Çocuklar için ücretsiz TV: Pluto TV’de izlenebilecek çocuk kanalları

Plüton TV bir AVOD platformu (talep üzerine reklam tabanlı video), reklamlar karşılığında içeriği ücretsiz olarak görüntülememizi sağlar. Netflix’e benzer, ancak bunun için ödeme yapmamız veya kaydolmamız gerekmiyor. Bu yüzden evde küçükleri eğlendirmek istiyorsak her zaman elimizin altında olması tavsiye edilen ve kolay bir seçenek çünkü çok fazla var. Plüton TV çocuk kanalları ve onlara adanmış içerik.

İki seçeneğiniz var: sunduğu farklı tematik doğrusal kanalları kullanın ve herhangi bir zamanda yayınlananla “yap” yapın veya “istek üzerine” bölümünde alakart içeriği görebiliriz. diziler ve filmler ve programlar istediğimiz sırada istediğimiz sırada görebiliyoruz. Daha önce de söylediğimiz gibi, bir dizi reklam görmekten çekinmiyoruz.

Ayrıca Pluto TV’nin bir diğer avantajlarından biri de kayıt gerektirmemesi, böylece herhangi bir cihazda izleyip hızlı bir şekilde erişebilmemizdir. Hemen hemen her işletim sistemi ve cihazla uyumludur (bunu telefonlar, tabletler, televizyonlar, konsollar veya çubuklar Chromecast ve Amazon Fire TV’ye benzer)

çocuk temalı kanallar

Birçok çocuk kanalı olmasına rağmen, bazıları belirli bir dizi veya çizgi film temalıdır. Başka bir deyişle, içerik değişmez, bunun yerine bölümler gün boyunca sürekli olarak yayınlanır. Aynı seri sürekli onlar çizgi film canlı aksiyon serisi olarak.

sünger bob

Adından da anlaşılacağı gibi, SpongeBob kanalı, tüm gün animasyon dizisi. 900 kadranında (bu makalenin yazıldığı sırada değişebilir, ancak değişebilir) ve sürekli olarak Bikini Bottom karakterlerinin başrol oynadığı bölümler var. Squidward, Patrick ve SpongeBob, son zamanların en popüler çizgi dizilerinden birindeki bu maceraların kahramanlarından bazıları.

25 dakikalık “paketlerde” ikişer ikişer gruplandırılmış bölümleri görebiliriz. SpongeBob kanalını koyarsanız ve bölüm zaten başladıysa, gidebiliriz “baştan bakın” baştan görmek için. Her saat başı yayınlanacak bölümlerin adlarını ve her birinin ne hakkında olduğunu rehberden görebiliyoruz.

Big Time Rush

Big Time Rush, on yıldan fazla bir süre önce prömiyeri yapılan bir Amerikan Nickelodeon televizyon dizisidir. Bir grup gençleri takip eden gençler ve aralar için bir yapım. dört Minnesota hokey oyuncusu. Onlar Kendall Knight, James Diamond, Carlos García ve Logan Mitchell ve sadece profesyonel hokey oyuncuları değiller, aynı zamanda müziğe tutkunlar ve kendi erkek gruplarını kurmak ve sporun ötesinde birlikte müzikal bir macera yaşamak için seçildiler.

Lizzie McGuire tarzında bir genç durum komedisi ya da Disney Plus’tan ancak tamamen bu dördüne ayrılmış bir kanalla Pluto TV’de ücretsiz olarak izleyebileceğimiz diğerleri. Yedi yıldan itibaren ve yaklaşık 25 dakikalık bölümlerle önerilir.

Blue’nun İpuçları

Blue’s Clues bir Amerikan programıdır. Nickelodeon’da yayınlandı doksanlı yıllardan beri ortadan kaybolmasına rağmen bugün yeniden yayınlanıyor. Yüzden fazla bölümü var ve kahramanı mavi bir köpek ve sahibi (şimdiki dizide Josh ve klasikte Steve) Birlikte farklı gizemleri çözmeleri gerekiyor.

Blue’s Clues kanalı, öncekiler gibi, Pluto TV’de yayınlanan temalı bir çocuk kanalıdır. Sadece o diziyi yayınlıyorlar günün 24 saati boyunca. Belirtilen ipuçlarını takip ediyoruz ve Blue ve arkadaşlarıyla aynı anda gizemleri çözüyoruz.

garfield

herkes biliyor garfieldlazanyayı seven ve hareket etmeyi sevmeyen şekerleme yapan kedi. Hayvan, bir pres şeridinde yaratıldı. karikatürist Jim Davis ve bugün Pluto TV’de kendi dizisi ve tematik bir kanalı var ve bölümlerin sürekli olarak yayınlanacağı bu kanalın 24 saat yayın yapmadığını da unutmamalıyız.

Orijinal televizyon dizisi seksenlerde gösterime girdi, ancak 2008’den beri yayınlanmakta olan yeni bir dizi The Garfield Show olmasına rağmen. Kedi ve arkadaşlarının (Jon, Odie, Arlene…) serbest formdan.

garfield

Git Diego Git!

Git Diego Git! okul öncesi çocuklar için tasarlanmış bir Nickelodeon çizgi dizisidir. Ana karakter, iki dil bilen sekiz yaşında bir çocuk olan Diego’dur. Dır-dir Dora the Explorer’ın devamı ve benzer bir argümanla. Aslında Diego, tanınmış karikatür kaşifinin kuzenidir. Diego’nun halka hitap ettiği ve her şeyi basit bir şekilde açıkladığı bu karikatürlerin kahramanı doğadır.

Düşünülmüş bebekler ve küçük çocuklar içinbu dizinin kahramanı basit şarkılar söylüyor, hayvanlar ve doğa hakkında temel şeyleri açıklıyor…

Plüton Kanalları

Plüton’un her türlü içeriğin olduğu özel çocuk kanallarıdır. yaşlarına bağlı olarak erkekler ve kızlar için içerik. Çizgi film veya çocuk dizisi.

Animasyona adanmış bir kanal, her türlü animasyon dizisi. Sadece evin en küçüğü için değil, Animakids’te de komedi Sanjay ve Craig gibi içerikler göreceğiz.

animakidler

Pluto Kids, aşağıda göreceğimiz tüm kanallardan daha genel bir çocuk kanalıdır. Çizgi filmlerin yanı sıra, başta Nickelodeon serisi olmak üzere canlı aksiyon dizileri de var. Örneğin True Jackson gibi. genç durum komedileri Bunu esas olarak beş veya altı yaş arası çocuklar için tasarlanmış lineer kanalda görebiliyoruz.

Plüton Çocuklar

Pluto Junior’da okul öncesi çocuklar için çocuk dizisi ve içeriği var. Örneğin, Üçüzleri görebiliriz ve dört, beş, altı veya yedi yaşındaki erkek ve kız çocukları için diğer çizgi filmler. Temel çizimler ve reklamlar da odaklanmış ve “hazırlanmıştır”.

Plüton TV Junior

Gençler ve ergenler bu Pluto kanalının hedef kitlesidir. Zoey 101 gibi klasik diziler ve on ila on beş yaş arası erkek ve kız çocukları için tasarlanmış, sıkıcı olabilecek çok çocuksu çizimler bir yana bırakılmış diğer içerikler.

Plüton Genç Yıldızlar

Göreceğimiz bu Plüton çocuk kanalında aksiyon ve macera çizgi film veya canlı aksiyon dizisi eylemin kahramanı olduğu yer. Örneğin, Ninja Kaplumbağalar. İçeriğin değişkenlik gösterdiği bir kanaldır, bu yüzden önümüzdeki birkaç saat içinde ne yayınlayacaklarını öğrenmek için web rehberine veya uygulamaya gidebiliriz.

Plüton Eylem Çocuklar

Klasik Toons adından da anlaşılacağı gibi göreceğimiz bir kanaldır. “günlük” karikatürler. Az ya da çok bilinen, son on yılların popüler dizilerini görebileceksiniz.

Pluto Toons Klasik

Çocuklara Bedava TV yazısı: Pluto TV’de izlenebilecek çocuk kanalları ilk olarak ADSLZone’da çıktı.

Makalenin orijinal kaynağını kontrol edin

Bunu severim:

Beğendim Doluyor…