Clubhouse, App Store’da zaten 8 milyon indirmeyi aşacaktı: yeni bir sosyal ağ türü boş

Kulüp Evimobil sosyal ağ tamamen şu anda iPhone kullanıcılarına özel olarak kalan ses odalarına dayalı, 8 milyon indirme App Annie tahminlerine dayanmaktadır. Bu indirmelerin 4,6 milyonu yalnızca Şubat ayında yapılmış olacaktı.

Şimdiye kadar etki büyük oldu, Mark Zuckerberg veya Elon Musk gibi teknolojik çevreden büyük şahsiyetlerin bu ses odalarına katılımla teşvik edildi, ancak yine de erişimleri hala davetiyelerle sınırlı başarıdan ölmesini önlemek için.

Yeni sosyal ağların geleceği olarak ses?

{«file»:»https://webediaespana.video.content-hub.app/default/video/34/a7/02/601839523bef075bfa/default-standard-1080.mp4″,»image»:»https:// webediaespana.delivery.content-hub.app/image/46/81/24/602104943bef0706f1/orijinal/mini-clubhouse.jpeg»}

Clubhouse indirmelerinin sayısını 10 milyon olarak tahmin edecek kadar ileri giden başka bağımsız tahminler de var ve birkaç gün boyunca en çok indirilen uygulamalar listesinde oldukça üst sıralarda yer aldı ABD’de. Applesfera’da erişim sağladığımız anda bir test toplantısı yaptık ve iyi bir grup insanı bir araya getirdik.

Clubhouse, Çinliler gibi hükümetlerin müzakerelere erişebileceğini ortaya koyan bir raporun ardından güvenliğini artıracağını doğruladı.

Ancak her şey gibi, iyi bir başlangıç ​​da başarının garantisi değildir. Sosyal ağlarla dolu bir pazardayız, bunun sürdürüleceği iş modelini hala bilmemiz gerekiyor, ünlü insanlardan daha fazla çekime bağlıyız, ortaya çıkması yavaş olmayan rekabet… kullanıcılar zaten 8 milyondan fazla kulüp binası indirmesine sahibiz iyi planlanırsa söz verebilir.

Çekilişini ise hazırlanmakta olan Android sürümü gün yüzüne çıkınca göreceğiz. Bir şeyle karşı karşıya olduğumuzdan korkmama rağmen, bir iPad versiyonumuz olup olmayacağını bilmek de ilginç olurdu. son derece hareketli Instagram tarzı.

Resim | Unsplash’ta William Krause

(function() {window._JS_MODULES = pencere._JS_MODULES || {};var headElement = document.getElementsByTagName(‘head’)[0];if (_JS_MODULES.instagram) {var instagramScript = document.createElement(‘script’);instagramScript.src=”https://platform.instagram.com/en_US/embeds.js”;instagramScript.async = true;instagramScript. erteleme = true;headElement.appendChild(instagramScript);}})();

– Haberler Clubhouse, App Store’da zaten 8 milyon indirmeyi aşacaktı: yeni bir sosyal ağ türü boş aslen yayınlandı elma küresi Miguel Lopez’in fotoğrafı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…