve 750 kişisel mektup sizi bekliyor. . görmek için! Kendin için gör!
  • Bergama Müzesi, Berlin: Bunun Almanya’nın en büyük müzelerinden biri olduğunu biliyor muydunuz? Burada, birçok antik esere bir göz atabileceksiniz. Babil’in İştar Kapısı ve en önemlisi, Bergama Sunağı.
 • çevrimiçi müzik konserleri – Günlük olarak müzik dinlediğinize inanıyoruz ve bu nedenle size yaklaşan konserleri çevrimiçi olarak öğrenmenizi kolaylaştıracak bir web sitesi listesi sunuyoruz.
  • songkick.com – Yaklaşan tüm konserleri, başlama zamanlarını ve sanatçılarını listeleyen harika bir web sitesi!
  • youtube.com – Muhtemelen bildiğiniz gibi, YouTube’un bir yaratıcıları için canlı akış seçeneği. Müziklerini yayınlayacak veya hayran kitlelerine küçük bir konser verecek bir yaratıcı bulmak oldukça kolay.
  • jambase.com – Songkick.com’a benzer, ancak bu web sitesi aynı zamanda maliyeti a konser bileti, bu harika bir ek!
 • Diğer eğlenceli şeyler: Ünlü yerlere yapılan çevrimiçi gezilerin ve çevrimiçi konserlere katılmanın yanı sıra daha birçok eğlenceli aktivite var! Ve her zaman olduğu gibi, hepsini aşağıda listelemiş olacaksınız:
  • aktif kalmak : Dışarı çıkıp egzersiz yapabileceğiniz eski güzel günleri özlüyor musunuz? Korkma! Evde kalırken antrenman yapmak isteyenler için sonsuz kaynak var!
  • Arkadaşlarınla ​​oyna – Gerçek hayatta arkadaşlarınızla vakit geçiremeseniz de, çok oyunculu mod sunan birçok ilginç oyunu oynayarak çok eğlenebilirsiniz: Minecraft, Fortnite, Aramızda ve çok daha fazlası.
  • Disneyland’e git! (bunun gibi bir şey) – Hiç Disneyland’e gittiniz mi? Değilse, şimdi ziyaret etmek için iyi bir zaman (biraz)! Google Street View, Disneyland veya Disney World gibi çeşitli eğlence parklarında 360 derecelik turlar sunuyor!
  • Milli parkları ve diğer egzotik yerleri keşfedin : Günümüzde seyahat kısıtlı ve Google Street View birçok egzotik yeri görmenizi sağlıyor.
  • Makyaj ustası ol : Makyajla ilgileniyorsanız, evde kaldığınız süre sayısız makyaj hilesi ve tekniği öğrenmek için mükemmel bir fırsat olabilir!
  • Mars’ı Keşfedin – Başarılı olanı duydunuz mu? NASA Koruma Misyonu mu? NASA şimdi Mars yüzeyinde inanılmaz bir tur sunuyor, bir göz atın!

ilginç uygulamalar

İletişimciler uzun süredir buradalar. uzun zaman ve çoğu zaman arkadaşlarımız ve sevdiklerimizle doğrudan temas kuramadığımız pandemi sırasında popülaritesi artıyor. Bazıları daha önce vardı ve bazıları pandemi sırasında iletişimi çok daha uygun hale getirmek için şimdi piyasaya sürüldü. Çok fazla olacağından emin olabilirsiniz, ama endişelenmeyin, sizi koruduk. Kime hardreset.info, birkaç iletişimci için öğreticiler ve açıklamalar oluşturduk ve bunları aşağıda kısaca açıklamaya çalışacağız.

 • Zoom – Ücretsiz bir plan sunar, size görüntülü sohbet hizmeti sunar. 100 katılımcıya kadar. Zoom uygulaması, büyük ekipler için iyi bir seçenektir.
 • Skype – 2003 yılında piyasaya sürüldü, şimdi Microsoft’a ait. Öyleydi ilklerden biri birçok farklı cihaz arasında sesli ve görüntülü görüşme yapılmasına izin veren uygulamalar,
 • WhatsApp – Facebook’a ait başka bir iletişimci. WhatsApp, kullanıcıların metin mesajları ve sesli mesajlar göndermesine, görüntülü aramalar ve sesli aramalar yapmasına, resim, belge ve daha birçok şey.
 • Telegram : kullanıcılarının mesaj göndermesine, görüntülü arama yapmasına ve birbirleriyle etkileşime geçin.
 • Messenger – Facebook messenger, aşağıdakiler tarafından kullanılan çok popüler bir iletişim aracıdır. milyon insan herkes.
 • Houseparty : Bu uygulama özellikle internetten insanlarla tanış, Arkadaşlarınızla kameralı aramalarda vakit geçirmenizi, onlarla oyun oynamanızı ve hatta tamamen yabancılarla tanışmanızı sağlar.
 • Signal – Verilerinizin farklı kurumlara gönderilmesinden korkuyorsanız Signal sizin için doğru seçimdir. Mesajlarınızı, fotoğraflarınızı ve verilerinizi şifreleyin asla hiçbir yere gönderilmeyecek iznin olmadan!

Bu zor zamanlarda, en sevdiğimiz günlük aktivitelere alternatifler aramalıyız. İnternet heyecan verici şeylerle dolu ve bunun gibi anlar, diğer insanların aşağıdaki gibi uygulamalara koyduğu çalışmaları takdir etmemizi sağlıyor. ev partisi, çevrimiçi turlar ve diğer sanal deneyimler.

31 Mart 2021 tarihinde Maciej Oliwa tarafından



sınıflandırma:
5.0
bir yorumlar




Bu yardımcı olduysa, lütfen başkalarına yardım etmek için paylaşın ve bizi Facebook, Twitter ve Instagram’da takip edin.

Diğer makaleler:


Bir varistör arızalandığında ne olur? - hardreset.info'daki makale resmi

Bir varistör arızalandığında ne olur?

Varistörler, birçok devrede önemli bir elektrik bileşeni olabilir. Bazı durumlarda bunlar bir gereklilik bile olabilir. Devreleri aşırı voltaj aşırı yüklenmesinden korumaya yardımcı olmak için gereklidirler, ancak başka herhangi bir zamanda varistörler, aşırı gerilim sınırlarını aşana kadar kapasitör görevi görecektir.

Daha fazla oku


Wordle'ın amacı nedir? - hardreset.info'daki makale resmi

Wordle’ın amacı nedir?

Birkaç dakikalık eğlence arıyorsanız, bir an için günlük aktivitelerden kopun, beyninizi rafa kaldırın, popüler web oyununa bir göz atmalısınız. kelime. Kurallar çok basit ve günde sadece bir kez oynayabilirsiniz! Kulağa ilginç geliyor mu? Bu makalede Wordle hakkında daha fazla bilgi edinin. En son sosyal medya çılgınlığı burada, bu yüzden kaçırmayın!

Daha fazla oku


HardReset.info CARs YouTube kanalı - hardreset.info'daki makalenin resmi

HardReset.info ARAÇLAR YouTube Kanalı

Sizi bizim kullanmaya davet ediyoruz YouTube kanalı HardReset.info CAR’lar gibi birçok faydalı araba öğreticisini bulmak için ön sis farlarını aç , farları aç , bir android telefonu eşleştir , dili değiştir , radyo istasyonunu değiştir , tarih ve saati değiştir , Arka sis lambalarını açın , bip sesini kapat , pili değiştir ve arabanızla ilgili bilgileri genişletmek için çok daha fazlası.

Daha fazla oku

Leave a Reply