Google Chromecast con Google TV rebajadísimo, Samsung Galaxy S21 casi regalado y más ofertas: Cazando Gangas

Çok indirimli Google TV’li Google Chromecast, neredeyse dağıtılacak Samsung Galaxy S21 ve daha fazla teklif: Av Pazarlığı

Çok indirimli Google TV'li Google Chromecast, neredeyse dağıtılacak Samsung Galaxy S21 ve daha fazla teklif: Av Pazarlığı

Bir hafta daha, topluyoruz Pazarlıklı Avcılığımızda günün en iyi teklifleri. El Corte Inglés’de KDV’siz bir günden önce olduğumuz için, bugün özellikle yüklü geliyorlar, diğer mağazaların tekliflerine eklenen teklifler.

harika bir seçim yaptık telefon ve aksesuar fiyatlarıBöylece teknolojik portföyünüzü çok fazla para ödemeden yenileyebilir ve teknoloji tutkunuysanız her zaman popüler olan en yeninin keyfini çıkarabilirsiniz. Hadi dağınıklığa gidelim!

Mobil Teklifler

Xiaomi 11 Lite

 • Xiaomi 11 Lite 5G NE: sadece 279 Euro’ya Xiaomi 11 Lite 5G NE’ye sahipsin, piyasadaki en hafif orta sınıf cep telefonu. Yüksek menzilli bir işlemciye, çok iyi bir kameraya ve tam gün dayanan bir pile sahip. Bu fiyata uçacak bir pazarlık.

realme GT Neo 2 Kilitsiz Akıllı Telefon, Qualcomm Snapdragon 870 5G İşlemci, 120Hz AMOLED E4 Ekran, 65W SuperDart Şarj, 64MP AI Üçlü Kamera, Çift Sim, NFC, 8GB+128GB, Neo Siyah

realme GT Neo 2 Kilitsiz Akıllı Telefon, Qualcomm Snapdragon 870 5G İşlemci, 120Hz AMOLED E4 Ekran, 65W SuperDart Şarj, 64MP AI Üçlü Kamera, Çift Sim, NFC, 8GB+128GB, Neo Siyah

 • Realme GT Neo 2: para için en sevdiğim üst düzey değerlerden biri. Realme GT Neo 2’yi sadece 350,56 Euro’ya alıyorsunuz, bu çok saçma bir fiyat. 100 euro indirim Maliyeti iki katından fazla olan bazılarıyla rekabet edebilecek bir cep telefonu için.
 • Realme GT Master Sürümü: Biraz daha ucuz bir teklif istiyorsanız, 272,36 Euro’ya Realme GT Master Edition’a sahipsiniz, bu orta sınıf için harika bir indirim benzersiz bir tasarıma sahipiyi bir ekran ve çok güçlü bir işlemci.
 • galaksi M12: Çok düşük bir fiyata bir Samsung istiyorsanız, Galaxy M12 harika bir alternatif olabilir. Kalp krizi pili olan bir cep telefonu alıyorsun, çok büyük bir ekran ve 64 GB bellek. Sadece 149 Euro’ya sahipsin, çok düşük bir rakam.

Galaxy S21

 • Samsung Galaxy S21 5G: Android’de “kompakt” üst seviyenin kralı. Samsung Galaxy S21, Amazon’da neredeyse 300 avro düşerek 599,50 avroda kalıyor. Piyasadaki en iyi ekranlardan birine sahip olursunuz, muhteşem bir kamera ve garantili performans. Devrilme fiyatına inanılmaz bir terminal.
 • KÜÇÜK F3: Xiaomi’nin POCO F3’ü, düşük fiyatlı bir üst seviyedir. 339 avroya, neredeyse 400 RRP’sinden çok uzak bir fiyat, 120Hz ekran, Snapdragon 870, hızlı şarj ve iyi bir kamera. Tasarım gereği de aşık olan ve yakında MIUI 13 alacak bir cep telefonu.
 • iPhone 13: iPhone’lar fiyatı düşürmekte zorlanıyor, ancak Fnac’ta 811 Euro’ya 128 GB iPhone 13’e sahipsiniz. Piyasadaki en iyi üst düzey telefonlardan biri için küçük bir indirim, yıllarca güncellenecekbir enfarktüs odasına ve ölçülü bir boyuta sahiptir.

Aksesuar teklifleri

 • Google TV’li Google Chromecast: Google TV’li en iyi Chromecast, El Corte Inglés’de 53,63 Euro’ya satışta. Fiyatı neredeyse hiç düşmeyen bir ürün, bu yüzden teklif tatlı görünüyor. Android TV tarafından sağlanan bir cihazı alıyorsunuz HDMI’lı herhangi bir TV’de, bu nedenle artık akıllı TV’ye sahip olmamak için bir mazeret yok.

Kulaksız (1) – Kablosuz ANC (aktif gürültü iptali) kulaklıklar Beyaz

Kulaksız (1) – Kablosuz ANC (aktif gürültü iptali) kulaklıklar Beyaz

 • hiçbir şey kulak: Hiçbir şeyin kulaklıkları Amazon’da 74 Euro’ya düşüyor. Kendi segmentinde en çığır açan tasarımlardan birine sahipler. ve ses kalitesi düzeyinde, yeterli kaliteye sahip oldukları için aşık olurlar.
 • Samsung Galaxy İzle 4: sadece 197 Euro’ya piyasadaki en iyi akıllı saatlerden birine sahip olursunuz. Galaxy Watch 4, az parayla üst düzey bir giyilebilir cihaza sahip olmak için harika bir alternatif. sağlık bölümünde çok eksiksiz.
 • Xiaomi Mi Band 4C: genellikle 20 avro civarında olan bir bileklik, sadece 8,26 avroya satılıyor. İki haftalık bir aralık, kalp atış hızı, adım verileri ve daha fazlasını elde edersiniz.

Daha fazla teklif

 • Amazon Prime olursanız, 30 gün ücretsiz deneme (daha sonra yılda 36 avro) ücretsiz hızlı sevkiyat, tekliflere öncelikli aksesuar, Prime Video, Prime Music gibi hizmetler ve sınırsız fotoğraf saklama olanağından yararlanın. Ayrıca öğrenci iseniz Prime Student olmak yarı yarıya ücrete tabidir ve 90 günlük deneme süreniz vardır.Ayrıca Kindle Unlimited veya Audible gibi servisleri 30 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz.

Cuma bölümümüz yetersiz mi kalıyor? Telegram kanalımızda veya Twitter, Facebook ve Flipboard dergi profillerimizde Xataka Selección’dan ana teklifler ve haberler hakkında her zaman güncel ve haberdar olabilirsiniz. Ayrıca Xataka Android, Xataka, Xataka Foto, Vida Extra, Espinof ve Applesfera’nın Kovalayan Pazarlıklarına ve ayrıca Compradiccion’dan meslektaşlarımızla birlikte göz atabilirsiniz. Twitter ve Facebook’ta yayınladıkları tüm pazarlıkları görebilir, hatta Telegram üzerinden bildirimlerine abone olabilirsiniz.

Not: Burada yayınlanan bağlantılardan bazıları bağlı kuruluş bağlantılarıdır. Buna rağmen, bahsedilen öğelerin hiçbiri ne markalar ne de mağazalar tarafından önerilmemiştir, bunların tanıtımı editör ekibinin benzersiz bir kararıdır.

– Haberler Çok indirimli Google TV’li Google Chromecast, neredeyse dağıtılacak Samsung Galaxy S21 ve daha fazla teklif: Av Pazarlığı aslen yayınlandı Engadget Mobil Ricardo Aguilar’ın fotoğrafı.

Leave a Reply