Converse: Kaç çeşit spor ayakkabı vardır? bu liste

Converse, 20. yüzyılın başında ortaya çıktığından beri, sadeliği ve rahatlığı nedeniyle birkaç nesli fethetti. Bugün Amerika Birleşik Devletleri başkan yardımcısı Kamala Harris gibi karakterlerin favori markasıdır.

Zamanın geçişinden bağımsız olarak, modeller aynı özelliği koruyor: her şeyden önce sadelik.

Ardından, Converse’in klasik ve modern modellerini içeren bir liste gösteriyoruz. Favorin ne?

Converse Chuck Taylor All Star

Klasiktir, en çok kullanılanıdır. Chuck Taylor’ın kim olduğunu hiç merak ettiniz mi? Ayakkabıları kendisininmiş gibi benimseyen 1920’lerden bir basketbolcuydu. Şirket desteğinden yararlandı ve onu ana figürü olarak aldı. Model aynıdır: hem dış hem de iç kısımda kauçuk ve kanvas kumaştan yapılmış kaymaz taban.

sohbet etmek

All Star, düşük kesim veya yüksek kesim olabilir, ancak özellikler her zaman aynıdır.

Model, farklı baskılara uyum sağlamak için tek bir renk olmayı bırakabilir. En klasik olanı, yıldızlar ve çubuklar gibi özel detaylarla Amerika Birleşik Devletleri bayrağının renkleridir.

Converse Yıldız Oyuncusu

Converse Yıldız Oyuncusu

Bunlar, klasik stile kıyasla orijinallik kazandıran yanlarda ve topukta çeşitli detaylara sahip daha dayanıklı bir malzeme olan deri kullanır. Genellikle dokuyu değiştiren tek bir renge veya iki farklı renge sahiptir. Neredeyse her zaman düşük kesimlidirler.

Chuck Taylor All Star Slip

sohbet özetleri

Bağcık tutkunu olmayanlar için elastik bantları sayesinde bağlamaya gerek kalmadan ayağınıza uyum sağlayan CT All Star Slip var. Bir konfor klasiği.

Diğer özel modeller

Var diğer modeller All American, Boot, All Star Remix, Coated Canvas ve DC Comics gibi özel ürünler. Ayrıca Leather Slim, Military ve Premiere Leather.

sohbet etmek

Daha fazla model ve fiyat çeşitliliği için resmi portal Şirketin.

Her Converse modeli bir yetişkin veya çocuk bedeninde olabilir. Unisex olduklarını, yani hem erkek hem de kadınların aynı modeli kullanabileceğini unutmayın. Bu nedenle, ilham verdikleri taze ve özgür his için bu tür ayakkabıları seviyoruz.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…