Counterpoint Research’e göre iPhone 12 mini, tüm serinin satışlarının yalnızca %5’ini temsil ediyor

Herkes iPhone 12 mini’nin gelişini kucakladı. Sonunda, küçük bir iPhone, telefonun yeni nesil serisinin bir parçasıydı. Ancak, bu iyi satışlara dönüşmemiş gibi görünüyor. Counterpoint Research’ten yeni tahminler şunu gösteriyor: iPhone 12 mini, tüm iPhone 12 serisinin satışlarının yalnızca %5’ini oluşturuyor Amerika Birleşik Devletleri’nde Ocak ayının ilk iki haftasında.

Bunlar kesin rakamlar değil, ancak muhtemelen bunu göz ardı etmemeliyiz. bir eğilim belirtmek Bu, dünyanın diğer pazarlarına da yansıyabilir. Reuters, yatırımcıların bunu zaten beklediğini ve en pahalı terminallerin daha iyi satışı anlamına geldiğinden bunun finansal düzeyde de iyi bir haber olduğunu doğruluyor.

“iPhone 13 mini” olacak mı?

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/5f/a0/92/600e80143bef07ad66/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/7f/49/f3/5fb3e2d63bef07fcd3/original/miniatura-iphone-12-mini.jpeg»}

Daha bir ay bile önce Apple’ın iPhone 12 mini’nin üretimini azalttığına dair ipuçları gördük ve bu da bize bu terminale karar veren çok az kişi olduğuna dair bir fikir verdi. Bu arada, Pro Max modeli sekiz ile çarpılır Flurry tahminlerine göre bu ilk satışlar.

Birkaç analiste göre, iPhone 12 mini gevşemeye devam ediyor ve Avrupa ve ABD'de daha düşük benimsemeye işaret ediyor

Akıllara gelen soru ise önümüzdeki sonbaharda göreceğimiz iPhone’larda “mini” boyut ayakta kalacak mı? Menzilde değişiklik görmeyeceğimize dair söylentiler var, ancak tüm çalışmalar bu kadar düşük bir yüzde gösteriyorsa, Apple’ın küçük bir terminal üretmeye devam etmek için kaynak yatırımı yapmamaya nasıl karar verdiğini görmek beni şaşırtmaz. Her zaman olduğu gibi, söylentilere karşı dikkatli olmamız gerekecek.

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Counterpoint Research’e göre iPhone 12 mini, tüm serinin satışlarının yalnızca %5’ini temsil ediyor aslen yayınlandı elma küresi Miguel Lopez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…