Çocuklar için yeni bir animasyon dizisi olan 'Pretzel and the Puppies' Apple TV+'a geldi

Çocuklar için yeni bir animasyon dizisi olan ‘Pretzel and the Puppies’ Apple TV+’a geldi

Pretzel ve Puppies, önümüzdeki günlerde Apple TV+’a gelecek yeni çocuk animasyon dizisi.

Apple TV +, son birkaç aydır çok sayıda çocuk içeriği içeriyor. Şimdi şirket, bu tarzda yeni bir serinin gelişini onaylıyor.Pretzel ve Köpek Yavruları“. Bu bir köpek ailesinin başrol oynadığı bir animasyon dizisidir ve Mark Duplass ve Nasim Pedrad’ın başrollerini oynayacaktır.

Pretzel ve Köpek Yavruları 11 Şubat’ta Apple TV +’ya gelecek. Dizi, teyit edildiği gibi toplam sekiz bölümden oluşacak. Bölümler boyunca, her bölümde karşılaşacakları sorunlara rağmen yavrularının kuyruklarını dik tutmalarına yardımcı olmak zorunda kalacak olan Pretzel ve Greta’nın izinden gideceğiz.

Babanız “dünyanın en uzun dachshund’u” olduğunda, büyümek tamamen yeni bir dönüş alır – kelimenin tam anlamıyla! Pretzel ve memleketleri Muttgomery’de her zaman “havlamalarını” yapmanın ve orayı dört ayaklı arkadaşları ve komşuları için daha iyi bir yer haline getirmenin yollarını arayan benzersiz ve modern bir köpek ailesi olan Pretzel ve yavrularla tanışın.

Zavallı payları, Pretzel ve Puppies “Pretzel” adlı çocuk kitabına dayanmaktadır.“Curious George”un yaratıcıları Margret ve HA Rey tarafından yazılmıştır. Hikayede Pretzel, eşi ve beş yavru annesi Muttgomery Belediye Başkanı Greta’ya eşlik edecek dünyanın en uzun dachshund’u. Yeni Apple TV+ animasyon dizisinin neye benzediğine bir göz atmak isterseniz işte fragmanı.

Dizinin yapımcılığını Caroline Fraser’ın yanı sıra Ricardo Curtis ve Wes Li üstleniyor. House of Cool, serinin tasarımının ve hikayesinin arkasında. son olarak, Cumartesi Animasyonu hayata geçirmekten sorumlu olmuştur görsel efektlerle yaptığı çalışmalar sayesinde dizideki tüm karakterlere.

İlgili konular: AppleTV

disney logosu

Disney+’a 8,99 Euro’ya ve kalıcılık olmadan kaydolun Disney+’a abone olun!

Leave a Reply