Clipt, tüm cihazlarınız arasında ücretsiz dosya göndermenizi sağlayan OnePlus uygulaması

OnePlus, resmi forumunda OneLab ekibi tarafından geliştirilen mobil terminaller için ilk uygulamanın lansmanını duyurdu.

adlandırılmış klip ve bize izin verir tüm cihazlarımız arasında ücretsiz dosya gönderin.

Clipt ile yapabileceğimiz tek şey bu

Clipt, aracılığıyla yapabileceğimiz bir uygulamadır. Android cep telefonumuzun panosunu bilgisayarımızın panosuyla senkronize edin veya tam tersiher iki cihaz arasında fotoğraf, dosya, metin veya bağlantı paylaşmamıza izin verecek hızlı ve kolay bir şekilde.

Daha fazla bilgi: OnePlus cep telefonları, Samsung Temalarına benzer bir tema mağazası içerecek

Bu yeni OnePlus uygulamasının çalışması daha kolay olamazdı: uygulamayı cep telefonumuza yüklüyoruz, uzantıyı Google Chrome’a ​​yüklüyoruzGoogle Drive’a erişebilmek için Google hesabımızla giriş yapıyoruz ve bu kadar içerik göndermeye başlayabiliriz.

Bu anlamda Klip verileri aktarmak için kendi Google Drive’ımızı kullanır ve bu nedenle, Android uygulaması bizden Google depolama alanımızın okuma ve yazma izinleriancak bu uygulama yalnızca oluşturduğu dosyaları indirir.

Ayrıca bu uygulama yüklediğimiz son 10 elementi tutar ve eskileri eler.böylece Google Drive’daki depomuz dolmaz.

Ayrıca, Google Chrome uzantısının her zaman arka planda çalışacakböylece pano herhangi bir zamanda senkronize edilebilir.

Her şeyi kurduktan ve yapılandırdıktan sonrabir metni bilgisayarımızla paylaşabilmek için onu seçmemiz yeterli, üzerine tıklayın kopyalacep telefonumuzun bildirim perdesini indirip butonuna tıklayın Göndermek (gönder) Clipt’in kalıcı bildiriminde görünecek.

Google Chrome uzantısından bir bildirim yoluyla bu metnin bilgisayarımızın panosuna zaten kopyalandığını bileceğiz ve sadece istediğimiz yere yapıştırmamız gerekecek.

Benzer şekilde, akıllı telefonumuzdan bilgisayarımıza görüntü veya dosya gönderin sadece seçilen öğeyi galeriden veya dosya yöneticisinden açmamız gerekiyor, üzerine tıklayın Paylaş ve seçin klip.

Önceki durumda olduğu gibi, Chrome uygun olduğunda bize bir bildirim gönderecek ve üzerine tıkladığınızda, resim veya dosya bilgisayarımıza indirilecek.

Bu eylemleri ters yönde de gerçekleştirebiliriz, yani, bilgisayarımızdan cep telefonumuza. Böylece, metin göndermek için yapmamız gerekecek seçin ve bilgisayarımıza kopyalayınbunu yaparak pano otomatik olarak senkronize edilecek ve terminalimizde sadece boş bir alana basılı tutup tıklamamız gerekecek. Yapıştırmak Böylece bilgisayardan kopyaladığımız metin akıllı telefonumuzda.

Öte yandan, bilgisayarımızdan cep telefonumuza resim veya dosya göndermek için yapmamız gerekecek. Google Chrome uzantısını kullanarak yükleyinve hemen cep telefonunda bir bildirim alacağız onları akıllı telefonumuza indirebiliriz.

klip Google Play Store’dan indirilebilir tamamen ücretsiz.

Daha fazla bilgi: OnePlus 8T gibi üst düzey bir ürün AliExpress’te 419 Euro’ya düşüyor

Bu yeni uygulamayı, günün bir başka harika yeniliklerinden biri olan Android için Clubhouse sürümüyle birlikte bu haftaki en iyi yeni uygulamalar ve oyunlar listemize ekledik.

Okumak için Andro4all’a girin makalenin tamamı

Twitter, Facebook’ta bize katılabilirsiniz

YouTube kanalımıza abone olun!

En Son Andro4all’da Yayınlandı

Tüm cihazlarınız arasında ücretsiz dosya göndermenizi sağlayan OnePlus uygulaması Clipt girişi ilk olarak Andro4all’da yayınlandı.

Orijinal kaynağı kontrol edin

Bunu severim:

Severim Yükleniyor…