Çocuklarımızı izlemek ve bulmak için en iyi 7 uygulama: Google Play’den ücretsiz indirin

pek çok kişiyle teknolojik gelişmeler ve küresel akıllı telefon devrimi gibi birçok ebeveyn, çocuklarına bir mobil cihaz sunuyor. Ancak gerekli önlemler alınmadığı takdirde bu uygulamalar biraz riskli olabilir. koruma ve güvenlik.

Ve herkesin sahip olduğunu bilsek de Gizlilik hakkıSiber zorbalığın büyümesinin inkar edilemez, siber zorbalık ve yanıltıcı sayfalarda kademeli bir artış oldu. Bu nedenle, önce bir talihsiz olay olur, en iyisi kaçının ve bunun hakkında küçüklerinizle konuşun.

Neyse ki, var cep araçları için çok yararlı olabilir çocuklarımızı takip edin ve bulun, okulda, sinemaya seyahatte ya da sadece tatilde olsunlar. Günlük olarak yürüttükleri faaliyetler üzerinde ebeveyn kontrolü sağlamak ve hepsinden önemlisi, onları korumak için tasarlanmıştır. olası tehditlerden önce güvenli.

Daha fazla bilgi: Microsoft, iOS ve Android için aile güvenliği uygulamasını başlattı: böylece deneyebilirsiniz

Bunlar, çocuklarınızın nerede olduğunu ücretsiz olarak bilmek için en iyi uygulamalardır.

  • Norton Family ebeveyn denetimleri
  • aile kasası
  • ESET Ebeveyn kontrolü
  • Aile Bulucu – Aile ve Mobil Bulucu
  • Çocuklarımı Bul
  • Kaspersky Güvenli Çocuklar
  • SecureTeen Ebeveyn Kontrolü

Aşağıda bir koleksiyon görebilirsiniz Çocukları bulmak için Android uygulamaları kaybolmaları veya kaybolmaları durumunda Alzheimer’lı insanlaryaşlılık bunaması olan büyükanne ve büyükbabalar, gençler veya aile uzun yolculuklarda veya geceleri seyahat etmek. Ne ve kim için olduğun önemli değil seçenekler size ve akrabalarınıza bakmak için idealdir.

Norton Family ebeveyn denetimleri

Norton Family, hiper bağlantılı çocukları olan ebeveynler için bir kontrol uygulamasıdır.

Norton Family ebeveyn denetimleri Çok fazla olan bir uygulamadır. fonksiyonlar ve özellikler bu da onu diğerlerinden farklı kılıyor. sahip gerçek zamanlı konum takibiöğrenme ortamı yönetimi, web sayfalarının veya videoların izlenmesi ve engellenmesiİnternet ve sosyal medya kullanım süresi, cihaz eşleştirme, anlık kilit ve daha fazlası.

Bu uygulamanın ayarları, çocuğunuzun veya başka bir aile üyesinin faaliyetleri, internette ne tükettiği ve herhangi bir zamanda bulundukları konum üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmanızı sağlar.

aile kasası

aile kasası hakkında konuştuğumuzda iyi bir seçenek aile güvenliği ve güvenliği. Çocuğunuzun veya aile üyenizin kurulu konfor alanından ayrılmamasına özen göstermek için kullanıcılarına konum takibi ve çocuklarımızın anlık konumlarını, eksiksiz konum geçmişini, sanal sınır çevresini sunar, web sayfalarının izlenmesi ve denetimiuygulamaları askıya alın ve kilitleyin, müstehcen içerik algılamayatma zamanı kısıtlamaları ve çok daha fazlası.

için ideal bir platformdur. büyük veya küçük ailelerçocuklu veya bakımında olan zihinsel bozuklukları olan yaşlı yetişkinler, okulun ve evin günlük aktivitelerini daha büyük bir sorumlulukla uygulamak için. Uygulamayı yüklediğinizde sahip olacaksınız 3 gün tamamen ücretsiz denemeve daha sonra üyelik ödemek gereklidir.

ESET Ebeveyn kontrolü

Eğer istersen çocuğunuzu siber tehlikelerden koruyun ya da sokağın tehlikeleri, kesinlikle ESET Ebeveyn kontrolü çok yardımcı olacak. Bu çocuklarımızı bulmak ve izlemek için en iyi uygulamalar tüm günlük aktivitelerde.

Ne sunuyor? Uygulama kontrolü ve kısıtlamasıoyunlar, videolar ve web portalları, güvenli tarama için filtreçocuk bulucu ve varsayılan alan etkinleştirme, çocuğunuzun eve gelmeden önce bitmesini önlemek için pil tasarrufu, eşleştirme ve uzaktan yapılandırmaraporlar ve arama geçmişi.

Şu anda platform birden fazla 30 dilkorumanız tamamen anonimdir ve takım sınırı. yüklemek istiyorsanız ESET Ebeveyn kontrolü diğer bilgisayarlarda, tüm aileyi korumak için bir lisans satın almak gerekecektir.

Aile Bulucu

Family Locator, çocuklarımızı izlemek ve bulmak için kullanılan uygulamalardan biridir.

Aile ve Mobil Konumlandırıcı

Bu mesafe, özellikle yakın akrabalar evden uzaktayken sakin kalmanıza engel değildir. Neyse ki, var çocuklarımızı izlemek ve bulmak için uygulamalar Ne Aile Bulucu. Sunduğu anlık hava ve yer konumukonum geçmişi, mobil cihaz takibi çalınması veya kaybolması durumunda sohbet ve özel kanal.

Hepsinden iyisi, kendinizi kalabalığın genellikle yoğun olduğu bir parkta, alışveriş merkezinde veya konserde bulursanız, mesafeyi veya yaklaşımı gerçek zamanlı olarak görüntüleyin eşleştirilmiş cihazlarla Platformdan en iyi şekilde yararlanmak için ekiplerin GPS etkin.

Çocuklarımı Bul

Çocuklarımı Bul

Çocuklarınızın güvenliği ve ebeveyn kontrolü için aile GPS konumlandırıcı

Endişeler bitti, Çocuklarımı Bul elinde bir tane olacak çok kullanışlı cep aracı için çocuklarınızı bulun, izleyin ve denetleyin günün herhangi bir anında. teklif ediyorlar gerçek zamanlı konum ve ses ile harita ve konum geçmişi, çocuğunuzun cep telefonunu sessiz veya titreşim modunda tutması durumunda arama sinyalini tamamlama, uygulamaların/oyunların yedeklenmesi ve denetimiözellikle okul saatleri ve daha fazlası sırasında.

Platform için çok iyi çalışıyor ödemek zorunda kalmadan uzun süresüre geçtikten sonra konumu çevrimiçi olarak görebileceksiniz ve ardından diğer işlevlerin etkinleştirilmesi için bir üyelik almanız gerekecek.

Kaspersky Güvenli Çocuklar

Çocuklarınızı bulmak için Kaspersky SafeKids

Çocuklarınızı büyütmeyi kolaylaştıran standart ebeveyn kontrolü

bir kullanışlı araç ve söz konusu olduğunda büyük bir müttefik barınak ve koruma evin en küçüğünden. ücretsiz sürümü Kaspersky Güvenli Çocuklar ilgilenmek, özen göstermek web portallarını engelle ve küçükler için uygun olmayan içeriğe sahip videolar, uygulamaları sorumlu bir şekilde izleyin ve yönetin ve ayarla zaman sınırları İnternette gezinme.

Ve bu yeterli değilse, ücretli sürüm, aşağıdakiler arasında değişen başka harika özellikler sunar: Anında GPS konum takibi ve nokta tespitisanal sınır çevresi, günlük aktivite raporları ve sürekli bildirimler.

SecureTeen Ebeveyn Kontrolü

SecureTeen Ebeveyn Kontrolü

Ebeveyn Kontrolü SecureTeen ile çocuklarınızı koruyun

bir uygulamadır Ebeveyn Kontrolü oldukça eksiksiz ve kullanılabilir android cihazlar. Bu platform, çocukları için yalnızca sokakta değil, internette de daha fazla güvenlik arayan ebeveynler için idealdir.

Size göz kulak olmak için sonsuz seçenekler sunar. küçüklerin günlük aktiviteleriaralarında şunları vurgulayabiliriz: web sayfalarının kontrolü ve engellenmesi18 yaşından küçük çocuklar için uygun olmayan videolar, uygulamalar ve oyunlar, indirme limiti ve kullanım süresi, aktivite geçmişi, gps konumu ve daha fazlası.

Şüphesiz, bunlardan biri çocuklarımızı izlemek ve bulmak için en iyi uygulamalar herhangi bir zamanda ve ayrıca sizi karşı korur siber zorbalık ve yetişkin içeriği.

Gördüğünüz gibi, bunlar konumu izlemek, bulmak ve izlemek için en iyi uygulamalar ve çocuklarımızın veya akrabalarımızın günlük aktiviteleri. Onlara daha fazlasını sunmak istiyorsanız koruma ve güvenlik bunları doğrudan mağazadan indirmekten çekinmeyin Google Oyun.

Daha fazla bilgi: Google Family Link artık İspanya’da kullanılabilir

Bu makaleyi beğendiyseniz, çocuklarınızı eğitmek için bu 4 iyi ebeveyn kontrolü uygulamasına göz atmaktan çekinmeyin veya daha da iyisi, çocukların eğlenerek öğrenmeleri için bu 6 mükemmel uygulamaya göz atın.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Çocuklarımızı izlemek ve bulmak için en iyi 7 uygulama: Google Play’de ücretsiz indirin girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…